Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:34:08 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Şu da bi köşede dursun. HEDEF ARALIK 2018  (Read 453 times)
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 02, 2018, 03:37:20 PM

Valla o yatırımı yapsaydın düşerdi kesin Cheesy Hep öyle oluyor ne zaman bir şeyler alıp beklesek değeri düşüyor

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 02, 2018, 03:40:01 PM

Doğal olarak 2018 aralığa kadar artış gösterebileceğini düşünüyorum, çünkü marketcap a girecek usd dahada çok artacaktır 2018 yılı coinlerin yılı olabilir, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
January 02, 2018, 03:46:38 PM

Cryptocompare sitesinin böyle bir özelliği mi varmış? Çok hoşuma gitti valla. İstediğin şekilde kendi crypto sepetini oluşturabiliyorsun. Kar ve zarar oranlarını gösteriyor ve değerler anlık olarak güncelleniyor. Bu arada Aralık 2018'e kalmadan Ekim yada Kasım aylarında büyük Btc yükselişinde sepetin eriyebilir. Buna dikkat et.

Evet portfolyo bölümünden ister herkese açık isterseniz sadece size özel bir bölüm oluşturabilirsiniz.
Hemen hemen her coini destekliyor ve sürekli güncelleniyor veriler.
Yatırımınızdaki kâr-zarar oranını anlık görebiliyorsunuz. Hem dolar hem btc bazında ayarlama yapabilirsiniz.
Uzun zamandır kullanıyorum ve çok işime yarıyor.
Sonuçlar ise genelde sağlıklı. Bazen yanlış gösterdiği koinler de olmuyor değil.

Herkese tavsiye ederim.

Arkadaşın sepeti güzel. 1000 $ lık bir yatırımla 100 er dolarlık 10 koine girilse.
1 yılda güzel getirisi olur.

PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
January 02, 2018, 03:47:56 PM

e ne güzel yapmişsin liste be kardeşim gireydin keşke üç beş para  bu işte lanet olsun en lazim olan anda olmaz ya muhtemelen o anlardan biri yakalamiş seni de neyse artık en azından ne yapip ne yapmayacagin konusunda az cok deneyimlenmişsindir takdir ettim kardeşim seni doğru yoldasın inşallah yakın zamanda bir miktar yatırım ile tekrar böyle bir portfolio oluşturabilirsin kendine umarım o zaman da herşey iyi gider.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
darqqnight
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 1

View Profile
January 02, 2018, 03:56:43 PM

Vay be bu sitenin ne güzel özelliği varmış böyle Smiley

Sepetin gayet güzel olmuş. Reddcoin hiç içime sinmemiş bi coin o olmayaymış iyiymiş Smiley
sametsahin (OP)
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
January 02, 2018, 04:01:42 PM

e ne güzel yapmişsin liste be kardeşim gireydin keşke üç beş para  bu işte lanet olsun en lazim olan anda olmaz ya muhtemelen o anlardan biri yakalamiş seni de neyse artık en azından ne yapip ne yapmayacagin konusunda az cok deneyimlenmişsindir takdir ettim kardeşim seni doğru yoldasın inşallah yakın zamanda bir miktar yatırım ile tekrar böyle bir portfolio oluşturabilirsin kendine umarım o zaman da herşey iyi gider.

Evet, çok ters zamanda yakaladı beni dostum. Keşke durumumuz el verseydi alabilseydim. Aralık ayında çok büyük fark olursa yıkılırım herhalde Smiley Nasip, kısmet.

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 02, 2018, 04:59:53 PM

Belki hepsinden kazanç elde edilmesi mümkün olmaz bnce en azından kar elde edilmesi mümkün duruyor. Parası olan ve risk almayı sevenler deneyebilir

snaper14
Member
**

Activity: 243

View Profile
January 02, 2018, 05:04:51 PM

Güzel bir sepet olmuş. Sadece reddcoin ve dentin yerine başka coinler seçerdim ben olsam umarım sepeti bozmazsın bende takipteyim konuyu.

▀▀▀▀▀▀     │      BRIDGEX NETWORK      │      LEND · BORROW · CONVERT · SEND     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Medium     Facebook     LinkedIn       ▄▄▄▄▄▄
wearecoin
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 05:12:47 PM

Arkadaşlar vertcoin diye bir altcoin duydum ama henüz hangi borsada satılıyor bulamadım. Gelecek için at wallet a bekle Wink
geforce94
Member
**

Activity: 111

View Profile
January 02, 2018, 05:18:40 PM
Merited by USScrypto (10)

Arkadaşlar vertcoin diye bir altcoin duydum ama henüz hangi borsada satılıyor bulamadım. Gelecek için at wallet a bekle Wink

Poloniex, Bittrex vs. bir çok borsada satılan bir coin. Ancak daha hangi borsada bile olmadığını bilmediğin coinde gelecek var demen ilginç. Duyumla hareket etmeyin üzülürsünüz kendi araştırmanızı yapın.

https://coinmarketcap.com/currencies/vertcoin/#markets
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 02, 2018, 05:21:19 PM

Umarım aralığa kadar bekletirsiniz rahat 10k olur düşüncesindeyim portföy , kazancınız bol olsun ..
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
January 02, 2018, 06:03:30 PM

Arkadaşlar 31 Aralık 2017'de 17 farklı favori olarak gördüğüm coinlere 100'er Dolarlık bir yatırım yaptığımı varsaydım. Toplamda: 1700 $.
( Şu an elimde bu kadar param olmadığı için ben yatırım yapamadım malesef )

Bugün baktığımda %28'lik bir artış olmuş. Keşke elimde bi miktar bu kadar param olabilse de yatırabilsem.
Belki bazı arkadaşlara ilham kaynağı olur diye sizle paylaşmak istedim.

İlgili Portfolyo Linkim: https://www.cryptocompare.com/portfolio-public/?id=226102

Bakalım Aralık 2018'de ne gibi bir artış göreceğiz.  Smiley

tuttukların güzel. site de güzelmiş.

yeni denk geldim böyle bir siteye.
portfoy güzel. bol kazançlar.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 02, 2018, 06:09:18 PM

Cryptocompare sitesinin böyle bir özelliği mi varmış? Çok hoşuma gitti valla. İstediğin şekilde kendi crypto sepetini oluşturabiliyorsun. Kar ve zarar oranlarını gösteriyor ve değerler anlık olarak güncelleniyor. Bu arada Aralık 2018'e kalmadan Ekim yada Kasım aylarında büyük Btc yükselişinde sepetin eriyebilir. Buna dikkat et.

cryptocompare bu olayına bende hasta oldum.. Müthiş.
Bu sepeti yapan arkadaş bence Ağustos 2018 e kadar bunları tutsun yada almayı gerçekten düşünüyorsa Ağustosta satsın.  Kasım ayına yaklaşırken BTC nin durumu malum. Altcoinlerde Ağustostan sonra bir krılma yaşanabilir. Millet mart ı beklerken Aralıkta yeşil ışığı yaktı altcoinler. Ağustostada kırmızıyı gösterebilirler tetikte olmakta yarar görüyorum..
Bol kazançlar..
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 02, 2018, 06:40:36 PM

Böyle sanal bir portfolyo üzerinden görüşlerini kısa ve orta vadede test etmek çok mantıklı bir hareket olmuş hocam.

Coinmarketcap'in uygulamasıyla yapıyordum aynısını beş altcoin üzerinden fakat fazla düşünemeden, aceleyle seçtiğim için devam etmeyip silmiştim. Sizin portfolyonuzun olduğu siteden ben de bir hesap oluşturup deneyeceğim en yakın zamanda. Kripto para dünyasını hobiden bir adım öteye taşımadaki temel taşlardan biri de bu tarz denemeler bence. Ve daha sonra kişinin seçimlerine ve iradesine güveni oluşunca yatırım yapmak için motivasyon olacağı düşüncesindeyim. Teşekkürler bu güzel paylaşım için.
tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
January 02, 2018, 07:00:53 PM

dolar bazında zarar edecegini sanmyrm ama btc bazında dikkatli olmak gerekir btc bi fırlarsa eritir komple btc'lerini ama dolar bazında kar olma ihtimali çook yüksek
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
January 02, 2018, 07:08:25 PM

Hocam ufak ufak eline geçen paralardan at. En temizi öyle oluyor . Bende en başta kafamdaki portföye tek seferde girmek istiyordum ama baktım onlarca tren kaçıyor 100-200 sallaya sallaya hem tecrübe edindim hemde kar elde ettim

internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 02, 2018, 07:53:47 PM

güzel bir sanal portfolyo olmuş. bu tip paylaşımları artırmamız lazım. yeniler içinde faydalı olur. insanların direk elindeki tokenleri görebiliriz bu şekilde.
sametsahin (OP)
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
January 04, 2018, 02:53:38 PM

EDIT: Sadece 4 Günde %100 ün üstüne çıktı. Bakalım pişmanlıkların ardı arkası kesilecek mi ? Smiley

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 04, 2018, 06:45:36 PM

Yerinizde olsam bunu yapmazdım.İlerde bakıp çok pişman olabilirsiniz.Şahsen ben zamanında BTC almadığım için çok üzülüyorum sizde bunlara bakıp bakıp pişman olabilirsiniz.Şimdilik güzel gidiyor ama bakalım BTC nin ters bir hareketinde ne olacak.
edit:4 günde %100 yapmışsınız bunun gazına gelip coin almayın sakın.Eminim siz alsaydınız bu kadar yükselmezdi bunlar. Grin Grin

furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
January 04, 2018, 08:47:13 PM

aralik 2018 e kadar delist olaylari vs olmazsa en kotu x5 totalde yapar 1 sene de en guzel yatirim sekli stresi yok
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: