Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:48:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Etherdelta Icosu Hakkında!  (Read 548 times)
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 02, 2018, 03:55:21 PM

Etherdeltayı en başından beri sevemedim hem arayüz ve hem güvenlik olarak berbat bir sistemi var, şahsen yaptıkları iconun da çok değerli olacağını zannetmiyorum, bu kadar çok coine yatırım yapıldığı zamanda mutlaka etherdelta icosuda değerlenecektir ama ben makul bulmuyorum.

1715366880
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715366880
Reply with quote  #2

1715366880
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715366880
Hero Member
*

Ignore
1715366880
Reply with quote  #2

1715366880
Report to moderator
1715366880
Hero Member
*

Ignore
1715366880
Reply with quote  #2

1715366880
Report to moderator
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 02, 2018, 04:12:35 PM

Saçma sapan bir ico düzenliyorlar doğal olarak doğru düzgün yatırım alamamışlar sadece %3 toplanmış şu ana kadar. Hiç bir mantığı yok yatırım yapmanın.
premium_domainer (OP)
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 02, 2018, 04:14:45 PM

Saçma sapan bir ico düzenliyorlar doğal olarak doğru düzgün yatırım alamamışlar sadece %3 toplanmış şu ana kadar. Hiç bir mantığı yok yatırım yapmanın.

Üzücü yanı sadece %3 toplamışlar dediğimiz rakamın yanlış hatırlamıyorsam 2 milyon dolar civarı ediyor olması.

%3 deyip geçmemek lazım.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
January 02, 2018, 04:31:18 PM

Etherdeltayı en başından beri sevemedim hem arayüz ve hem güvenlik olarak berbat bir sistemi var, şahsen yaptıkları iconun da çok değerli olacağını zannetmiyorum, bu kadar çok coine yatırım yapıldığı zamanda mutlaka etherdelta icosuda değerlenecektir ama ben makul bulmuyorum.

aynen öyle kardeşim ondan bahsediyoruz bizler de ya sen yapmişsin bir sistem iyi kötü hayvan gibi follower'in var projeler in coğu eğer kapak atacak bir borsa bulamiyorsa zaten sende işlem görüyor. pek cok sağlam proje bile ilk başta etherdelta da başladigi cok oldu zrx proejesi örnektir daha ico süreci devam ederken etherdelta üzerinden 3x ile işleme başlamişti. biraz güvenlik eklentisi ile geçen gün yaşanan hack olayini yüzde yüz çözerlerdi bununla ilgili sonradan okuduklarima göre bu olay ile ilgili çeşitli uyarılar zaten aylar öncesinde adamlara iletilmiş bakin bu güvenlik açiğidir patlatirlar hesabi adamlar sallamamiş demek ki ne diyelim. o zaman o güvenlik olayini yapip üzerine de bir ico patlatsaydi yemin ederim binance ile kapişirdi.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 02, 2018, 07:09:14 PM

whitepaper e bakmıştım geçen gün ama kafama yatmadı. roadmap epey uzun soluklu. etherdeltada ico altından alınır diye girmeyi düşünmedim hiç Cheesy
Reox
Full Member

Activity: 162
Merit: 103

View Profile
January 04, 2018, 10:10:52 AM

etherdelta ceosu açıklama yaptı artık her coini eklemeyeceklermiş etherdelta coin ekleyebilmek için coin sahipleri %1 edt almalı (yaklaşık 400.000 dolar yapıyor) ve bunu 6 ay walletlarında harcamadan tutmak zorundalarmış. Etherdeltaya coin eklemenin değeri 400bin dolar olduğunu düşünmüyorum bakalım ne kadar zamana kadar bu tutumu sergileyecekler
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
January 04, 2018, 10:28:11 AM

Arkadaşlar bir yerde okudum etherdelta satılmış sonra da hack'lenmiş hemen  Cheesy şimdi de ico. Sanırım yeni tokenler coinleri karşılığında listelenecekmiş.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 04, 2018, 12:15:46 PM

Zaten isimleri çıktıktan sonra bu şekilde ico yapmaları cesaret ister

premium_domainer (OP)
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 04, 2018, 12:22:32 PM

Arkadaşlar bir yerde okudum etherdelta satılmış sonra da hack'lenmiş hemen  Cheesy şimdi de ico. Sanırım yeni tokenler coinleri karşılığında listelenecekmiş.

Valla iyi kötü bir sistemleri vardı. Her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Yakındır diğer dex borsalara kayar hacimleri bu gidişle. 0x bir gelse asıl o zaten etherdelta bırakmayacak ortada da gelemedi bir türlü.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
January 04, 2018, 01:24:23 PM

Belki büyük ihtimal yüzde 50 bu tabirler ilr nasıl bir profesyonel yol izlenimlerimiz ki aklım almıyor.. bir borsa bu kadar amotöt iş yapmaması gerekiyor.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 04, 2018, 03:50:36 PM

Belki büyük ihtimal yüzde 50 bu tabirler ilr nasıl bir profesyonel yol izlenimlerimiz ki aklım almıyor.. bir borsa bu kadar amotöt iş yapmaması gerekiyor.

gece mi yazdin mesajı kardeş uykulu haldeyken ? Smiley bazen bana da böyle oluyor tam uykum geliyor pc başinda ama şu postuda yazayim derken ucuyor gidiyor valla kelimeler ne yazmişim sonradan farkediyorum. ne dedigin konusunda hiçbir fikrim yok. bir düzeltme edit atarsan cok daha iyi olur gibi.

konuyla ilgili olarak etherdelta piyasada belli bir geçmişe sahip bir oluşum cok iyi projeler cok güzel ekmek yiyip yedirdiler saolsunlar etherdelta üzerinden fakat güvenlik ile ilgili son zamanlarda yaşanan problemler insanları oldugu gibi etherdelta'dan uzaklaştirdi. ico kararini niye aldilar onu da anlamadim bence bu kadar kötü  bir zaman dilimi seçilemezdi.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
January 04, 2018, 03:57:37 PM

İlk günden beridir etherdelta'ya ısınamadım gitti. Bana çok itici geliyor. En son olaydan sonrada bende zaten çok düşük bir kıymeti vardı. şimdi ise o kıymette bitti.uyarınız için teşekkürler

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 04, 2018, 04:04:19 PM

Etherdelta zaten sorunlu bir site daha hacklenmesinin üstünden bir ay geçmedi ico yapıyor anlamıyorum milleti salak yerine koyuyorlar galiba
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 04, 2018, 04:31:07 PM

Bu Ico'dan çok bir şey çıkcağını sanmıyorum sizin gibi düşünüyorum hacklenme sonrası ceplerini doldurmaya çalışıyorlar sadece çok ilgi duyacağını sanmıyorum etherdelta ICOsunun.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 04:55:10 PM

Hack olayı olmasaydı çok yüksek miktar toplayabilirlerdi.Ama hack olayının hemen üstüne bir ico düzenlemeleri gerçekten vizyonsuzlukta bir çığır atlattı etherdelta ekibine. Grin Zaten topladıkları miktardan anladığım kadarıyla pek başarılı olamayacaklar.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 04, 2018, 05:09:57 PM

dijitlal paralara oluk oluk para aktıgı şu dönemde ben kar bırakacağını düşünüyorum adamlar kendileri pumplar yine kar ettirirler.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
January 04, 2018, 05:13:02 PM

Ben nedense iyi pump yiyeceini düşünüyorum. Para yatırmayaı şuan için duşunmuyorum ancak fırsat oluşturacağı kanaatindeyim. Binance de uye alımını kapatmış galiba.
usmanaga
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
January 04, 2018, 05:20:13 PM

Ben nedense iyi pump yiyeceini düşünüyorum. Para yatırmayaı şuan için duşunmuyorum ancak fırsat oluşturacağı kanaatindeyim. Binance de uye alımını kapatmış galiba.

Aynen binance borsaya üye alımını kapatmış ben etherdeltayı kullanmayı çok seviyorum icoların coinleri hemen etherdelta üzerinde listelenmeye başlıyor.Yukarıda söylendiği gibi hack olayı yaşamamış olsalardı tablo bambaşka bir hal alabilirdi.

CoinSlayer
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 05:25:39 PM

aç gözlü adamlar bi dünya para kaldırıyolar zaten birde ico yapıp köşe olacaklar önce adam akıllı bir arayüz yapın şu siteye
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 04, 2018, 05:29:39 PM

%3-4 arası bi şey toplamışlardı en son. insanlar demekki güvenmiyorlar etherdeltaya. zaten baştan salma hazırlamışlardı her şeyi. supply az olursa güzel pump yer.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: