Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:38:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Bayram Ilgın ve tavsiyeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?  (Read 25182 times)
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 09:56:09 PM

youtube ta bu tür yayın yapan birçok kişi ve kanallar var ama size tavsiyem sadece sistemi ve borsaları kullanmayı öğrenmek için izleyin hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılamayın kimsenin söylediklerini
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714973889
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714973889
Reply with quote  #2

1714973889
Report to moderator
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
January 11, 2018, 10:24:59 PM

Size para karşılığında yatırım tavsiyesinde bulunan kişilerden, sinyal ( pump - dump ) gruplarından ve blokzincir teknolojisini anlamadan sadece dedikodulara göre kriptopara satın alanlardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.
conii
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 15, 2018, 12:17:20 AM

Smiley En Baştan Sona Kadar Okudum Yazdıklarınızı. Bir Kere En Başta Başarı Ancak Ve Ancak Başarılı İnsanları Taklit Ederek Elde Edilir. Hanginiz Biliyordunuz Kripto Para Piyasasını da En Baştan Zengin Olamadınız? Bitcoin 180-200 Usd İken Ben Yükseleceğini Biliyordum da Neden Almadım? Çünkü Param Yoktu. Borçlarım Vardı Ve Hala Var. Networklerde O Kadar Çok Param Battı ki. Taa Eskilerde MMM Global Vardı Hatırlayanınız Vardır MMM Türkiye Olmadan Önce Global de Ben Btc Yollayıp Btc Çekiyordum İsteyene Özelden Atarım Fotoları Hala Duruyor. Şimdi Binlerce TL Ediyor Ama Ne Fayda Smiley O Zamanda Borçlara Ona Buna Harcıyorcuk Şimdi de Farklı Değil.

Bayram Ilgın Gibi İnsanlar Nadir Bulunur Neden Biliyor musunuz?
Alp Işık İşte Şu Bu Hatta Mehmet Hamdi Bol Bakın Herkes Tanır Demi Smiley Misal Ben Mehmet Hamdi Bolu Taa Makina Getirtip Bitcoin Üretim Tarlası Kurduğu Zamandan Her Hafta Her Ay Bitcoin Alıyoruz Video Serisi Çektiği Günlerden Biliyorum. Madem Mehmet Hamdi Bol Takip Ediyordunuz Neden Yapmadınız? Mehmet Abi Kazandı Bakın Siz Yine Fakir Ve Btc'sizsiniz Smiley Hadi Mehmet Hamdi Bol Veya Alp Işık İnsanlara Para Kazandırsın da Göreyim. Hepsinin Kendi Çevreleri Ve Grupları Vardır Eminim. Neden İnsanlara İyilik Etsinler Veya Başlarını Ağrıtsınlar Uğraşsınlar Zaman Ayırsınlar ki Demi? Hepsi Popülaritesini Artırıp Daha Çok Kazanmak Peşinde Yada Pasif. Size Ne Faydası Oldu? Yemeği Yapan İle Yemeğin Malzemesini Veren Aynı Kişiler Değildir.  Örnek Saçma Oldu Ama Yani Balık Mevzusu İşte. Balık Tutmayı Hadi Öğretsinler. Binlercesi Para Kazanıyor Yahu Size Birebir Hangisi Kazandırdı. Hepsi Başka Alemde Nedir O Kendi Cepleri Menfaatleri. Herkes Popülariteye Ve Başarıya Bakar Ama Sizde O Başarıdan İsterseniz Kaçar Ve Yüzünüze Bakmazlar. Bırakın Size Faydası Olmayan İnsanları Yahu Bayram Ilgın Gibilerin Farkını Görün İsterim. Sektörde Problem Burada Herkes Çok Biliyor Ama Kimseye Faydası Yok. O Kadar İnsan Var Bu Kripto Para İşine Girmiş Hepsi Kendisine Çalışıyor. Madem Bu Kadar Piyasa da İyi İnsanlar Var  Tecrübeli Bilgili V.s. Hadi Paylaşsınlar da Bizde Kazanalım. Hiç mi Görmediniz Yani Her Cümlenin Sonuna (YTD) Yatırım Tavsiyesi Değildir Yazılarını? Neden Yazılıyor Bu Yazı? Çünkü Kimse Sorumluluk Almak İstemiyor Ve İstese de Kendisine Ve Bilgisine Güvenmiyor. Ben Mecburlar Demiyorum Ama Kimse Kimseye Yardımcı Olmuyor Kardeşim Bu İşin Özü Bu. Bayram Ilgını Eleştirenler Hanginiz Tanıyonuz Bu Adamı?? Ben Tanıyorum. Şahsen Yüzyüze Tanışma Fırsatımız Olmadı Ama Kendisi Yıllardır Bu Online Kazanç Sektöründe Resmen Gece Gündüz Çabalayan Yırtınan Bir Adam. Aynen Benim Gibi. Bende Resmen Yırtınıyorum Para Kazanmak İçin. Hayat Çok Zor Ve İleri ki Yıllarda Çok Daha Zorlaşacak. Her İnsan Kendisini Kurtarma Derdinde Haklılarda. Ancak Söz Konusu Olan Bir İnsanı Karalamak İse Müslüman Bir Ülkede Yaşıyoruz Ve güya Müslüman Değil mi Bu Ülkenin Çoğunluğu? Hadi Müslümanlıktan da Geçtim. Az Önce Ya Daha 10 Dk Olmadı Yabancı Bir Adam Ve Kendisi Bitcoin Milyoneri. Yardım İstedim Adam Erinmeden Hergün Msj Atıyor Facebook'ta. Beni Telegram Gruplarına Falan Ekledi Sağolsun. Elbette Herkes Az da Olsa Emeğinin Karşılığını İster. Hakkıdır Ve Kimse Diyemez ki Neden İstiyorsun? Beğenmiyor İse İnsan Bu Durumdan Hoşnut Değilse Ücretini Vermez Ve O Kişi İle Çalışmaz Bu Kadar Kolay Ve Net.

Bayram Ilgın 500 Dolar İstiyor Demi Grup Ücreti Olarak. Şimdi Çok Para Demi 500 Usd Smiley Yahu Adam Zaten Kazandı Yani Paraya İhtiyacı Yok. İnsanlara Ücret Gösteriyor ki Her Bilinçsiz Ve Kafa Yapacak İnsan Doluşmasın. Grubum Şişmesin Herkese Yetişemem Ve Ayrıyeten İstemediği İnsanları Bu Şekilde Bloke Etmek Amaç. Bu Bitcointalk.Org Forumunda Eminim Bu İşten İyi Paralar Kazanan İnsanlar Vardır. Hadi Sizde Kurun ÜCRETSİZ GRUPTA Bizlere Kazandırın Göreyim. Eğer Kazandıracağınıza Güveniyor İseniz Para da Önemli Değil. Çünkü Trade Yaparak Veya Uzun Vadeli Farketmez Doğru Coinler Bizleri Zengin Edebilir Ve Bu Bize Gelen Kazanç Kazandıranın Değil Borsadan Geliyor Yani Kaybedenlerden. Ee? Bakın Zor Değil Değil mi İnsanlara Faydalı Olmak. Sorumluluk Başka Bir Şey.

Bayram Ilgının Bir Kaç Facebook Postuna Bakarak İnsanlara Ön Yargıda Bulunanlar Hepsine Baksın Lütfen Paylaşımların; Bir Tanesi Var Mesela Adam 6.000 Küsür Tl Veriyor Bayram Ilgına Abi Ben Bilmiyorum Sen Yönet Paramı Diyor ( Güven İlişkisi ) Bayram Ilgın O Portföyü 1 Milyon TL nin Üzerine Çıkartıyor Ve Hala Büyüyor O Para. Portföyün Sahibinin Ailesi Ne Kadar Mutlu Bir Yazın Sorun Bakalım Bayram Ilgın Kimmiş. Herşeyi Geçtim Yahu Herşey Para mı Sizce?

Ben 14 Yıldır Online Kazanç Sektöründe ki Bir Kardeşiniz Olarak Diyorum ki Ne Bu Dünya'da Güvenilir Adam Gibi Adamlar Kaldı Ne de Bu Sektörde Temiz Ahlaklı Çalışan İş Öğreten, Balık Vermeyip Balık Tutmayı Öğreten İnsanlar. Var İse de Etkisiz Kalıyor Çünkü Ön Yargılar Yüzünden. Ön Yargılar Neden Oluştu Çünkü Ben Gibi Sektörde Eski Olanlar Bilirler ki Her Taraf Dolandırıcı Doldu. Ben Kazanayım da Başkaları Ezilsin Kaybetsin Batsın Mantığında Herkes. Bu Sebepten Bayram Ilgın Gibileri Ancak Ve Ancak Bu Sektörde Kaybetmiş Her Zaman Ayağına Çelme Takışmış Ama Yılmamış Sürekli Araştırıp Kapitalist Düzenin Çarkına Dişli Olmamak İçin Çabalayan İnsanlar Anlayabilir. Bayram Ilgın da Aynen Ben Gibi Çabalayan Ve Sonunda Başaran Bir Abim. Kendisi Çok Dürüst Ve Saygıyı Hakeden Birisi Benim Gözümde. Herşeyden Evvel Bayram Ilgın Hayatlara Dokunuyor Bu Sektörde Bu Yaptığı İş İle. Gariplere Yardım Ediyor Borçluların Borçlarını Kapatmalarına Yardımcı Oluyor. Zorunda mı Peki? Hayır Değil. 500 Dolar Değil 5.000 Dolar da İstese Kimse İtiraz Edemez. Serbest Piyasa Ekonomisi.

Şimdi Ben Bayram Ilgını Övüyor muyum? Hayır. Bayram Ilgın Ne İse Ben Onu Söylüyorum. Facebook Grubunda da Değilim. Çünkü Borçlarım Var. Grup Ücretini Ayarlayamadım. Allah Herkese Böyle Adamlar İle İş Yapmayı Ve Kazanmayı Nasip Etsin. Gma Zamanlarından Beri Tanıyorum Kendisini Ben. Bir Yanlışını Görmedim Ayrıca Hatasız Kul Olmaz. Örnek Benim Kendi Ekibim Var Arkadaşlar Ve En Son Yatırım Networkü Yaptığımız Şirketimiz Battı. 70.000 Usd Para Battı Gitti. Hala Almak İçin Çabalıyoruz. Ben Ekibime Kötülük mü Ettim Peki? Elbette Hayır. Hepsi Ben Gibi Asgari Ücretli Çalışan Ve Bu Düzenden Kurtulmak İsteyen Kişiler. Tüm Tecrübemi Aktarıyorum Hergün Ne Öğreniyor İsem. 2018 Yılı Sonunu Görse idi Şirketimiz Türkiye'den 250.000 Milyon Usd Üstünde Yatırım Yapıldı. Türkiye'den En Az 15.000 Tane Milyoner Çıkacaktı. İşte Ben Gibiler Bu İşleri Bu Sebeple Yapıyoruz. İşte Ben Ekibim Bu Yüzden Var. Onların da Kazanmasını İstediğim İçin. Hepsi de Hala Arkamda Allah Razı Olsun Hepsinden. Bayram Ilgın'ın Grubu da Bunun İçin Var İşte. Kendisi Kazanmış Helal Olsun. Başkaları da Kazansın Diye Uğraşıyor. Allah Razı Olsun. Burada Yazılan Yazılar Gibi Bir Çok İnsan Küfrediyor, Hakaret Ediyor Ama O Bizleri Unutmadan İşini Yapmaya Devam Ediyor. Hanginiz Bana Diyebilir Ben Asgari Ücretle Çalışıyorum Ve Hayatımdan Çok Memnunum? Hanginiz Söyleyebilir Ben Düzenden Memnunum Ve Yıllık Kazancımın Yarısından Fazlasını Vergiye Veriyorum Oh Miss Gibi Yaşıyorum? Hanginiz Bana Çıkıp ta Ben Asgari Ücretle Çalışıyorum Ama İleri de Bu İşimde Çalışarak Bir Villa Sahibi Olacağım, Dünya'yı Gezeceğim, Kendime Sıfır Bir Bmw 530 Alacağım Diyebilir?

Arkadaşlar Biriniz de Çıkıp Diyin ki Ben Sorumluluk Alıyorum. Sektörü Ve Riskleri Bilenler Gelsinler Grubum Ücretli-Ücretsiz Farketmez. Ben Kazandım, Kazanıyorum. Gelin Sizlere de Kazandıracağım Diyebilir? Diyin Hadi Bana. Bayram Ilgın Bunu Yapıyor Ve Kaybettirse de Kazandırsa da Ben Gibi Bu Sektörün Tozunu Yutmuş Kişiler İçin Şu Bir Gerçektir. İnandığın Bir İşi Yapmıyor İsen O İşte Hiçbir Zaman Başarılı Olamazsın. İstikrarın Olmaz. Kazansan Bile Eninde Sonunda Kaybedersin. Azim Olmadan, Emek Olmadan Yemek Olmaz. Ben Yıllardır Azmediyorum. Hamdolsun Güzel Paralar Kazandım. (Satış Ortaklığı-Reklam Sektörü- Yatırım Networkü-Link Hit- Web Sitesi Tasarlama Ve Seo) Hepsinden Az Az Bilgim Var Hepsini Yarım Yapabildim Şartlarım Sebebiyle. Ama Sonuçta Kazandım. Bakın En Son Batan Şirketin Benim Kendime Kalan Borcunu Ben 1 Senede Bitiririm. Ekibim de 2 Yılda Toparlar Hep Beraber El Birliği İle. Ama Ne Kimseye El Ayak Çektik Reeldeki Asgari Ücretli İşlerde ki Gibi Ezilip Büzüldük, Ne de Kimseden Medet Umduk. Ben Şahsen Mücadeleci Bir İnsanım. Ben Bu Yola Baş Koymuş Bir İnsanım. Amacım Bu Sektörde Olanlarının %90'ının Hedefi Olan Ama Sadece %5'inin Başarabildiği Hedef Olan Finansal Özgürlük'tür. Allah Nasip Ederse Bunu da Bir Gün Başaracağım. Kimse Kötü Değildir. Ama Çok İyi de Değildir. Sektörde Çok Az Var Gerçekten Delikanlı Böyle Sözünün Eri Ulan Hiçbir Şey Olmasa Bile Birileri İçin Çabalayan Güzel İnsanlar. Bu Sebepten Bayram Ilgın Gibiler Zaten Az Bunları da Kaybederse Bu Toplum Hiçbir Zaman Başarılı Olamaz. Ön Yargılı Olmaktan Ziyade O Adamı Arayın Bir Konuşun Bakalım Neyi Neden Yapıyor Açın Videolarını Baştan Sona Bir İzleyin. Ben Geçmişini Az Çok Biliyorum. Sizde Araştırın Öğrenin. Tek Bir Sonuca Varırsınız. Mücadele. Bayram Ilgın Mücadelesi Verdi Başardı. Sıra Onun Gibi Başarmak İsteyenlerde.

Amacım Kimseyi İncitmek Veya Eleştirmek Değildir. Amacım Hakkı Konuşmaktır. Bayram Ilgın Gibi Başarılı Birçok Kişi Tanıyorum. Ama İnanın Önemli Olan Başarılı Olmak Değil Bu Başarıyı İnsanlara Empoze Etmek. Paylaşmak Ve İnsanlara Yol Göstermektir. Son Olarak Evet Bayram Ilgın İngilizce Bilmiyor. Şahsen Bende İngilizce Bilmiyorum Ama 14 Yıldır Sektörde Asgari Ücretli İşimden Kazanamayacağım Kadar Çok Kazandım. Bknz. Bayram Ilgın da Kazandı. Yani Yabancı Dil Bilgisi Değil Be Dostlar. Bu Gibi Başarıları Veya İnsanları Tanımlarken Yabancı Dili Öne Sürmek Ancak Ve Ancak Kıskançlıktır Veya Başka Konu Vardır. Ben Bilmiyordum Ama Hep Öğrendim Sürekli. Çabaladım. Ülkemiz de Bok Gibi İngilizce Eğitimi. Hanginiz Okulunda Adam Akıllı İngilizce Öğrendi. Ya İnsanı Konuşturuyonuz. Valla Yoruldu Parmaklarım. Bayram Ilgın Gibilere Sahip Çıkalım. Çıkmıyor İseniz Saygı Gösterin. Allah Var Sorar. Bunun Öbür Dünyası'da Var. Allah Herkese Bayram Ilgın Gibi Başarılı Olmayı Nasip Etsin. Not: Meyve Veren Ağaç Taşlanır. Bana da 14 Yıldır İnsanlar Ve En Yakınlarım Bir Sürü Eleştiri Yapıyor Ama Ben Tınıyor muyum? Hayır Tabiki de. Zaten Tınlamadığım İçin Başarılıyım. Fazlası İçinse Bayram Ilgın Gibilerin İzinden Gitmek Gerekir. Saygılar...
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
January 15, 2018, 03:06:43 AM

Uzun uzun mesaj yazan kişinin mesajı tamamen reklam kokuyor sakın bu tarz sizi aptal yerine koyan insanlara kanmayın. Kriptopara piyasasının uzmanı yoktur, size para karşılığında yatırım tavsiyesi vermek isteyen kişilerden uzak durun.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 15, 2018, 12:14:56 PM

amk coniisi sizce kım olabılır ? bu kadar uzun yazıyı yazmaya gayret gosterdıgıne gore ya paralı kopeklerden ya da kendısı. be amk cocugu 500 dolar az paramı 2000 tl sayılır.neymıs para kazanıyormus da para ıhtıyacı yokmus a sıktır ordan .aynı şikeli ıddaa kuponu satan yavsaklar gıbısınız bole paralı grup acan yavsaklar.adama baktım adam 2018 dogenın yılı olcak dıo allhın embesili .reflı lınkler verıp sallakları oraya dolduruyor
kaynakli
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 10

View Profile
January 15, 2018, 12:26:55 PM
Merited by fairy_person (2)

Bayram Ilgın adlı şahıs tamamen sallıyor, dünyadan haberi yok kendisinin, bir de o kadar kişinin vebalini alıyor bu tip tavsiyeler vererek.
attalos
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
January 24, 2018, 02:41:53 PM

Bu kolpaya inanıp para felan vermeyin sakın ! Ne İngilizce var, ne vizyon var, ne grafik analiz var, bir de kalkmış 1000 kişilik grubum olsa şunu yapcam bunu yapcam diyor. Lan yavşak 1000 kişi 500 dolar verse 500.000$ yapıyor ! Dini suistimal edip garip gurebaya kazandırıyorum diye milleti düdüklüyor. Bu şaklaban herife inanıp sakın para felan vermeyin. Hangi koini alırsanız alın zaten 6 ay 1 sene bekleyince en az %500 katlıyor, bu da ben söyledim diye geçiniyor.Arkadaşlar bu adamı dinleyeceğinize girin Youtube'da çok mantıklı ve işi bilen kişilerin videolarını izleyin. Milletten topladıkları paralarla da artislik yapar, ben de para var sen de ne var diye, neyse daha fazla ağır konuşmayacağım.
Buradan o alçağa sesleniyorum : Okuduğunu biliyorum, madem garip gurebaya yardım ediyorsun para isteme lan yavşak, adam gibi paylaş alan alsın satan satsın. Madem paraya ihtiyacın yok ne diye dilencilik yapıyorsun ! Yazık diyorum sadece.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 24, 2018, 06:22:35 PM

Kurtar bizi bu hayattan Baryam Ağbüüi

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 24, 2018, 10:52:19 PM

be amk cocugu bu ulkede kac tane mılyoner var da 5000 tanesını sen yaptın be mk cocugu.... herkese reflı lınk verıyor gerızekalılar da buna guvenıp o ponzı sıtelere uye olup bu beyınsıze para kazandırıo .nasıl bır salaksınız bu na ınananlar.adam 1000 kısıden 500 dolar toplamıs bunları yıyo sıze hava atıo bı beyınsızler
mefulu
Member
**

Activity: 76

View Profile
January 24, 2018, 11:59:51 PM

Bu tarz sayfalar ve gruplar bilgi edinmek ve öğrenmek amacıyla takip edilmelidir.Bir başkasının aklıyla yatırım yapma taraftarı değilim.
cryptocorc
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
January 26, 2018, 06:54:12 PM

Parayı görünce insanları kandırmak için yalandan tavsiye verecek çok adam bulunur. Ortalıkta dijital para uzmanı olduğunu iddia eden sınırsız tip var. Uzman  olan kişi uzmanlığını teknik bilgisi ile ispat etmeli.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
January 26, 2018, 07:25:22 PM

tabi ki yeni arkadaşların bu konudaki bilgi sahbi olmak için güzel bir platform ortaya çıkartmış. tebrik edilir düzeyde sonuçta emek var.

değerlnedirilebilir ama 500 dolar verip bu şekilde ticarete dökmek biraz riskli. çünkü para vererek giren arkadaşlar çok risk alabilirler ve piyasa çok oynak olduğu için yatırımlarından zararlı çıkınca üzüleblirler.

ama genel anlamda yararlı ve bilgilendirici olmuş.
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 08:06:47 PM

Bilgilenmek açısından bu tarz insanları takip etmek çok yarar sağlayacaktır fakat yatırımınızı başkasına göre değil kendinize göre yapmanızı tavsiye ederim.

ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
January 26, 2018, 08:33:38 PM

ağzı olan konuşur.adam bariz kendi reklamını yapıyor.söylediği şeyleri şu forumda 2 saat vakit geçirsen öğrenirsin.hem biliyor olsa bile tek bir kişinin lafına bakmayın arkadaşlar.sürekli araştırın, her yerden, herkesten öğrenin, derleyin ona göre kara verin.
kutsal_money
Member
**

Activity: 154

View Profile
January 26, 2018, 08:38:53 PM

Dostum benim sana önerim şu dur ki kripto para dünyasında kendi bildiğin ve gözlediginin dışında hiçbir şekilde kimsenin lafına bakmadan yatırım yapmandir
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
January 27, 2018, 11:45:15 AM

kim olursa olsun tavsiye yorum vs. hepsi bir nabızdır. dikkate alınmalı. ama burda önemli olan hedefleriniz ve bakış açılarınız ve sahip olduğunuz mevcut pozisyon önemli. tavsiyelerde dikkate alınacak şey istatislik ve teknik konulardır. bunların yorumlanması şahsi tercihler içerir.
bir kimsenin yok saydığı bir mebla ile yaptığı yatırım ve zaman marjını, sizin de aynı kaygıyla yapma durumunuz yoksa yani en basitinden uzun vadeli zaman size uygun değilse aynı yolu izlemek mantıklı olmaz. tavsiyeler için genel bakışım bu. kendi şartlar ve ihtiyaçlar göz önünde bulunarak dinlenmeli ve yorumlanmalı.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 27, 2018, 01:26:54 PM

Ponziciyi adamdan sayıp, kriptoparalar işin tavsiye alanını sonu klavuzu karga olandan farksız olur.
electronic981
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
January 29, 2018, 11:01:34 AM

Bayram Ilgın tavsiyeleri ile yatırım yapanları zarara sokan biri. Profesyonel olmayan uzman sayılmayan kişilerin önerilerini hasıraltı edin, görmezden gelin. Piyasada herkes biliyorum havasında.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 30, 2018, 11:48:55 AM

Sosyal medyada kripto para uzmanı geçinen kişilere inanmayın. Hiçbir şey bildikleri yok. Zaten bilgileri olsa sosyal medyada dolaşmak yerine yatırım yapıp karın tadını çıkarırlar.
attalos
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
January 30, 2018, 06:33:27 PM

Son zamanlarda sesi çıkmamaya başladı beyimizin. Hem borsa dibe doğru çakılıyor, hem de aldırmış olduğu ICO lar dipte. Ne hikmetse tanıttığı bütün ICO lar referanslı. Bir de zamanında DOGE geleceğin coini felan diyordu millete binlerce aldırdı, coinin ne olduğundan bihaber! Şaka maksatlı çıkmış olan coinden bile bi haber ki teknolojisini araştırsın. Yazık buna inanıp kanan milletimize, maalesef çok bilinçsiz hareket ediyoruz. Her s.k.m hıyar diyene tuzla koşan bir güruh olduktan sonra bu tarz kişilerin sonu gelmez, bugun Bayram olur yarın Hasan olur..
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: