Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:54:32 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: ENİGMADAN SONRA SIRADA TİME NEW BANK  (Read 655 times)
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
January 03, 2018, 12:25:03 PM
Last edit: January 04, 2018, 12:49:31 PM by tthero

Merhaba arkadaslar ... Enigma projesi bekledğim gibi primlendi... Ve ediyor... Devam eder inşallah 🙂... sıradaki Proje Tİme New Bank (TNB) şu sıralar oldukça ucuz, 6 - 8 ay içinde bu projeninde güzel yatırım alacağından eminim.11 Ocak Demo yayınlanacaktır. Saygılar

❇️ E N İ G M A ❇️
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 01:00:09 PM

Enigma gerçekten güzel bir atağa geçmiş cidden . Güzelde kazandırdı çoğu kişiye . Bu TNB için detaylı bir yazı var mı * Türkçe makale whitepaper için ? Çok detaylı bulamadım da ..
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 03, 2018, 01:11:59 PM

İşte şu fikirleri bize sunarken biraz kaynak belirseniz milletde ona güvenip giricek ama sadece isim veriyonuz millet boş koyup geçiyor.
tthero (OP)
Member
**

View Profile
January 03, 2018, 01:14:50 PM

İşte şu fikirleri bize sunarken biraz kaynak belirseniz milletde ona güvenip giricek ama sadece isim veriyonuz millet boş koyup geçiyor.
Ben kaynak vermiyorum. Fikir veriyorum, fikrin olgunlaşma sürecini başlatacak sizsiniz. Benim kaynaklarıma göre değil, kendı kaynaklarınızla arastırın, benım bulamadıgım yazılar sızı yatırıma tesvık de edebilir , yatırımdan da uzaklastırabılır. Teşekkürler

❇️ E N İ G M A ❇️
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 03, 2018, 01:42:02 PM

Enigma dehşet bir fiyata ulaşmış. Ekim ayında $0.6'dan girmiş borsalara, şu anda $7. Bunun airdrop'u ya da imza kampanyasında yaklaşık ne kadar dağıtılmıştı?
DeepOcean21
Full Member

Activity: 182

View Profile
January 03, 2018, 02:43:43 PM

ENIGMA birden 6$ falan gördü şu an ne kadar bilmiyorum ama tim e new bank'ı kaçırmak istemiyorum. ENIGMA hakkında pek sıcak düşünmüyordum onda yatırım yapmamıştım ama bu sefer kaçırmam herhalde bilgi için teşekkürler.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
January 03, 2018, 02:52:07 PM

6-8 ay biraz fazla değil mi . Ben günlük alsatlar 6 ay onu bekleyecegime daha fazla kar ederim.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 03, 2018, 03:54:30 PM

İncelemek lazım projeyi . Enigma furyasını kaçırdığına üzülenler arasındayım bende . Yabancı yerli bir kaynak varsa alıntılarsa birileri güzel olur .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
January 03, 2018, 04:53:32 PM

Buda kaçıyor galiba %35 artış ne daha yeni gördüm konuyu araştırıken 2 katına çıkıcak galiba Smiley
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 03, 2018, 05:25:58 PM

İşte hold yapan herzaman kazanıyor bır kere daha gördük, çok yükseldi satayım demeyeceksın ben oyle dedim pişmanım her zamanda olacağım. Şaşırdığım böyle çok proje oldu ama artık akıllandım paraya ihtiyacım yoksa 20x yapsada satmamayı kafaya koydum artık
wanhun
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
January 03, 2018, 05:28:52 PM

TNB nin daha çok yolu var yatırım için düşünelim
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 03, 2018, 08:39:59 PM

Bende az bir miktar var. Binanceden icosu yapıldığı için aldım. Ingilizcem fena değildir ama inanın whitepaperindan pek bir şey anlayamadim. Galiba ünlülerin, tanınmış kişilerin zamanını alıp sattığınız bir uygulama. İnanın anladığım şey bu. Ekip Çin'de faaliyet gösteriyor hali hazırda bir şeyler yapıyor. 11 ocakta uygulamalarının betasi çıkacak. Yalnızca çince hali var sanırım daha sonra ingilizce yayınlanacak. Çin'den anlaşma yapmış olduğu insanlar varmış. Asıl muhabbet redditte dönüyor. İlk beklenti 1$.
tthero (OP)
Member
**

View Profile
January 03, 2018, 11:12:31 PM

Ben buraya ne önersem değerleniyor arkadaş anlamadım gitti , yazdığım saatte 649 satoshiydi su an 935 olmuş. Güzel projeler kendını bellı edıyor 🤠

❇️ E N İ G M A ❇️
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 03, 2018, 11:29:23 PM

Enigmaya katılamadığıma gene üzüldüm açıkcası böyle görünce.Ben de biraz bakındım whitepaperına ama hiç bir şey anlamadım anlayanlar anlamayanlara anlatırsa çok güzel olur.Okudum felan ama kafamda oturmadı.Ama TNB yi uzun vadeli yatırım için düşünüyorum bunu kaçırmak istemiyorum Enigma gibi.

slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 03, 2018, 11:34:05 PM

Binance'ye girmeden önce dikkatimi çekmişti Huobi'de vardı o zaman. Ancak cesaret edip giremedim sonra Binance'ye girince uçtu gitti zaten daha da yolu var gidecek.
alicaan
Full Member

Activity: 366

View Profile
January 04, 2018, 01:11:34 AM

dün 0,09 dan aldım bi 500 civarı haydır allah diyipte, satmayı planlamıyorum belki 1000 civarı atarım 3-5 ay kenara kazandıracağı belli Smiley
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 04, 2018, 06:49:07 AM

6-8 ay biraz fazla değil mi . Ben günlük alsatlar 6 ay onu bekleyecegime daha fazla kar ederim.
Al/sat bana daha çok riskli geliyor her zaman kâr etme durumu olmuyor. Ama al bekle bana göre öyle değil düşükten alııp ciddi anlamda beklersen kazanç oluyor genelde.
tthero (OP)
Member
**

View Profile
January 04, 2018, 12:32:25 PM

Konuyu güncel tutalım , yine kaçmasın , çok boş konular var , cıldırmamak elde değil.

❇️ E N İ G M A ❇️
alicaan
Full Member

Activity: 366

View Profile
January 04, 2018, 12:44:50 PM

Konuyu güncel tutalım , yine kaçmasın , çok boş konular var , cıldırmamak elde değil.

forum çöplük içinde ama konunun dikkat çekmesini istiyosan, tnbnin projesini kısaca tanıtmalısın ilk postta, reklam verir gibi değilde şu şekilde şurdan şuraya gelebilir anlamında. bu tarz tnb fırlıcak alın qnq tarzında neden çıkar niye çıkar açıklamadan kimse iplemez brom seni, mesela 11 ocakta uygulamanın demosu yayınlanacak bunu yazabilirsin Smiley
tthero (OP)
Member
**

View Profile
January 04, 2018, 12:48:53 PM

forum çöplük içinde ama konunun dikkat çekmesini istiyosan, tnbnin projesini kısaca tanıtmalısın ilk postta, reklam verir gibi değilde şu şekilde şurdan şuraya gelebilir anlamında. bu tarz tnb fırlıcak alın qnq tarzında neden çıkar niye çıkar açıklamadan kimse iplemez brom seni, mesela 11 ocakta uygulamanın demosu yayınlanacak bunu yazabilirsin Smiley
Haklısın

❇️ E N İ G M A ❇️
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: