Bitcoin Forum
June 22, 2024, 01:03:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: İLK LİGHTİNİNG BİTCOİN TRANSFERİ GERÇEKLEŞTİ SADECE 15 SANİYE  (Read 768 times)
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 05, 2018, 08:04:58 PM

Yaptıkları güzel bir iş. Çağın teknolojisi olarak bahsediyoruz bitcoin için ve çağın teknolojisinin en büyük sorununu çözdüğü için onu da ciddi bir yere alabiliriz.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
March 05, 2018, 08:16:31 PM

SegWit'ten sonra hızlanan Bitcoin işleminden sonra fiyatta fena olmayan bir artış yaşandı, Lightning Network gerçekleşir mi bilmiyorum ama gerçekleşirse altcoinlerin pek bir değeri kalmayacak sadece Ether gibi farkı olan altcoinler yaşayacak.
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
March 05, 2018, 08:30:26 PM

Umarım bu teknoloji bazılarını parasından edecek diye kötü tanıtılmaz bitcoine ilaç gibi olacaktır değerde de büyük etki yaratacaktır
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
March 05, 2018, 11:09:59 PM

Şu an yapılan geliştirmeler ile ciddi manada güzel şeyler oluyor. O kadar olumsuz olay yaşadık ki bunun olması cidden sevindirdi beni. Bir de fee ücretinin düşük olmasi daha da güzel oldu
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
March 05, 2018, 11:42:06 PM

Kripto paraların gerçek amacı olan ödeme sisteminin gelişmesi için büyük bir teknoloji. O yüzden gelecek adına bayağı büyük bir gelişme oldu.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729

View Profile
March 06, 2018, 03:44:01 AM

Lightinin Networkün Bitcoinin günlük ödeme aracı olmasını kolaylaştırması bakımından önemli bir etkisi olacağı açık. Tamamlandığında neler olacsk ve bunun Bitcoine fiyat anlamında nasıl nir etkisi olacak, herkes gibi ben de merak ediyorum doğrusu. Umarım Bitcoini eskisi gibi cazip bir aşamaya getirmeyi başarırlar.
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
March 06, 2018, 10:27:32 AM

Bitcoin icin harika bir gelisme bence. Cok iyi yerlere tasiyacaktir bitcoini. Yatirim amacli kullanim disinda magazalarda alis veris kullanim icin oldukca kullanisli olacaktir.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 18, 2018, 06:25:24 PM

Lightnin güncellemesi gelmesi durumunda BTC için durum ciddi oranda değişecektir. Düşük fee ve hızlı işlem şuan BTCnin en ciddi sorunu. Kullanışlılığı arttırmak için bu güncelleme yararlı olacaktır.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
March 18, 2018, 10:11:16 PM

Lightning network etkinliği arttıkça bitcoin'in fiyatları artıp altcoinlerin fiyatı düşecektir özellikle direkt olarak olarak kullanılan kriptoparaların bu saatten sonra pekte bir avantajı kalmayacaktır.
AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
March 18, 2018, 10:17:46 PM

Bu coin her ne kadar fork coinin olsa da bu hızlı işlemin yapılabilmesi çok önemli bir gelişme yani bu demek oluyor hızlı işlem diğer coinler içinde imkansız değil
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
March 18, 2018, 10:20:41 PM

Lightning network gelmeden bile sadece 7 cent karşılığında bitcoin ödemesi yapabildim, eskiden ledger hanemde 18 dolar yazdığını görüyordum fakat şimdiki transfer ücreti o kadar makul bir seviyedeki mutlu olmamak elde değil.
taseron.isci
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
March 19, 2018, 08:11:40 AM

Bitcoine cok fazla sey katacak olan bir teknoloji. Umarim piyasanin da hareketlenmesine yardimci olan bir gelisme olur.

ercantalk
Jr. Member
*

Activity: 37
Merit: 1

View Profile
March 19, 2018, 10:48:19 AM

Eğer bir şekilde bitcoin ile ödeme vs sıklaşırsa altcoinlerin geleceği pek parlak olmaz,ethereum,neo gibi kriptolar dışında coin kalmayabilir,tabi bu şekilde bir durum olursa bitcoin 100k usd görmesi muhtemel.
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
March 19, 2018, 11:17:04 AM

kripto piyasasında işlem süreleri ve transfer ücretleri iyileştirilirse çok büyük bir aşama kaydedilmiş olacak . o zaman gerçekten bir çok yeni yatırımcı bu alana yönelecektir.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 19, 2018, 01:35:07 PM

Hocam hiç güleceğim yoktu, görsek güzel olmuş eline sağlık. Bu transfer sırasında herhangi bir işlem ücreti ya da komisyon alınmaması bana da saçma geldi. Lightning network node kurulumunda fee ücreti de tanımlanıyor diye biliyorum. Yani transfer için bizim node' miz kullanılırsa biz de komisyon alıyoruz.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
March 19, 2018, 02:40:56 PM

Resim onnumara beş yıldız olmuş tebrikler Cheesy bu arada bitcoine böyle bir teknolojinin gelmesi demek piyasayı ve bitcoine bağlı insanları epey bir etkiler artık daha hızlı ve daha az ücretle işlemler yaparız.

ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
March 19, 2018, 06:42:50 PM

Bu teknoloji şu an gayet iyi iş görür durumda. Hızlı olması yönünde başarılı bir iş çıkarmışlar. İlerleyen zamanlarda bu sürenin maksimum birkaç saniye gibi bir süreye indirilmesi ve fee ücretinin de tamamen ortadan kalkması gibi gelişmelerin olmasını da bekliyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 19, 2018, 06:50:41 PM

Lightning network ile beraber teknolojik açıdan daha iyi bir ödeme aracıyla karşı karşıya kalacağız ayrıca bitcoin altın olarak görülmekten çok bir döviz gibi işlem görmeye başlayacak dolayısıyla günlük hacimlerde artış görmeyi ve bunun fiyata uzun vadede etki etmesini bekliyorum.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
March 20, 2018, 12:56:09 PM

yaw arkadas birisi beni aydınlatsın. bu "Lightning Bitcoin" geçen ay gerçekleşen forklardan biri değilmi? bu haberin orjinal bitcoinle hiçbir alakası yok. fork bir coin bu. ismide LBTC . elinde btc olanlara lbtc verdilermi orasını bilmiyorum ama haber sanki orjinal btc ye bi güncelleme gelmişte artık bu yavaşlık ve yüksek fee lerden kurtulacakmışız gibi verilmiş. diğer yorum yazan arkadaşlarda konuyu aynen öyle anlamışlar ve ona göre yorum yazmışlar. yoksa benmi yanlış anlıyorum. bu orjinal btc üzerinde geçekleşen farklı bir güncellememi ??

https://twitter.com/coin_destek/status/939556310890184704
vallahi tam olarak ben de bu konuyu düşünüyordum yorumlara bakarken bu bir güncelleme ise ne güzel ama fork coin ile alakalı ise bitcoin için değişen bir şey olmayacaktır

O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 20, 2018, 01:41:02 PM

Bu teknoloji bitcoini cok iyi yerlere getirecek bir teknoloji. Sosyal hayatta kullanisliligini arttiracak oldukca iyi bir teknoloji.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: