Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:49:08 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Etherdelta Icosu Hakkında!  (Read 550 times)
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
January 04, 2018, 05:53:59 PM

etherdelta ceosu açıklama yaptı artık her coini eklemeyeceklermiş etherdelta coin ekleyebilmek için coin sahipleri %1 edt almalı (yaklaşık 400.000 dolar yapıyor) ve bunu 6 ay walletlarında harcamadan tutmak zorundalarmış. Etherdeltaya coin eklemenin değeri 400bin dolar olduğunu düşünmüyorum bakalım ne kadar zamana kadar bu tutumu sergileyecekler

İşte bu mantıklı...
Etherdeltaya coin eklemenin değeri 400 bin dolar olmuş olmuyor. EDT'nin yükselip düşmediğini varsayarsak, 6 aylığına para bağlamış oluyorlar sadece.
furkantugra
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 08:23:51 PM

tabi bal tutan parmagini yalar adamlar her erc20 coini sitesinde yayinliyor dunyanin parasi donuyor icolarda felan bunlarin cikardigida tutar kendileri illaki pump dump uzmani olmuslardir zaten ha bire sirkelerler milleti
premium_domainer (OP)
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 04, 2018, 08:40:59 PM

etherdelta ceosu açıklama yaptı artık her coini eklemeyeceklermiş etherdelta coin ekleyebilmek için coin sahipleri %1 edt almalı (yaklaşık 400.000 dolar yapıyor) ve bunu 6 ay walletlarında harcamadan tutmak zorundalarmış. Etherdeltaya coin eklemenin değeri 400bin dolar olduğunu düşünmüyorum bakalım ne kadar zamana kadar bu tutumu sergileyecekler

İşte bu mantıklı...
Etherdeltaya coin eklemenin değeri 400 bin dolar olmuş olmuyor. EDT'nin yükselip düşmediğini varsayarsak, 6 aylığına para bağlamış oluyorlar sadece.

Mantıklı falan değil. Zaten bedava diye kullanılan bir platformdu.

Adam 400 bin dolar civarı parayı etherdeltaya bağlayacağına 1000 tane adam gibi exchange bulur çok daha ucuza.

Sonunda kimsenin tokenını eklemediği bir yer olarak kalır etherdelta. Tek olayını da kaybeder.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 04, 2018, 08:42:41 PM

Arkadaşlar haberiniz var mı bilmiyorum ancak etherdelta ico yapıyor.

Olur da sağda solda görürsünüz araştırmadan girerseniz diye uyarı amaçlı bu başlığı açtım. Katılmayın.

Neden mi?

Aldığınız token'ın hiç bir işlevi yok. Ne fee paylaşıyorlar ne fee indirimi yapıyor hiç bir şey yok. Sadece sattıkları tokenların yarısını geri alacaklarmış zamanla ve ayrıca ileride belki feelerde indirim işlevi ekleyebilirlermiş.

Şurada hacklendikten hemen sonra bu şekilde sadece cebini doldurma amaçlı ico yapan etherdeltanın ekmeğine yağ sürmemenizi öneririm. Zaten katılanlar zararlı çıkacaklardır saçma sapan bir pump olmazsa.

Tesekkürler arkadasim son zamanlarda forumda cok iyi bilgiler veriyorsun bunun icin saol, Bu ICO ya girmeyecektim zaten ama illaki birilerinin isine yarar saol.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 04, 2018, 09:02:36 PM

İşte bu mantıklı...

Adam 400 bin dolar civarı parayı etherdeltaya bağlayacağına 1000 tane adam gibi exchange bulur çok daha ucuza.

Sonunda kimsenin tokenını eklemediği bir yer olarak kalır etherdelta. Tek olayını da kaybeder.

bu talepler etherdeltanın sonu olur. şuan etherdeltada yüzlerce coin var ve bunun en büyük nedeni kolay eklenmesi.
premium_domainer (OP)
Legendary
*

View Profile
January 04, 2018, 09:08:06 PM

İşte bu mantıklı...

bu talepler etherdeltanın sonu olur. şuan etherdeltada yüzlerce coin var ve bunun en büyük nedeni kolay eklenmesi.

Aynen öyle. Ekleyemesen bile direkt kontrat adresinden girip alımını satımını yapabiliyorsun istediğin tokenın. Bunlar giderse zaten etherdelta diye bir şey kalmaz geriye.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 04, 2018, 09:42:44 PM

Hackden sonra biraz ilgi çekmek amaçlı bir hareket gibi geldi bana.Bana kalırsa hackden bu kadar sonra ıco yapmak ne kadar mantıklı acaba zaten üzerlerinde bir güvensizlik var.Biraz araştırdım ama bilemedim bana biraz boş geldi.Roadmapleri felan ilgi çekici ama içi boş bir hareket gibi geldi.

premium_domainer (OP)
Legendary
*

View Profile
January 05, 2018, 05:01:36 PM

Hackden sonra biraz ilgi çekmek amaçlı bir hareket gibi geldi bana.Bana kalırsa hackden bu kadar sonra ıco yapmak ne kadar mantıklı acaba zaten üzerlerinde bir güvensizlik var.Biraz araştırdım ama bilemedim bana biraz boş geldi.Roadmapleri felan ilgi çekici ama içi boş bir hareket gibi geldi.

İlgi çekmek istiyorlarsa 1 aylık feelerinin %10 unu airdrop yapsınlar, ilginin kralını yaparlar.

Ico yapıp milyonlarca dolar toplamaya çalışmak ile ilgi mi çekmeye çalışılırmış?

BitcoinBazaar.net
Jr. Member
*

Activity: 86
Merit: 2

View Profile
February 23, 2018, 04:52:27 AM

do you care to give my hacked account back ?   Huh

check my signature for more proof.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2721567
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 23, 2018, 05:31:52 AM

Etherdelta zaten sinirleri oynatan bir platformu du neyine güvenip o kadar para istiyor. Bu demek ki bir sürü çöp koinin milletin eline vermek için pay istiyor. Ben sağlam bir projenin yöneticisi olsam zaten etherdeltaya girmesini istemem.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 23, 2018, 08:21:10 AM

konu başlığı için teşekkür ederim öncelikle. zaten etherdeltanın kendisi ne kadar güvenli ki ico suna yatırım yapılsın. bir kere hacklendi ondan sonra biraz düzeldi fakat son zamanlarda yine doğru düzgün hizmet vermiyor. ama airdrop ya da bounty yaparsa ben katılırım. çünkü kendi tokenlerini mutlaka belli noktaya kadar şişirecekelerdir...
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 23, 2018, 08:24:42 AM

Guncellemeden önceki site daha güzeldi.Hacmi alış satış yapılan tokenlerin hepsini görüyorduk.Simdi tüm tokenlerde sıfır yazıyor.

acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
February 23, 2018, 08:43:31 AM

borsası zaten bi ileri 2 geri gidiyor, bi bakıyosun acılmış bi bakıyosun kapanmış, bidaha bakıyosun trade kapalı  Cheesy ne sike yaradığını anlayamadım. icosu bu yüzden hic ama hic güven vermiyor
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
February 23, 2018, 09:20:03 AM

Etherdeltanın kendisi ne ki icosu birşey olsun ponzinin önde gideni zaten volume olarak çok düştü yerini idexe kaptırdı artık zor çıkar eski yerine
levyashin
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
February 23, 2018, 09:48:27 AM

Idex etherdeltadan çok daha iyi çalışıyor ama hala yeterli hacim yok.

Etherdelta iyice bitti zaten. Kaç gündür toparlayamadılar siteyi.

Paray alıp kaçtılar belki de.

flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
February 23, 2018, 10:02:59 AM

Etherdelta sinirleri hoplatan ama çoğu kişinin zorunlu olarak kullandığı merkezsiz borsalardan birisi. Ne yaptıkları bilinmiyor paralı alıp kaçma durumu yüksek içerde bakiyesi olan varsa güvenli yere çekmesi iyi olacaktır

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 08, 2018, 01:46:54 PM

etherdelta borsasını begenen bir kişiyi görmedim tek işlevi genellikle tokenlerin ilk buraya girmesi. Platform tasarımı bile kötü olan etherdeltanın icosunun iyi olmasını beklemek mantıklı olmazdı. Bide işlevsiz bir token satıyorlar. Bir akıllı bunlar zaten Cheesy

various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
March 08, 2018, 02:10:26 PM

İdex çoktan tahtını aldı etherdeltanın çok değil 100 dolarlık bir yatırım yapmıştın ama şimdi üzülüyorum bunlara para attığım için herifler paraları aldılar yatıyorlar

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
March 08, 2018, 03:14:03 PM

Idex etherdeltadan çok daha iyi çalışıyor ama hala yeterli hacim yok.

Etherdelta iyice bitti zaten. Kaç gündür toparlayamadılar siteyi.

Paray alıp kaçtılar belki de.
Parayi alip kacma gibi bir durum yok akilli kontratlar araciligiyla butun is ethereum aginda oluyor degisemez. Forkdelta calisiyor ordan islemlerinize devam edebilirsiniz veya cekim yapabilirsiniz.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 08, 2018, 05:35:25 PM

Etherdelta dan herhangi bir islem yapilamiyor. Maalesef yeni sahibi site yi yonetemedi. Tabi bu encok Idex  in isine geldi. Idex daha iyi tasarlanmis bir site ve cok daha hizli. Su anda marketi eline gecirmis durumda. Etherdelta nin donusu zor gibi gorunuyor. Ancak Idex te sorun yasanmaya baslarsa ve etherdelta da kendini toparlayabilirse geri gelebilir ama su anki gorunumde kimse nin etherdelta yi kullanacagini sanmiyorum. Bu durum token inina da yansiyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: