Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:06:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: UPS Kargo Kullanmayın (Şikayet)  (Read 194 times)
sahinkod (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
January 02, 2018, 03:53:38 PM

Rezalet çalışma sistemi bulunan UPS kargoyu kullanmanızı önermem arkadaşlar.27'sinde il merkezine gelen kargoyu karaktersiz firma Perşembe Cuma getirmedi.Perşembe günü aradığım da Cuma günü gelecektir dediler.Cuma günü getirmediler aradım Cumartesi günü getireceğiz dediler.Dedim emin misiniz Cumartesi günü dağıtım yapıyor musunuz bakın dünde aynı şeyi dediniz dedim.Yok beyfendi tabi ki yarın elinizde olur diye yanıt aldım.Cumartesi günüde karaktersizler getirmeyip yılbaşı sonrasına sarkıttılar.Bu sabah da aradım bilin ne desinler bugün elinize ulaşır dediler.Bekledim bekledim gelmedi.Neden gelmemiş peki sebebini söyleyeyim karaktersiz firmanın karaktersiz kuryesi olur.Kurye adresime gelmek,aramak,mesaj atmak yerine whatsapptan mesaj atmış Smiley Aradım firmayı dedim hayırdır bugün niye getirmediniz,beyfendi yola çıkmış kuryeyle iletişim kurayım dedim. Ve karaktersiz kuryeci aradı "ben whatsapptan mesaj gönderdim efendim" dedi Smiley Orası artık çıldırma noktamdı.Haysiyetsiz şerefsizi ilçe merkezine çağırdım gelmedi Smiley Bu seferde korktu beni dövecek diye ben merkeze gidiyorum dedi Cheesy Adam bildiğiniz kargomu kaçırdı .İnanılmaz lanet bir kargo firmasıdır.İl merkezlerinde şuana kadar şahit olduğum Rize ,Giresun,Trabzon,Balıkesir,İzmir bu il merkezleri arkadaşlar telefonlara zor bakarlar.Genel merkez ile il merkezlerinin 0 bağlantısı vardır.Birbirlerinden haberi yoktur.Merkez sadece perşembe günü geliyoruz der.İl merkezi her gün geliyoruz der.Böyle bir rezillik yok.5 günde beni 2000 TL zarara soktular.UPS kargo gönderimini asla kabul etmenizi önermem.Aynı zaman da bu süreçte 4 farklı kargo firması daha kullandım. 1. sıraya sürat 2. sıraya da aras kargoyu koyabilirim hız konusun da mng ve yurt içi kargo da iyiydi. UPS ise güzel bir rezillik yaşattı . Size tecrübe olsun diye bu yazıyı yazayım dedim.İyi günler,sağlıcakla kalın.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
January 02, 2018, 05:20:10 PM

Baya ugrastirmislar seni anladigim kadariyla bir sirkette boyle sacmaliklarin olmamasi gerekiyor. Kesinlikle ups son secenegim bile degil artik.
kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 05:45:04 PM

Ben hic sorun yasamamistim aksine kurumsal firmadir ama yurtici kargonun cok kotu oldugunu biliyorum. Kargo subesinden subesinede degisiyro dostum seni cok ugrastirmislar
markala74
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 1

View Profile
January 02, 2018, 05:49:47 PM

vatandan birşey alırsanız ups ye mahkum oluyorsunuz. Adamlar keyiflerine göre dağıtım yapıyorlar.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
January 02, 2018, 06:03:35 PM

Geçmiş olsun diliyorum öncelikle bende uzun süreden beri UPS sı kullanıyorum olumsuz bir durum yaşamadım tahminen kişisel hatalardan dolayı siz bu olayı yaşadınız.
sahinkod (OP)
Member
**

View Profile
January 02, 2018, 06:06:18 PM

Baya ugrastirmislar seni anladigim kadariyla bir sirkette boyle sacmaliklarin olmamasi gerekiyor. Kesinlikle ups son secenegim bile degil artik.

tecrübe oldu hocam.
sahinkod (OP)
Member
**

View Profile
January 02, 2018, 06:07:15 PM

Geçmiş olsun diliyorum öncelikle bende uzun süreden beri UPS sı kullanıyorum olumsuz bir durum yaşamadım tahminen kişisel hatalardan dolayı siz bu olayı yaşadınız.

Kişisel hata dediğini olay ,ana merkez 1 gün ,il merkezi 6 gün , kurpiyerde asla vermem diyor Smiley tamamen sorunlu bir ağları var hocam.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
January 03, 2018, 04:54:40 AM

Seni çok uğraştırmışlar ama ups kargo kurumsal ve başarılı bir firmadır. O şubedeki çalışanların basiretsizliğinden kaynaklanmış olabilir bu sorun. En berbat kargo deyince aklıma sadece yurtiçi kargo gelir .

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
January 03, 2018, 05:02:01 AM

bence kargoda çalışan vatandaşlarla alakalı bir durum. bizede kargo geldi hemen aradılar kargonuz 3 gün içinde teslim edilecek  ve hemen getirdiler.
Afterweeks
Member
**

Activity: 78

View Profile
January 03, 2018, 09:54:26 AM

Bende kullandım fakat hiç bir sıkıntı yaşamadım sana baya zorluk yaşatmışlar zarara sokmaları da cabası bence o bölgede bi düzensizlik var yoksa böyle birşey yapmaları saçmalık.Tamamen elemanları ile alakalı bir durum.
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
January 03, 2018, 10:04:05 AM

ups'in kocaelide şubesi yok kargoyu gerirene kadar bekle dur ya birde geldik evde yoktunuz diyorlar yalandan sakın kullanmayın.

oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
January 03, 2018, 10:20:42 AM

Seni çok uğraştırmışlar ama ups kargo kurumsal ve başarılı bir firmadır. O şubedeki çalışanların basiretsizliğinden kaynaklanmış olabilir bu sorun. En berbat kargo deyince aklıma sadece yurtiçi kargo gelir .
Katılıyorum. Böyle sorunlar yaşama ihtimali her firmada her zaman var fakat kullandıklarım arasında en sorunsuzu hep UPS ve DHL oldu.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
January 03, 2018, 10:32:42 AM

Geçmiş olsun hocam. Bayağı uraşmışsınız bi kargo için umarım tekrar aynı şeyi yaşamazsınız..

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122

View Profile
January 03, 2018, 10:48:52 AM

Gecmis olsun arada curuk cikiyor bu kadar kurumsal bir sirketten bile. Ben kullanirim hic basima gelmedi.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
January 03, 2018, 11:25:00 AM

Dostum seni baya sıkıntıya sokmuşlar. Bende amazon üzerinden bişeyler alma niyetindeydim. UPS veya ptt ile geliyormuş. Senin bu yazdıklarını gördükten sonra cidden korkmaya başladım.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
kokoko77
Jr. Member
*

Activity: 57

View Profile
January 03, 2018, 12:04:03 PM

UPS kargo şirketleri arasında en iyisi bana göre senin yaşadığın olay sık duymayız UPS kargo için ama diğer kargo şirketlerinde eminim internette veya çevrenizde bundan daha beter hikayeler dinlersiniz. Bu işlerde biraz şans unsuru var sonuçta çalışanlar insan.

▬ ▬▬▬   The FuzeX Team strive to make all forms of currency payment secure, reliable and easy to use.   ▬▬▬ ▬
█ █          FuzeX          █ █
▬ ▬▬▬   Connecting Cryptocurrencies and Commerce   ▬▬▬ ▬ (http://www.fuzex.co/)
sahinkod (OP)
Member
**

View Profile
January 03, 2018, 01:16:25 PM

UPS kargo şirketleri arasında en iyisi bana göre senin yaşadığın olay sık duymayız UPS kargo için ama diğer kargo şirketlerinde eminim internette veya çevrenizde bundan daha beter hikayeler dinlersiniz. Bu işlerde biraz şans unsuru var sonuçta çalışanlar insan.

5 il merkezi sıkıntılı olduğundan bahsetmişim . Hala daha çalışan insan diyorsunuz.Bunlar firmalarına tinerci mi topluyor ? Napıyolar .0 hizmetleri vardır neyi en iyi çok merak ettim .. En iyi özelliği bir yazar mısınız ? Onları en iyi ne yapıyor .Tamamen karaktersiz bir kargo şirketi.
sahinkod (OP)
Member
**

View Profile
January 03, 2018, 01:18:22 PM

Dostum seni baya sıkıntıya sokmuşlar. Bende amazon üzerinden bişeyler alma niyetindeydim. UPS veya ptt ile geliyormuş. Senin bu yazdıklarını gördükten sonra cidden korkmaya başladım.

Hocam yurtdışı gönderilerini zaten en iyi alma yöntemi bana kalırsa PTT 'dir. Diğer kargo firmalarıyla çalışacaksanız daha önceden anlaşmalı olmanızı öneririm.Fakat bu UPS ise kurye size " ben o ürünü çaldım abi " bile diyebilir.Benim ürünlerimi adam Trabzon merkeze kaçırdı diyorum daha ötesi var mı ? Benim kargomu bildiğin çaldı adam.
kolinasnum
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
January 03, 2018, 04:55:50 PM

geçmiş olsun, allah sizi arasın mngnin eline düşürmesin. ups kadar sorun yaşatmayan firma yok. eğer dağıtanlar ile aranız iyiyse yurtiçi de çok iyi.
hiç kimseyi tanımıyo etmiyosanız ups kadar objektif ve kurumsal çalışan firma bulamazsınız. kafasına göre iş ertelemeler ya da geldik yoktuk demeler yapmazlar normalde
aAragnoN
Member
**

Activity: 98
Merit: 11

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
January 03, 2018, 05:11:47 PM

Biz yurtiçi geç getiriyor diye şikayetçi oluyoruz ama daha kötüleri de varmış. PTT Kargo en güzeli şimdiye kadar  hiç sorun yaşamadım ve diğerleri  ile arasında baya fiyat farkı var

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: