Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:58:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty ile para kazanmak  (Read 776 times)
serdarc (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 06:31:00 AM

Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum açıkçası amacım bounty üzerinden birşeyler kazanabilmek, bu işten ciddi paralar kazanabilmek mümkün mü yoksa çok emek az parayla mı sonuçlanıyor cevap verirseniz sevinirim
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
January 04, 2018, 06:56:34 AM

mümkün değil
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 04, 2018, 07:07:55 AM

öncelikle ciddi paralardan kastın ne?
ikinci olarak imza kampanyası, twitter blog, facebook kampanyalarına katılarak şansına göre akmasa da damlar.
belki bir akşam yemeğinin parası çıkar belki döner ekmek belki burger de 2 li menülerden
belki 2 ay imzasını taşıdığın kampanyadan 2 ay sonra 1000 liralık token gelir.
belki de takım kaçar hiç gelmez.
belki ins gibi nüfus cüzdanıyla kayıt falan ister uğraşırsın 1 ay

global de bounty başlıklarını takip edersen fikir sahibi olabilirsin.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
January 04, 2018, 08:34:14 AM
Last edit: January 04, 2018, 08:49:52 AM by apimembership

Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum açıkçası amacım bounty üzerinden birşeyler kazanabilmek, bu işten ciddi paralar kazanabilmek mümkün mü yoksa çok emek az parayla mı sonuçlanıyor cevap verirseniz sevinirim
Kaliteli bir bounty ise (ki genelde bu bounty lerde birşeyler alabilmek için Member üye olman gerekiyor) hatırı sayılır paralar gelebilir (ciddi para kavramı yada bu hatırı sayılır tabi çok objektif ifadeler değil). Örnek olarak Member bir kişinin telegram, twitter, facebook, signature bountylerine katıldıgı (Kasımdaydı suan bitti) STORM token bounty si yaklaşık 40000 STORM token verdi ve suandaki değeri yaklaşık 0.00000640BTC yani 0.256 BTC (57752 TL BTC olarak alıyorum) = 14784.512 TL Yapıyor. Bu demek değil ki her  bounty den böyle kazanç sağlanır. Kaliteli, sıkıntısız 2 gün sonra proje sahiplerinin kaçmayacağı (whitepaper larını okuyabilirsin) bir bounty ile az çok uğraşılırsa para gelebilir. Ama her zaman böyle olmayabiliyor yani 100 tanede 5 tane iyi kazançlı çıkabilir belki. Bakmak lazım.

Bounty Kategorisi Linki:
https://bitcointalk.org/index.php?board=238.0
Tigerv1906
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
January 04, 2018, 01:30:37 PM

bizim ekmek yememiz imkansz böyle şeylerden. elin gevuru legendary bi imzadan 10 20bin kucaklıyor
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 04, 2018, 02:03:08 PM

Pek fazla bir miktar bekleme ama yine de borsaya giriş amaçlı sermaye oluşturabilirsin. ALTCOM imza kampanyasından 200 dolara yakın kazanmıştım 1 aydan kısa bir sürede. Sermayeme ekledim.
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 04:22:29 PM

önceden gerçekten kazananlar varmış ama şuan gerek üye sayısı projelerin pinti davranmasıyla zor gibi duruyor

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 04, 2018, 04:26:52 PM

Biraz şans, biraz hayret ve biraz sabırla hedeflediğiniz şeye ulaşmak için imkan var diye düşünüyorum. Pek mümkün olmuyor ama süreci akıllıca yönetebilirseniz neden olmasın?
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
January 04, 2018, 04:27:52 PM

100 tane bounty var şu an forumda bu bountylerin içerisinde sadece 1 ya da 2 tanesinin ciddi anlamda kazanç sağlar gerilerini 2 ay taşırsınız imzada her gün girip kaliteli post atmak zorunda kalırsınız alacağınız para ise sadece 2k TL'dir.

Trade yaparım daha çok kazanırım anlayacağınız.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 05, 2018, 11:16:00 AM

2k tl demissinde rütbe belirtmemissin bu soruları soranlar genelde newbie yada jr insanlar Smiley)) onlara zaten bişey yok 6 8 ay emek vericeksiniz forumda herşeyi öğrenicekseniz belkiiiii ondan sonra kazanırsınız bişiler ama zaman ayırmak gerek

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Uxell
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
January 05, 2018, 01:06:53 PM

Beyler bu bounty dediginiz sey ne biri aciklayabilir mi bende yapiyim
apimembership
Full Member

View Profile
January 05, 2018, 01:44:45 PM

Ödül görevleri gibi düşünün. Piyasaya yeni çıkacak coinler genelde kendi coinlerini tanıtabilmek için bounty düzenliyorlar yani. Twitter da bizi takip edip bizle ilgili twitler atın, facebook ta bizi takip edin bizle ilgili mesajlar atın, telegramımıza kaydolun,  yada bu forumda imzanıza ve avatarınıza bizi tanıttan resimler koyun gibi. Bunun karşılığında da kendi çıkacack coinlerinden bir kısmını size ödül olarak veriyorlar.
Uxell
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
January 05, 2018, 03:19:19 PM

Ödül görevleri gibi düşünün. Piyasaya yeni çıkacak coinler genelde kendi coinlerini tanıtabilmek için bounty düzenliyorlar yani. Twitter da bizi takip edip bizle ilgili twitler atın, facebook ta bizi takip edin bizle ilgili mesajlar atın, telegramımıza kaydolun,  yada bu forumda imzanıza ve avatarınıza bizi tanıttan resimler koyun gibi. Bunun karşılığında da kendi çıkacack coinlerinden bir kısmını size ödül olarak veriyorlar.
Vay super tesekkurler❤️
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
January 05, 2018, 07:21:46 PM

bu işlerden kazananda oldu kazanmayan da açıkçası girdiğin kampanyaya bağlı ama bu kadar çok kişi yaptığına göre boş boşuna yapmıyorlar değil mi onun için bir yerlerden başlamak lazım az çok fark etmez boş işlerle uğraşmaktan iyidir
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
January 05, 2018, 08:25:00 PM

bizim ekmek yememiz imkansz böyle şeylerden. elin gevuru legendary bi imzadan 10 20bin kucaklıyor

Siz de legendary olun siz de kazanın? Bitcoin 1 ay önce keşfedilmedi ki niye millete bok atıyorsunuz?

Bountyden ödül kazanacağım umuduyla siteye doluşuyorsunuz ama buradan para kazanacak bilgiye sahip değilsiniz. Daha var olan konu başlıklarını bile okumaktan acizsiniz. Herhangi bir bounty kampanyasından 3-5 token alsanız dahi o tokenler size gelene kadar siz çoktan siteyi terk edip gidersiniz. Aylarca bekleyip sadece 50-100 lira para kazanırsanız söylemek istediklerimi daha iyi anlarsınız Wink

goncalvopietro
Member
**

Merit: 12

View Profile
January 05, 2018, 08:52:20 PM

Uzun vadede sabırla bu işi yaparım diyorsan 3-5 ay sonra yavaş yavaş iyi para kazanmaya başlarsın ama epey emek gerektiriyor. Bana kalırsa para kazanmak için ödül kampanyalarına katılmak iyi bir seçenek.
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240
Merit: 10

View Profile
January 06, 2018, 05:19:54 PM

Kazananların oldugunu duydum ama dogruluk derecesi konusunda fikrim yok.
devotional
Member
**

Merit: 13

View Profile
January 06, 2018, 11:42:36 PM

kendileri gonderiyorlar mi tokenlari myetherwallet'a yoksa ne zaman cekecegimizi nereden bilecegiz.
devotional
Member
**

Merit: 13

View Profile
January 06, 2018, 11:44:07 PM

twitterda takip edip token kazandik diyelim ertesi gun takibi birakinca geri aliyorlar mi?

airdropla bounty farki tam olarak nedir?

bir de ben ad soyad kismini salladim diyelim engel olur mu almaya?

apimembership
Full Member

View Profile
January 06, 2018, 11:52:20 PM

twitterda takip edip token kazandik diyelim ertesi gun takibi birakinca geri aliyorlar mi?

airdropla bounty farki tam olarak nedir?

bir de ben ad soyad kismini salladim diyelim engel olur mu almaya?

airdrop ta genelde 1 seferlik istenilen şeylerin yapılması sonucu size karşılığında coin veriyorlar. Burda bir görev oluyor gibi düşünün örnek olarak twitter, facebook, instagram bountylerinde haftalık buralara coinle ilgili içerik girmeniz , yada kendi paylaştıklarını paylaşmanızı ve bu paylasımlarınızın linklerini (bazen botlarla otomatik yapıyorlar) ya forumdaki konuya yada özel oluşturdukları google formlarına girmenizi istiyorlar. İmza kampanyasında haftalık kontrol edip haftalık size bir pay hesabı yapıp genelde coinlerinin satımı sonunda toptan hakkınız olanı veriyorlar gibi. İsim soyisim bir çoğu sormuyor ama soranlarda sonucta sizden kimlik bilgisi istemiyor cok onemli değil. bir çok sadece mail ya da kendi belirlediğiniz kullanıcı adı ıstıyor. (Bitcointalk kullanıcı adı ve profil adresi soranlarda var)
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: