Bitcoin Forum
June 16, 2024, 12:27:29 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: XVG Uçuşa geçecek (geçmeye başladı bile)  (Read 357 times)
VaramiR (OP)
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
January 03, 2018, 09:01:58 PM
Last edit: January 04, 2018, 12:08:07 PM by VaramiR

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık birkaç saat önce özel bir grupta XVG yani Verge ile ilgili birkaç paylaşım gördüm ve paylaşmak istedim. Son birkaç saatlik alımlara bakarsanız yüklü birkaç alım görürsünüz ve söylentilere göre balinalar yavaş yavaş alıma devam edip uçuracaklar. Ben aldım sizinle de paylaşmak istedim alıp almamak size kalmış Smiley

Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
January 03, 2018, 09:17:52 PM

Paylaşım için teşekkürler. XVG nin fiyatı çok manipule edildi. Özellikle Mcafeenin tweetinden sonra uçuşa geçmişti. Düşürüp toplayıp bir dalga daha vurmak istemeleri mümkün.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 09:25:05 PM

Valla bu sıra bu tip başlıklar çoğalmaya başladı hayırlısıdır inşallah. Gördüğüm başlıklarda uçuşa geçiyor genellikle. Özellikle enigma ne uçtu fırladı gitti resmen Cheesy
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 03, 2018, 09:27:45 PM

Uçuşa geçeceğini sanmıyorum arkadaşlar , her duyduğunuza inanmayın üzülürsünüz sonra. Daha 2 3 ayı var en az.

deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 03, 2018, 09:29:59 PM

xvg zaten yeterince artmadı mı? bu saatten sonra bu coine girmeyi düşünmem ben. uçarsada alan arkadaşlara hayırlı olsun derim. garanti yol iyidir.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
January 03, 2018, 09:54:21 PM

çok kısa süreli değişimlerden faydalanılabilir belki ama alıp bekletilecek gibi değil bence yani başka hiç coin kalmasa belki diyeceğim ama o halde bile çok büyük risk taşıyor.
anlhcylmz
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
January 03, 2018, 09:55:30 PM

KAYBOL MİLLETEDE ZARAR ETTİRECEKSİN NEWBİE
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
January 03, 2018, 09:58:19 PM

KAYBOL MİLLETEDE ZARAR ETTİRECEKSİN NEWBİE
Newbie diyosunda adamın activitysi senden fazla o ne olacak?  Cheesy Pump yapar mı yapar belli olmaz ama bence çöp sayılabilir.
Reaktans
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
January 03, 2018, 10:34:46 PM

Sunerok dur durak bilmeden çalışıyor wraith üzerinde. Bir an önce sorunsuz bir update çıkartıp duyurusunu yapabilirse fiyat yükselmeye başlayacaktır.
Ama keşke "yeni yıla girmeden çıkartacağız" gibisinden gereksiz bir hype yaratmasalardı. Toplulukla daha iletişim halinde olsalardı. Büyük bir güven kaybı yaşattı yatırımcısına.
Elimdeki ufak miktarı kara dönüştürmek için bekliyorum şu an bakalım.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 03, 2018, 10:41:49 PM

Verge' yi uzun süreden bu yana takip ediyorum. 5 gün önce çılgın bir atak yaptı ama şimdi, bu ataktan önceki seviyelerine geriledi. Bu arada konu açılması sebebiyle tesadüfen twitter' ine bakayım dedim "this account is fake." gibi bir yazı var şu anda. Birileri sahte Verge hesapları açmış Twitter'den. Resmi hesaptan uyarı gelmiş. İç yüzü nedir bilmiyorum.

ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
January 03, 2018, 10:45:58 PM

XVG kendi resmi hesabından o haberlerin FAKE olduğunu söyledi...

Haber şu şekilde idi

$XVG has teamed up with @coinbase to add #verge to their exchange in Q1 2018!!!

Thank you all for the support!
For all your support will be giving away 500 $xvg to 5 people just RT and follow to enter! #WraithProtocol

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
January 03, 2018, 11:13:14 PM

verge'nin yaptığı hareketi einsteinium da yaptı, verge'nin izleyeceği yolu emc2'den, ripple'ı da verge+emc2'nin yol haritasından izleyebilirsiniz. verge bir iki haftaya kalmaz 500 satoshi, ripple da her an 8k satoshi olabilir, oradan tekrar hızla 12-14k bandına çıkıp 1-2 ay takılır (marketcap'ın büyüklüğünden dolayı) ardından 5k-7k dolanır, en son bu defa bitcoinden de sert bir hareket gelirse ki gelecek diye bekliyorum 1k satoshi'nin altını gösterirler. "bu kadar da düşmez" dediğiniz her noktayı bütün kırmızı çizgileri birer birer geçeceklerdir bu da benim tahminim, neye dayanarak: yakın dönemdeki tarihsel vakalara bakarak...en son waves için de 35k demiştim çıkmıştı, waves'i de 15k satoshi yeni dip noktası olarak güncelleyelim...gerçi herkes dolara bakıyor satoshiyi umursayan yok, böyle böyle elimizdeki btc'leri yürütüyorlar ama yine de yazmış olayım. ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
January 04, 2018, 05:41:18 AM

Verge yeterince hatta fazla fazla fiyatlandı bana göre bu fiyatlar risktir. Geldiği noktayı görünce insan tereddüt ediyor. Tabi bu bizim görüşümüz bakarsın 2x yaptırır öyle dibe vururlar fiyatı. Ama geçen aylarda 50 satlarda dolaştığını bildiğimden bu fiyatlar bana çok uçuk geliyor. Kendi araştırmanızı yapıp öyle yatırım yapın.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 06:51:52 AM

Fiyat konusunda oldukça yanıldı. bazen yüksek bazen de bu asla olmaz dediklerim oldu. Bu yüzden temkinli yaklaşıyorum artık. asla asla demiyorum. Ama benim kıstaslarıma göre ederin den fazla değerlenmiş. Bu yüzden yolu açık olsun yatırımcısına çok kazandırsın diyorum.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
January 04, 2018, 06:55:08 AM

XVG zaten yeterince fiyatlanmadı mı arkadaşlar bu seviyeden girmek bence çok büyük cesaret ister. Daha yükselmez diye düşünüyorum bu saatten sonra yükselirsede çok uzun vadede ancak.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 04, 2018, 07:33:06 AM

Ben pek güvenmiyorum bu coine risk almaya değmez ben alırsam fiyatı kesin düşer o yüzden almicam 😁😁

vmeihcmm
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 1

View Profile
January 04, 2018, 08:09:18 AM

Yayınlayacağız dedikleri protokolü yayınlayamadılar. Belki sözlerinde dururlarsa çıkabilir ama şu anda ihtimal pek yok.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 04, 2018, 08:16:13 AM

XVG zaten yeterince fiyatlanmadı mı arkadaşlar bu seviyeden girmek bence çok büyük cesaret ister. Daha yükselmez diye düşünüyorum bu saatten sonra yükselirsede çok uzun vadede ancak.

2017 şubat ayı itibariyle şu anki fiyata göre 330x yapmış. şubat ayında fiyatı 3sat iken şimdi 1000sat. çok ciddi bir yükseliş olmuş ama arkasında iyi bir topluluk var ve kenine güvenen bir ekip. tabi bukadar yükseliş yapan bir coin büyük bir risk ve yatırım yapmayı düşünen arkadaşlar üzülmeyecekleri bir tutarda yatırım yapsınlar.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌