Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:12:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Baikal Giant B hakkında uzman görüşlere ihitiyacımız var ,  (Read 399 times)
super458 (OP)
Newbie
*

Activity: 61
Merit: 0

View Profile
January 03, 2018, 09:39:49 PM

Arkadaşlar  bu asic cihaz hakkında fikirlerinizi almak istiyorum . biz 3 arkadaş karar verdik ve 6 adet birden alıcaz  , günlük getirisinin 400   450  usd olduğu şeklinde söylentiler var   ve herkafadan ayrı ses çıkıyor , kimisi al kullan 1 yıl sonra getirisi 20 dolara düşer diyor  kimisi hiç alma bozulur çakılır  diyenler var ,aynı şeyleri x10 giant içinde söyleniyordu , evet x10 geliri düştü ama öyle bozulmam mozulma olmadı sanırım cihazların
1715407955
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715407955
Reply with quote  #2

1715407955
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
al3pay
Member
**

Activity: 286
Merit: 11

View Profile
January 03, 2018, 10:15:28 PM

benimde ilgimi cekmekte baikal giant b ler gunluk getirisi dediğiniz gibi hesaplanmakta fakat cihazi teslim aldiginiz gun oyle olurmu allah bilir . Ben L3+ lerimi sipariş ettigimde nicehash te gunluk 31 usd getiri vardi, teslim aldigimdan beri gunluk ortalamam LTC de 17-18 usd civarı . anlık roi hesapları yaniltici fakat cihaz stoktan alınsa güzel fiyata 1 ayda roi gibi bir şey gözükmekte
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 12:07:52 AM

muazzam getirisi olan bir cihaz olmuş ama bu getiri ne kadar devam eder sizce?
compir
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
January 04, 2018, 05:21:32 PM

Getirisinin ne kadar bu sekilde devam edecegini kimse soyleyemez 1 haftada 20 dolarada dusebilir 6 ay boylede devam edebilir. Benim tahminim Baikal Giant B teslimatlarini geciktirecek ve makianalari suyu cikana kadar calistiricak elimize gectiginde belki gunluk 150 usd getirir bu benim dusuncem insallah yaniliyorumdur.

Bu arada dikkat edin on siparis diye para toplayip kacan cinliler var burda size tavsiyem kimseye tr de yada cinde kimseye odeme yapmayin.

The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
January 04, 2018, 05:29:35 PM

evet baikal miner cube örneğini düşünün bırakın 20 doları günde 1 dolarada düşebilir yeni koinler çıkınca karlı oluyor sadece bu tip minerlar. onun dışında asıl kazanan bunların ticaretini alım satımını yapanlar
m3hm3t
Member
**

Activity: 133
Merit: 15

~ Fortuna Favet Fortibus ~

View Profile
January 04, 2018, 07:02:59 PM

Bakınız; "Baikal Giant x10" . ilk duyurulduğunda 26 bin tl aylık bırakıyordu ancak siparişi alan şirket ya da şirket bozuntuları sürekli ertelemeyle birlikte müşterilerin cihazlarını roi yükselene kadar çalıştırdılar üstelik video da çekmişler Youtube'ta var ve yorumlara bakın herkes nasıl da deli gibi küfürler yağdırıyor.. Şimdi ise getirisi bayağı düştü,eğer halen dersinizi almadıysanız bu cihazdan feyz alın. Aynı şey "Giant B" için de geçerli olacaktır,sorun küçük Çinlilerin kargoları ertelemelerinden kaynaklanıyor. Yok ben tedarikçime güveniyorum bana zamanında gönderecek diyorsanız alın kötü cihaz değil belki de ama yine de karar sizin elbette. Ancak cihaz elinize geçtiğinde günlük 400-500 doların hayalini kurmayın. Zamanında çok söyledim dinleyen olmadı,yine tekrarlıyorum,eğer Çin'den getirme şansınız varsa zaten hali hazırda Çin hükümeti davetiye sistemini kaldırıp vize kolaylığı sağlamışken gidin alın,tedarikçi yoluyla hiç bulaşmayın 4-5 ay daha bekletirler emin olun.
compir
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
January 04, 2018, 07:49:14 PM

Bakınız; "Baikal Giant x10" . ilk duyurulduğunda 26 bin tl aylık bırakıyordu ancak siparişi alan şirket ya da şirket bozuntuları sürekli ertelemeyle birlikte müşterilerin cihazlarını roi yükselene kadar çalıştırdılar üstelik video da çekmişler Youtube'ta var ve yorumlara bakın herkes nasıl da deli gibi küfürler yağdırıyor.. Şimdi ise getirisi bayağı düştü,eğer halen dersinizi almadıysanız bu cihazdan feyz alın. Aynı şey "Giant B" için de geçerli olacaktır,sorun küçük Çinlilerin kargoları ertelemelerinden kaynaklanıyor. Yok ben tedarikçime güveniyorum bana zamanında gönderecek diyorsanız alın kötü cihaz değil belki de ama yine de karar sizin elbette. Ancak cihaz elinize geçtiğinde günlük 400-500 doların hayalini kurmayın. Zamanında çok söyledim dinleyen olmadı,yine tekrarlıyorum,eğer Çin'den getirme şansınız varsa zaten hali hazırda Çin hükümeti davetiye sistemini kaldırıp vize kolaylığı sağlamışken gidin alın,tedarikçi yoluyla hiç bulaşmayın 4-5 ay daha bekletirler emin olun.

Cin ne zaman davetiye zorunlulugunu kaldirdi benim bildigim halen vize icin davetiye isteniyor. Tek sorun davetiye de degil ilk defa cin e gelenlerden pasaport kontrol de vizesi iptal edilip geri gonderilen cok insan var.

m3hm3t
Member
**

Activity: 133
Merit: 15

~ Fortuna Favet Fortibus ~

View Profile
January 04, 2018, 08:02:56 PM

Cin ne zaman davetiye zorunlulugunu kaldirdi benim bildigim halen vize icin davetiye isteniyor. Tek sorun davetiye de degil ilk defa cin e gelenlerden pasaport kontrol de vizesi iptal edilip geri gonderilen cok insan var.

http://www.milliyet.com.tr/cin-den-turk-vatandaslarina-vize-ekonomi-2584455/
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 06, 2018, 10:09:32 PM

giant b icin ben de baikal ile gorustum fakat stoklarin tukendigini soylediler.
blake14r (decred) algoritmasi ile iyi kazanclar saglanabilir fakat baska bir uretici de (obelisk) decred miner leri mart ayinda piyasaya surecek. baikal dan daha yuksek hash gucune sahip. dolayisiyla zorluk daha da artar kazanclar marttan sonra ivmeli bir sekilde duser. acikcasi zarar etmezsin ama umdugunu bulamazsin. kisa surede roi yapilabilir yinede.
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
January 07, 2018, 09:26:29 PM

Fiyatı çok yüksek. Türkiye fiyatı 6500-7000 USD civarı olacak.
Araya 2 haftalık Çin tatili giriyor. Cihazların zamanında teslim edilme ihtimali çok düşük.
Gecikme kesin olacak.

Cihazlar dağıtıldığında getirisi günlük 50-100 USD arası olacağını öngörüyorum.
Ben bu modeli riskli gördüğüm için getirmiyorum. Çin tatilinden sonra tekrar Baikal getireceğim ama bu fiyatlara değil.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
January 07, 2018, 09:55:05 PM

Baikal tüm cihazlar ROI oldu ya da olmak üzere. AGiant modeli bir ifyasko olmuştu rakipler çıkınca ama şuanda o model dahi süper. Ağustos ayında aldıgım giantlar 9 gün sonra ROI Smiley
Cube 3 yda roi oldu. X10 3 ocakta roi oldu. 30 kasımda teslim alıp da 3 ocakta roi bence süper.bilmeden cihaz alıp kullanmadan konusanlar boş konusuyor bence.
Benim için tek hayal kırıklıgı Giant modeliydi. onuda yazılımla bir iki oynama yaparak kazancı arttıırdım. Baikal miner satarsa gözü kapalı alaırım. ama Çin fiyatı 2500 USD geçmemeli. TR ye gelinceye kadar zaten iki katına çıkıyor fiyatı.
5000 USD max alancak rakamdır TR için.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 10, 2018, 10:24:44 AM

yalniz su yeni cikan giant B cihazlarin hash degerleri emsal yeni nesil cihazlara gore dusuk kalmis. fakat farkli algolar da eklendiginden iyi bir alternatif. ben de yeni cihaz bulursam alacagim ama malesef satis ekibi cok gec yanit veriyor. iletisim kurmak oldukca zaman aliyor.
rmkrmk
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
February 17, 2018, 09:39:53 PM

O günlük 400 500 dolar getirdiği zamanalarda şipariş verdim Aralık sonu 51000 tl ye Mart başı teslim diye...

Ha cihaz 7 Şubat'ta elime geçti o güzel fakat şu an Max 40 dolar getiriyor Suprnova Decred(DCR) pool unda.

10 gündür dokunmadım sorunsuz çalışıyor güvenimi kazandı. Alacak arkadaşlar mutlaka şansınızı en ucuzunu bulabilmek için zorlayın.

Çin Tatili bitince getirilerin artacağını umuyorum.

Herkese bol kazançlar.

akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
February 20, 2018, 11:02:41 PM

Merhabalar Çin tatili bu cihazın getirisine. Nasıl. Etki ediyor. Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz
Pages: [1]
  Print  

Jump to: