Bitcoin Forum
June 29, 2024, 10:04:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: ENİGMADAN SONRA SIRADA TİME NEW BANK  (Read 655 times)
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
January 04, 2018, 02:38:05 PM

Enigma mükemmel katlamalar yapmış güzel kazançlar sağladı. Zamanında katılmak isterdim ama hala yükseklemesi muhtemel.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 04, 2018, 02:50:47 PM

Artık 6-8 ay uzun vade diye birşey yok. Piyasada ucuz coin mi var. Uzun vade onun için 3 gün. Birisi almazsa başkası gelip topluyor.
theleaks
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 07:02:48 PM

KISA VADEDE OCAK YIKAR ENG
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 04, 2018, 07:12:40 PM

11 ocakta ios ve android için uygulama betası gelecek ve bitfinexde listeleneceğinden dolayı daha gidecek yolu var gibi duruyor. Hala alınabilir bence.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
January 04, 2018, 07:16:57 PM

enigma enigma enigma 0,8 cent iken almaya niyetlendim ve bana iyi bir ders oldu gitti alamadım ihmal ettim icodan girememiştim nasibimiz yoktu demekki yeni projeelr için adam coin ismi vermiş kendiniz araştırmanız daha sağlıklı olur

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
OldToken
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 07:18:51 PM

11 Ocak bir dönüm noktası olabilir. Hem ios hem Android için Wallet(Beta) çıkaracak. Benim elimde biraz vardı. Erken çıktım tekrar düşerse alırım diye ama, gidenler dönmüyor geri...

http://coinmarketcal.com/images/proof/31a817fdfcae179e83cbbdb600865a06.png
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
January 06, 2018, 12:38:15 AM

11 Ocak bir dönüm noktası olabilir. Hem ios hem Android için Wallet(Beta) çıkaracak. Benim elimde biraz vardı. Erken çıktım tekrar düşerse alırım diye ama, gidenler dönmüyor geri...

Giden bir gidiyor sorma Smiley

❇️ E N İ G M A ❇️
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 06, 2018, 12:41:02 AM

valla bu piyasada işler belli olmuyor gerçekten insanın aklı duruyor bir anda 4 5 katlamalar yani ne akdar mantıksız ve boş bir piyasa olmuş arkadaş

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
January 06, 2018, 12:44:29 AM

time new bank adı çok güzelmiş ya tokenin anlamı da bayağı zamanın yeni bankası orijinal bir isim fikirleri de öyleyse token uçar gibi bence arkadaşlar ama tokeni bilmiyorum
entr
Sr. Member

View Profile
January 08, 2018, 07:28:51 AM

2 hafta içinde bitfinexe gireceği söyleniyor ve ayın 11de beta sürüm yayınlanacak ios ve android. Bence fiyatını $0.4 atma ihtimali var. Bitfinex pumpçıları da işin içine girerse nereye gider bilemiyorum. Ben ümitliyim tnbden. $1 dan önce satmam.
akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
January 08, 2018, 12:31:59 PM

Biraz baktım grafigine falan fiyat olarakta güzel ama 6-8 hold biraz fazla geldi bi de ne kadar potansiyeli var 6-8 ayda başka coinden daha  fazlada kar edebiliriz ?

frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
January 09, 2018, 01:29:20 PM

Time New Bank 600 satoshiyken almadım iki gün sonra %160 artarak inanılmaz bir hacim kazandı. 2000 satoshiyi gördü. Geleceği parlak bir coin olduğu kesin.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
January 09, 2018, 01:52:21 PM

Enigma benimde vaktinde almayıp pişman olduğum coinlerden. Tıme New Bankı inceleyeyim bari. Sayıları o kadar arttı ki arada göz göre göre bazı coinleri kaçırıyoruz işte.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 09, 2018, 02:24:47 PM

Time New Bank var diye diye gittin yükselttin coini helal olsun sana iyi yükseliş yaptı coin.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 09, 2018, 04:22:20 PM

abi bu coini yabancı kaynaklardan araştırdım sonra bi türk sitesinde analiz etmişler dedim ingilizce az birşeyler kaçırıyoruzdur adamlar kötülemişte kötülemiş sonra dedim almayım bari uçtu gitti... belkıde haklı bılemıyorum kısa vadelı al uçarsa sat diyodu uzun vadede kim haklı cıkacak göreceğiz
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 09, 2018, 04:31:11 PM

tnb baya artmış benim anlamadığım arkadaş tamamen şansa mı söyledi yoksa araştırdı mı atıyorum tnb artcak bir iki aya deyip artınca nasıl oluyor neye dayanarak söylüyor özür diliyorum merakımdan soruyorum
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
January 09, 2018, 04:55:22 PM

Bende bir yerede ÇİN' in Ripple diye okumuştum ama genel anlamda projeyi araştırmadım.
entr
Sr. Member

View Profile
January 09, 2018, 06:26:55 PM

Redditte birisi tnb nedir çok güzel açıklamış. Müsait olduğumda Türkçe'ye çevireceğim.

https://www.reddit.com/r/TimeNewBank/comments/7p5w5p/what_is_tnb_and_why_tnb/
Katsumoto
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 25, 2018, 01:14:56 PM

Tam bir shit coin. Geliştirici ekip coin satıyor. BCPT coin'in diğer ikizi.. Birisiyle anlaşmışlar belli ki, adam alttan veriyor ayarı üstten satıyor, tekrar alta inmesi için baskı yapıyor vs... Aldığınız yerden aşağı hemen salacaktır, hele ki yüklü girerseniz siz satana kadar aldığınız seviyeye gelmeyecek emin olabilirsiniz.. Botlar deseniz 7/24 aktif.. Elemanın birisinde 100 milyondan fazla TNB var. Böyle çöp coinlere yatırım yapmayın arkadaşlar, elin uzak doğulusu size niye kazandırmak istesin? yatırımcısının %90'ı çinli yada kuzey koreli.. telegram da sabah akşam kim yong-un'un resimlerini paylaşan tipler... yatırımcıları kim yongcu ama coinin resmi twitter sayfasındaki son gönderi de trump ile akşam yemeği muhabbeti... Aklınıza ne geliyor? Konuyu açan arkadaşın tam araştırmadığına eminim.. Bu coinin olayı, çindeki sikim sonik sanatçılarla randevulaşıp, saniye üzerinden ücret karşılığı konuşmak.. ücretin de TNB üzerinden ödenmesi.. Yani öyle hisse senedi, para transferi vs. sanmayın.. Dev kadrosu içerisindeki sunucunun, kıçı kırık 2. lig çin topçusuyla akşam yemeği yiyecek diye bu coine yatırım yapmak mantıklı mı?...

Bak amına kodumun ekşicisi ne yazmış;
"time new bank ( tnb ) uluslarası ödeme esnekliği, fiyatlama şeffaflığı, haklar ve hisse senetlerinin güvenilir bir şekilde korunmasını içeren bir ağdır. geliştirdikleri yeni dijital ürünlerin ve fiyatlama modellerinin yakın zamanda zamanda büyük online ticaret sitelerinde kullanılması bekleniyor."

Sırf referans linkine tıklatmak için, bir insan bu kadar palavrayı nasıl sıkabilir hayret doğrusu...
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
January 25, 2018, 01:21:44 PM

Tam bir shit coin. Geliştirici ekip coin satıyor. BCPT coin'in diğer ikizi.. Birisiyle anlaşmışlar belli ki, adam alttan veriyor ayarı üstten satıyor, tekrar alta inmesi için baskı yapıyor vs... Aldığınız yerden aşağı hemen salacaktır, hele ki yüklü girerseniz siz satana kadar aldığınız seviyeye gelmeyecek emin olabilirsiniz.. Botlar deseniz 7/24 aktif.. Elemanın birisinde 100 milyondan fazla TNB var. Böyle çöp coinlere yatırım yapmayın arkadaşlar, elin uzak doğulusu size niye kazandırmak istesin? yatırımcısının %90'ı çinli yada kuzey koreli.. telegram da sabah akşam kim yong-un'un resimlerini paylaşan tipler... yatırımcıları kim yongcu ama coinin resmi twitter sayfasındaki son gönderi de trump ile akşam yemeği muhabbeti... Aklınıza ne geliyor? Konuyu açan arkadaşın tam araştırmadığına eminim.. Bu coinin olayı, çindeki sikim sonik sanatçılarla randevulaşıp, saniye üzerinden ücret karşılığı konuşmak.. ücretin de TNB üzerinden ödenmesi.. Yani öyle hisse senedi, para transferi vs. sanmayın.. Dev kadrosu içerisindeki sunucunun, kıçı kırık 2. lig çin topçusuyla akşam yemeği yiyecek diye bu coine yatırım yapmak mantıklı mı?...
KATSUMOTO , BİZ TNB DEN KAYMAĞI ÇOK GÜZEL YEDİK Smiley paylaşım tarihine bi bak sonra tnb gecmısıne bak Wink

❇️ E N İ G M A ❇️
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: