Bitcoin Forum
May 25, 2024, 04:38:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty ile para kazanmak  (Read 772 times)
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 07, 2018, 12:47:15 AM

Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum açıkçası amacım bounty üzerinden birşeyler kazanabilmek, bu işten ciddi paralar kazanabilmek mümkün mü yoksa çok emek az parayla mı sonuçlanıyor cevap verirseniz sevinirim

Bounty ile para kazanmak mümkün.
Tek amacın bounty ile para kazanmaksa büyük ihtimalle bir şeyler kazanana kadar pes edeceksin.
Bu işten ciddi paralar kazanabilmek mümkün. Çok emek her zaman çok para getirmiyor. Doğru projelerin doğru kampanyalarına girmelisin. Tüm bunları ölçüp tartmak ciddi bir tecrübe istiyor.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
January 07, 2018, 09:12:43 AM

Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum açıkçası amacım bounty üzerinden birşeyler kazanabilmek, bu işten ciddi paralar kazanabilmek mümkün mü yoksa çok emek az parayla mı sonuçlanıyor cevap verirseniz sevinirim

Tek amacın bounty ile para kazanmaksa büyük ihtimalle bir şeyler kazanana kadar pes edeceksin.
Bu işten ciddi paralar kazanabilmek mümkün. Çok emek her zaman çok para getirmiyor. Doğru projelerin doğru kampanyalarına girmelisin. Tüm bunları ölçüp tartmak ciddi bir tecrübe istiyor.

aynen öyle.
bugün duydum ben hadi bounty'den gelir sağlayacağım girdim buraya dersen bile en erken 1 - 1.5 ay sonra jr olursun. 2 ay imza kampanyası devam eder. etti sana 3.5 ay. amacın sadece bounty geliri sağlamaksa zaten post kirliliğinden öteye gitmez bir şey katmazsın kendine ilk imza kampanyası olduğu içinde ne yaptığını ne yapacağını tam bilmediğin kural ihlali yaptığın için stakelerin yarısını da alamazsın.

üstüne bir de anlamsız bir icoya girmişsen soft cap bile yapamaz. 3.5 ay kendini yorduğunla kalırsın. üstüne döner ayran parası bile alamazsın.

hadi diyelim 3 5 kuruş bir şey gelir oda 1 ay sonra gönderilir borsaya girdi diyinceye kadar bi üç ay daha geçer. cüzdanında sen tokene bakarsın token sana.

bounty amaç olamaz bounty bu işi yaparken, öğrenirken kendini geliştirirken seni tatmin etmese de mutlu edecek kadar bişeyler getirir.
ck1903
Newbie
*

Activity: 97
Merit: 0

View Profile
January 07, 2018, 09:40:58 AM

Hangi icolarin en azindan soft cap seviyesine gelecegini nerden anlayabiliriz? Bununla alakali yardim alabilecegimiz forum olarak olusturulan bir whatsapp ya da telegram grubu mevcut mu?
joshuadav
Newbie
*

Activity: 152

View Profile
January 07, 2018, 09:41:51 AM

Zamanında üye olsaymışız para kazanılırmış bountylerden. Şuan cok zor 14 gün activity beklicen, belli bir yere gelecen ölme eşeğim ölme
asena
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
January 07, 2018, 10:11:02 AM

aynen öyle.
bugün duydum ben hadi bounty'den gelir sağlayacağım girdim buraya dersen bile en erken 1 - 1.5 ay sonra jr olursun. 2 ay imza kampanyası devam eder. etti sana 3.5 ay. amacın sadece bounty geliri sağlamaksa zaten post kirliliğinden öteye gitmez bir şey katmazsın kendine ilk imza kampanyası olduğu içinde ne yaptığını ne yapacağını tam bilmediğin kural ihlali yaptığın için stakelerin yarısını da alamazsın.

üstüne bir de anlamsız bir icoya girmişsen soft cap bile yapamaz. 3.5 ay kendini yorduğunla kalırsın. üstüne döner ayran parası bile alamazsın.

hadi diyelim 3 5 kuruş bir şey gelir oda 1 ay sonra gönderilir borsaya girdi diyinceye kadar bi üç ay daha geçer. cüzdanında sen tokene bakarsın token sana.

bounty amaç olamaz bounty bu işi yaparken, öğrenirken kendini geliştirirken seni tatmin etmese de mutlu edecek kadar bişeyler getirir.

O kadar güzel özetlemişsiniz ki Smiley Sırf bountyden para kazanma olayını duyan insanlar buraya geliyor diye düşünüyordum. Umarım herkes bu mesajınızı görür de boşa bu sebeple zaman harcamaz Smiley
drogbacrash1
Member
**

Activity: 392
Merit: 13

View Profile
January 07, 2018, 12:48:55 PM

evet kaliteli bounty ye denk gelirsen çok güzel para var bu işte Cheesy hemde havadan hiç para yatırmadan geliyor.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 07, 2018, 12:59:48 PM

Sabırlı olursan, gelen bountyleri hemen satmazsan kazanırsın kardeşim.İlk imzam vibehubdi.member olmama rağmen 30k token falan almıştım ve hiç paraya sattım şimdi olsa çok iyi para ediyor tabi.o yüzden hem şansın hemde sabrın olursa kazanırsın bişeyler
betterworld
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
January 07, 2018, 01:01:36 PM

buradan para kazanıldığını bilmiyordum. Yorumları okuduğum zaman baya emek verilmiş hesapların güzel para kazandığını gördüm. buraya zaten site üzerinden para kazanmak için değil, bilgi edinmek için üye olduğum için bounty'ler beni ilgilendirmiyor Smiley
devotional
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 07, 2018, 04:23:20 PM

twitterda takip edip token kazandik diyelim ertesi gun takibi birakinca geri aliyorlar mi?

airdropla bounty farki tam olarak nedir?

bir de ben ad soyad kismini salladim diyelim engel olur mu almaya?

airdrop ta genelde 1 seferlik istenilen şeylerin yapılması sonucu size karşılığında coin veriyorlar. Burda bir görev oluyor gibi düşünün örnek olarak twitter, facebook, instagram bountylerinde haftalık buralara coinle ilgili içerik girmeniz , yada kendi paylaştıklarını paylaşmanızı ve bu paylasımlarınızın linklerini (bazen botlarla otomatik yapıyorlar) ya forumdaki konuya yada özel oluşturdukları google formlarına girmenizi istiyorlar. İmza kampanyasında haftalık kontrol edip haftalık size bir pay hesabı yapıp genelde coinlerinin satımı sonunda toptan hakkınız olanı veriyorlar gibi. İsim soyisim bir çoğu sormuyor ama soranlarda sonucta sizden kimlik bilgisi istemiyor cok onemli değil. bir çok sadece mail ya da kendi belirlediğiniz kullanıcı adı ıstıyor. (Bitcointalk kullanıcı adı ve profil adresi soranlarda var)

tesekkur ederim cevap icin.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
January 07, 2018, 04:33:10 PM

mesajları okuduktan sonra sanırım bizim gibi yeni üyelerin kazanması zor gibi
sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 07, 2018, 08:38:35 PM

Genelde herkes bu işe benim gibi hevesle koşup bakıyor ki herkesle bu konuyu konuştuktan sonra çokta değecek bir kazanç olmadığını öğrenince heves kaçıyor.
pearon
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

#Blog Writer

View Profile
January 07, 2018, 08:57:40 PM

Bountyden bugün yarın kazanç beklememek lazım bence. Cüzdandadursun 5 6 ay sonra bakarız. Yılda 10 tanesine katılsak birinden biri nasılsa artar. Kazanırız.

Lonesome Cowboy...
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
January 07, 2018, 09:00:57 PM

Bountyden bugün yarın kazanç beklememek lazım bence. Cüzdandadursun 5 6 ay sonra bakarız. Yılda 10 tanesine katılsak birinden biri nasılsa artar. Kazanırız.

Genelde bountyden güzel para kazanmak için uzun bir süre bekletmek gerekiyor. Çıktığı gibi sattığınız coinler daha sonra 10x 20x yaptığında çok üzülüyorsunuz. Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
January 07, 2018, 11:25:05 PM

Genelde bountyden güzel para kazanmak için uzun bir süre bekletmek gerekiyor. Çıktığı gibi sattığınız coinler daha sonra 10x 20x yaptığında çok üzülüyorsunuz. Smiley
haklısınız hocam. zamanında gvtleri çok ucuza satmıştım. 2 dolardan falan. şimdi 40 dolar.
elektronikposta
Member
**

Activity: 177

View Profile
January 08, 2018, 11:45:39 AM

mümkün değil gibi yorumlar okudum lakin güzel kazanç sağlayan tanıdıklarım oldu bence mümkün.
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
January 08, 2018, 12:27:03 PM

mümkün değil gibi yorumlar okudum lakin güzel kazanç sağlayan tanıdıklarım oldu bence mümkün.

sabırlı olduktan sonra kazanılacağını düşünüyorum bende. en azından birisinde olmaz diğerinde olur. hepsinden kazanamayacak değilizya.
devotional
Member
**

View Profile
January 08, 2018, 01:10:17 PM

tokenlları kendileri mi gonderiyor bizim cekme talebi yapmamız gerekecek mi?
işsizim 10 tane basvuru yaptım 2 gunde. ama unuturum ben bunları yaw.
ilons
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
January 08, 2018, 01:12:44 PM

Doğru Proje Para Kazandırır. Ama Projeninde Değerini Almasını Beklemen Gerekebilir. Çeşitli Siteler Var https://bountylord.com Bunlardan Biri Zamanın Varsa Değerlendirebilirsin.
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
January 08, 2018, 01:35:43 PM

Güzel bir bounty denk gelirse gayet güzel paralar kazanabiliyorsun bazı bountylerin telegram dan bile güzel kazanabiliyosun

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
January 08, 2018, 01:51:21 PM

Güzel bir bounty denk gelirse gayet güzel paralar kazanabiliyorsun bazı bountylerin telegram dan bile güzel kazanabiliyosun

Telegramdan gelen coin en fazla 30-40 dolar para ediyor. Hiç yoktan iyidir diyebilirsiniz ama bir süre sonra Telegram çok şişiyor bir sürü gereksiz grup oluyor.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███