Bitcoin Forum
May 28, 2024, 06:58:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: yatırım yapılacak 5 alt coin önerisi - milliyet gazetesi  (Read 502 times)
emirkalyoncu
Full Member

Activity: 258
Merit: 114

View Profile
January 03, 2018, 07:04:37 PM

Bence ,
1-) Bancor
2-) Waves
3-) Stellar Lumens
4-) Tron
5-) Dent
Bunlar benim favori coinlerim kendim de elimde tutabildiğim kadar tutuyorum siz de bi göz geçirebilirsiniz.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
January 03, 2018, 07:06:33 PM

bat da var listede ben sattım ya çıkar gider artık  Smiley
işten geldim yaklaşık yarım saat bir saattir bakıyorum alınacak bir coin bulamadım, hepsi şişik, bitcoin bile altcoinlerin yanında şamar oğlanına dönmüş, ağustos'tan aralık'a kadar çok zorluk çektim, o yüzden bitcoin'in (paranın) değerini biliyorum. siz siz olun ne alırsanız alın 10 defa düşünün, grafiğine bakın günlük bazda ne yapmış ne etmiş, kaç satoshiye çıkmış inmiş, coinmarketcap.com'dan trade history'e bakın kaç paraymış şimdi kaç para vs...yarım saatte adamı göz göre göre soyar soğana çevirir bunlar, öyle bir bataklığa çekerler ki feleğiniz şaşar. elbette güzel projeler var ama şu an alım değil satım zamanı genel itibariyle, biraz beklerseniz 1 tane alacağınıza 10 tane alırsınız aynı coinden, "ahan da şimdi süper fiyata geldi" cümlesini 3 defa kurdurmadan bir coini alırsanız yaş tahtaya basma ihtimaliniz oldukça fazla... yatırım tavsiyesi değildir, para sizin neticede, bol kazançlar...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 03, 2018, 07:23:27 PM

coinlerin secimi bakimindan banada sanki yatirim yapilmis gibi geldiler cünkü BAT haricinde soru isareti tasiyan tokenler daha cok yukaridan coinler önerilse daha etik olurmus ama su haliyle bile en düsük market cap enjinde ona dahi bir makale ile etki etmek imkansiz botlar siz aldikca fiyati revize eder bi etki yaratamazsiniz, Belkide moderatör arkadas gercekten bizim görmedigimiz bise görmüstürde önermistir.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 03, 2018, 07:31:26 PM

Ulan abi daha 1 sene öncesine kadar bunlar bitcoin hakkında hiç iyi haber yapmazken şimdi fiyuuuuv adamlar coin önerisi bile yapıyor mk Cheesy Hayır bunun bi tık üstü yatırım fonu açmaktır artık Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
January 03, 2018, 08:15:40 PM

Bitcoin'deki gelişmelere zar zor yetişen basın-yayın organları için bir de altcoinlerle uğraşmak durumu çıktı şimdi. Yakında ekonomi uzmanı alımı yaparken dijital paralara olan yeterliliğini de kriter olarak alırlarsa şaşmayın  Cheesy

Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 03, 2018, 08:19:22 PM

Liste orta şeker fakat yeterli bilgilendirme olmamış genelleme olarak uzun vadeli seçimler yapılmış bence incelemeden yatırım tavsiyesi olarak alınmamalı kesinlikle.

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 03, 2018, 08:29:34 PM

Bir editör olamadık ama bu da bizim listemiz

1- ETH
2- XRP
3- STRAT
4- POA
5- HDAC
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
January 03, 2018, 08:31:41 PM

Bence ilk 3 güzel son 2 coin hakkında fazla bir incelemem yok. BAT(Token) ve Monaco güzel potansiyeli olan coinler.  Kişisel görüşüm ilerisi için yatırım yapılabilir. özellikle BAT.

chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 03, 2018, 08:32:54 PM

Liste fena değil bence. en azından araştırılmış öyle yapılmış belli. aynı zamanda da güncel.
açıklamalar da gayet aydınlatıcı olmuş bu tarz haberler görmek sevindirici.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 03, 2018, 08:41:19 PM

adamlara bak düne kadar bitcoin haberleri vardı sürekli şimdi altcoinlere geçtiler yavaş yavaş öğreniyoruz bu işi inş suyu çıkmaz Smiley
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
January 03, 2018, 08:44:26 PM

Böyle aydınlatıcı haberler görmek güzel de en iyi diyerek 5 alt koin adı vermesi saçma olmuş bence, gerçi sebeplerini de sunmuşlar kendilerine göre ama en iyi kime göre neye göre, yönlendirmese daha iyi olurmuş.
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
January 03, 2018, 09:05:16 PM

Listede şahsen benim görüşüm iki tane eksik altcoin var. Biri Monetha zaten çoğunuz bilir oldukça önü açık bir altcoindir ve fiyatı şuan çok iyi durumda. Diğeri ise binancenin kendi altcoini olan Bnb'dir. Şuanda 10 dolar ama ilerde kat kat değerlenecektir. Çünkü adamlar binance hesabınızda 1 tane bile Bnb bulunduğu takdirde bütün alım ve satımlarınızdan komisyonu %50 eksik alıyor Smiley

yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 09:24:02 PM

Çok güzel haberler bunlar daha çok tanıtılması lazım bitcoinin altcoinlerin. Ne kadar kişiye erken ulaşırsa o kadar iyi. Coinlerde kötü seçimler değil bence
mick42
Member
**

View Profile
January 03, 2018, 11:13:06 PM

çokta dikkate almamak lazım ama bunun yanın da liste çokta kötü hazırlanmamış ama bu haberin popüler bir konu olduğu için yapıldığı gerçeğini değiştirmiyor
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
January 03, 2018, 11:23:23 PM

Medya yavaş yavaş kendini geliştirmeye başlamış yeni yeni alt coinler tanıtıyorlar. Bu bir işaretmidiri.Kesinlikle evet.2018 yılı bambaşka bir yıl olacak gibi.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 03, 2018, 11:25:51 PM

Gazetelere konu olması iyi mi kötü mü bilemedim şimdi bilinçsiz bazı insanlar gidip de bunlara yatırım yaparsa ne olacak birde verdiği coinleri ben pek tutmadım açıkcası.Bence olması gereken başka coinler var baktığıma göre de sadece ben bu şekilde düşünmüyorum  Smiley.

Devrialemci
Member
**

View Profile
January 04, 2018, 12:04:51 PM

Reklamın iyisi kötüsü olmaz . Sonuç itibariyle en önemli etken sabredilmek . İnsanlara iyi ya da kötü bir şekilde aşılanıyor  Bitcoin .. Mevzusunu detaylı olarak bilen nadir . Altcoinler de de işin şans kısmı nereden çıkacağımız bilmek .
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
January 04, 2018, 01:26:35 PM

Bir gazetenin coin önerisi yapması efsane olmuş. Anma en azından insanlar sadece btc olmadığını anlamaya başlayacaktır..
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 04, 2018, 01:37:10 PM

Arkadaşlar artık bitcoin herkes tarafından biliniyor ve çok revaşta.Milliyet gazetesi yazarı pek 12 den vuramamış.Kendi yatırımlarının pazarlamasını yapıyor bence.Herkes tarafından öğrenilmesi avantaj mı dezavantaj mı bilemedim bitcoinin.Bol kazançlar.
MrVaco
Newbie
*

Activity: 72
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 02:05:20 PM

çok komik olmuş cidden Cheesy liste fena değil de adam resmen benim coinlerim bunlar, hadi siz de basın demiş. xlm yi 0.10 dan almadığıma üzülüyorum sadece. bence xvg de en kötü 0.50 leri bulacak, iyi kötü reklamı yapıldı. Düşük seviyelerde olan dgb ve bcn de zarar ettirmez.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: