Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:49:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Bayram Ilgın ve tavsiyeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?  (Read 25182 times)
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 15, 2018, 09:21:17 PM

Hatırladığım kadarıyla exacoin de millete sağlam gaz vermişti sonu kötü oldu ama 1 yıla kalmaz adını daha duyacağımızı düşünmediğim proje konusuna ve adetine göre yatırım yapan gram teknik bilgisi olmayan sözde kripto para yatırımcısı  Tongue
1714769369
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714769369
Reply with quote  #2

1714769369
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714769369
Hero Member
*

Ignore
1714769369
Reply with quote  #2

1714769369
Report to moderator
1714769369
Hero Member
*

Ignore
1714769369
Reply with quote  #2

1714769369
Report to moderator
Tiyatroibo
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
April 15, 2018, 09:43:10 PM

Ben tek tavsiye üzerine yatırım yapılmaması kanaatindeyim
Ilgın beyin tavsiyeleri bana göre değil
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
April 16, 2018, 09:39:30 PM

baktım saçma sapan konuşmuşi bence izlemeye değer videolar değil. bir de ne anlattığı da belli değik 50 tane konudan konuya atlamış
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 17, 2018, 05:22:43 PM

şu başlığın burda yedi sayfa yorum alması bile mucize, bu forumu bulan birinin o adamın yüzüne bakmaması lazım, komik olmayın lütfen.
beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
April 18, 2018, 11:02:09 PM

şimdi kimse kusura bakmasın tamamen sallıyor, yani bu adama inananlar var bir sürü, ben diyorum ki bu tipler varken iyi biz şu memlekette yaşıyoruz nefes alıyoruz, nasıl bir cehalet yani bu
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 06, 2018, 07:12:29 PM

Küfretmek yasak dimi forumda neyse küfürsüz yazalım.  Grin Halihazırda ismini vermicem saçmasaoan bir coine milleti sokmuştur masternode kuruyoruz ayağına söğüşlüyor şu an, yani o bayram ılgın hala bayram ılgın olarak devam ediyor ve insanlar da afiyetle yiyor, afiyet olsun güzel milletim.  Smiley Böyle bir sahtekara nasıl güvenebilirsiniz? Yahu zaten tipine baksanız ne olduğunu anlarsınız. Hiç bir bilgi yok ingilizce sıfır ama projelerden çok anlıyormuş da gelecek görüyormuş da falan filan. Geçin bunları bizim millet sağılmaktan hoşlanıyor.

TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 06, 2018, 10:03:47 PM

Duyduğuma göre facebook grubunda yatırım tavsiyeleri paylaşıyor. Gruba almak için de 500 dolar istiyormuş.
Kendisinin bilgileri bana göre son derece temel seviyede, ingilizce bile bilmediği aşikar. Hal böyle iken neden böyle birinden tavsiye alasınız? Bu adam ingilizce bilmediğine göre araştırmasını neye göre yapıyor coinleri nasıl inceleyebiliyor? Ya da gerçekten inceliyor mu?

Benim gördüğüm kadarıyla yaptığı şu ki düşük piyasa değeri olan adı sanı duyulmamış şeyleri söylüyor bu tarz coinlerde zaten er veya geç pump yapılır, bu bir sır değil.
Onun yazdığı şeyleri zaten bol takipçili twitter hesapları bedavaya paylaşıyor belki de o da onlardan okuyup yazıyordur. Boşuna 500 dolar bayılmayın böyle tiplere.

Ha bana kalırsa kimseye para bayılmayın. Bu forumda gerçekten bilgi seviyesi çok üst düzeyde olan adamlar bile fonları batırıp?/cebe atıp kaçtı. Hal böyleyken kimseye güvenmeyin. Kendiniz birşeyler başarmaya çalışın. Yoksa belki bugün değil ama bir gün siz ne olduğunu bile anlayamadan tavuk gibi yolarlar.
Hocam arkadaş son derece doğru konuşuyor forumda abilerimiz anlatıyor ne bob marleyler ne krallar görmüş bu forum insanların arkadan sövmek dışında elinden hiçbir şey gelmediği hırsızlık vakaları

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 06, 2018, 10:04:45 PM

İnsanların para kazandırmak için paralı eğitim verdiği hiçbir eğitime de sıcak bakamıyorum bu arada. Saçma geliyor eğitim yerine kendi vaktini bu işe harcayıp daha fazla kazanbilirsin. 500 dolar çok fahiş rakam

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
klarnetcijamie
Newbie
*

Activity: 148

View Profile
May 06, 2018, 11:47:32 PM

ben pek iyi bulmuyorum kendisini ki çok olumsuz düşüncelere sahip bir sürü insan ve yorumu da beni böyle düşündürüyor..
TelliKilimci
Newbie
*

View Profile WWW
May 07, 2018, 02:37:49 AM

Ben de bu post vesilesiyle tanışmış oldum. İyi reklamını yaptınız isteyerek ya da istemeyerek yorumlara bakacam videolarını izleyecem bi takipçi daha kazanmış olacak Bayram Bey
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
May 07, 2018, 03:23:12 PM

Duyduğuma göre facebook grubunda yatırım tavsiyeleri paylaşıyor. Gruba almak için de 500 dolar istiyormuş.
Kendisinin bilgileri bana göre son derece temel seviyede, ingilizce bile bilmediği aşikar. Hal böyle iken neden böyle birinden tavsiye alasınız? Bu adam ingilizce bilmediğine göre araştırmasını neye göre yapıyor coinleri nasıl inceleyebiliyor? Ya da gerçekten inceliyor mu?

Benim gördüğüm kadarıyla yaptığı şu ki düşük piyasa değeri olan adı sanı duyulmamış şeyleri söylüyor bu tarz coinlerde zaten er veya geç pump yapılır, bu bir sır değil.
Onun yazdığı şeyleri zaten bol takipçili twitter hesapları bedavaya paylaşıyor belki de o da onlardan okuyup yazıyordur. Boşuna 500 dolar bayılmayın böyle tiplere.

Ha bana kalırsa kimseye para bayılmayın. Bu forumda gerçekten bilgi seviyesi çok üst düzeyde olan adamlar bile fonları batırıp?/cebe atıp kaçtı. Hal böyleyken kimseye güvenmeyin. Kendiniz birşeyler başarmaya çalışın. Yoksa belki bugün değil ama bir gün siz ne olduğunu bile anlayamadan tavuk gibi yolarlar.

Para istemesi çok abes bir durum olmuş hem de yüklü miktarda. Ben genelde yatırım tavsiyesi verenlerden ziyade vizyon ve bakış açısı kazandıranlara daha çok önem veriyorum.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
May 07, 2018, 05:46:11 PM

Adam ben sahtekarim diye bagiriyor resmen. Saf insanlari topluyor etrafina paralarini carpiyor.
dertsiz36
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
May 10, 2018, 10:06:31 AM

https://i.hizliresim.com/A19adr.png

Alın size yalancı dolandırıcı bayram ılgın.
Her gün demiyor mu garip gurebaya yardımcı oluyorum, kimsesizin kimsesi oluyorum!
Cahilleri kandırırsın sen ancak kıro 0.4 btc'yi 18.5 btc yapmış yalancı sahtekar
Bize neden önermedin diye sorana ne demiş? Mecbur muyum.
Hitap ettiği kesim aklını zerre kullanmayan bu adamı bi halt zanneden armut piş ağzıma düş tipler
Hal böyle olunca bu tipler google'a bayram ılgın dahi yazmazlar da ama ben yine de yazayım bunun nasıl yalancı dolandırıcı olduğunu ki aklını kullananlar uzak dursun
Bu kripto dalaverecisi  myetherwalletden 10.000 dolarlık para çaldırmış, donanım cüzdanla koruması gerektiğini bile bilmiyor eşşek sözde 1,5 senedir bu işin içinde. Bu zekayla insanlara tavsiye veriyor şaka gibi!
Bu adamın hayatı yalan, kanmayın artık bu alçak namussuz cahil şerefsize

Önerdiği tüm coinler %99 dipleri görüyor.
Blitzcash 5 dolarken %700 artacak alın dedi, şu an 0.50 pump dump coini !

Şerefsiz alçak insanlar alırken sattı!

abernaty
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 3

View Profile WWW
May 10, 2018, 12:18:59 PM

Uzerinde cok dusunulecek bir adam degil bence hatta adam bile degil lan bu. Gereksiz biri.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Rasta.modeli
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 11, 2018, 08:01:15 AM

Adam tam bir dolandiricidan baska birsey degil. Hic bir sekilde tavsiyeleri ciddiye alinmamali.
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
May 11, 2018, 09:08:57 AM

Tipinden konusmasindan her halinden belli oldu dolandirici oldugu kanmayin boylelerine.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
May 13, 2018, 08:16:52 PM

Adamı tanımıyorum bu başlık sayesinde ismini duydum ve en kısa zamanda araştırma yapacağım umarım güvenip hareket edebileceğim birisidir

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
Karides
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
May 13, 2018, 11:02:43 PM

Elbette faydalı buluyorum ama faydalı diye direkt de yatırım yapılmaz sadece fikir açısından
Tiyatroibo
Newbie
*

View Profile
May 13, 2018, 11:12:42 PM

Bence faydalı bir şekilde tavsiye yapıyor tecrübelere kulak vermeli ve ona göre yatırım yapmalı
sahnesiz71
Newbie
*

View Profile
May 13, 2018, 11:39:23 PM

Bana faydalı oldu mantılı bir şekilde devam edilirse yatırım yapanlara faydalı olacaktır
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: