Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:55:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: satış Emri verilip satılan coinin cüzdanda in order kısmında durması.!  (Read 111 times)
Onurguner (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 03, 2018, 03:44:21 PM

Arkadaşlar Merhaba!.öncelikle herkeze iyi günler ve bol kazançlar diliyorum..dün gece başıma gelen bir olayla alakalı fikirlerinizi Almak istiyorum...dün gece elimdeki tüm dash coinime satış emri verdim.bir süre sonra satış gerçekleşti fakat dash cüzdanımdaki para in order olarak bekliyor haliyle satış veya gönderim yapılmıyor..bu arada alış satış Emirleri sayfam boş..başına böyle birşey gelen varmı?
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
January 03, 2018, 04:49:39 PM

Arkadaşlar Merhaba!.öncelikle herkeze iyi günler ve bol kazançlar diliyorum..dün gece başıma gelen bir olayla alakalı fikirlerinizi Almak istiyorum...dün gece elimdeki tüm dash coinime satış emri verdim.bir süre sonra satış gerçekleşti fakat dash cüzdanımdaki para in order olarak bekliyor haliyle satış veya gönderim yapılmıyor..bu arada alış satış Emirleri sayfam boş..başına böyle birşey gelen varmı?

Binance de dün sattığım coine karşılık bitcoin verildiği halde sattığım coin bakiyem düşmedi. Böyle sistemlerde böyle küçük aksaklıklar olabailiyor ben de ticket açıp durumu bildirdim düzelttiler. En kötü ticket açıp durumu bildirebilirsiniz yada 1 gün beklersiniz düzelir muhtemelen.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
January 03, 2018, 10:56:54 PM

İşlem tamamen tamamlanmadığı için olabilir isterseniz bir de tüm coinleri bir daha satmaya deneyin hata verecektir. Böyle büyük bir arızanın olabileceğini düşünmüyorum. Arıza açık ne olarak adlandırırsanız adlandırın.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: