Bitcoin Forum
June 27, 2024, 11:19:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: İlginç bir öneri , okumanızı öneririm  (Read 773 times)
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
January 10, 2018, 02:01:15 AM

bir kişi zaten bütün hareketi biliyorsa sana niye söylesin bunu hiç merak ettinmi.
birisi alıp tokeni elinde tutar 6 ay bekler bir başka birisi yüklü alım girmeye başlar pump olur sende bu arada gelir fiyat yükseliyor diye alırsın o 6 aydır bekleyen adam sana satar
sonra pump hareketi biter sen elinde o tokenle kalırsın 6 ay beklemeye başlarsın.
bu zincirden bir kişiyi çekersen bu hareket oluşmaz.o sebeple dediğin sistem işlemez boşuna uğraşma.
seymenyunus16
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 07:03:27 AM

Discord ve telegram da bir sürü grup , twitterda faydalanılacak bir sürü insan var.
Medium da steemit te yazan çizenler var. Araştırılsa zaten bir sürü şey var.O yüzden gerek yok.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
January 10, 2018, 06:36:48 PM

Ülkemizde her şey iyi giderken herkes dost, arkadaş ama işler biraz tersine döndüğü an o işin başındaki adamlar açık hedef haline gelirler. O yüzden kimse o topa girmez, girmemesi de kendi akıl sağlığı açısından mantıklı olur zaten.

Ayrıca arayana kaynaktan bol bir şey yok bu dünyada, kripto para komünitesi çoğu komüniteden yardımsever ve paylaşımcı genel olarak.
mick42
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 10, 2018, 06:54:35 PM

fikir güzel ve umarım ileride dediğiniz gibi bir örgütlenme olur ama sorun şu ki bu piyasa için hiçbir şey öngörülmüyor söylediğiniz kişiler ne kadar da tanınmış olsalar da bu piyasa hakkında herkese açık bir görüş bildirmek istemeyebilirler
drogbacrash1
Member
**

Activity: 392
Merit: 13

View Profile
January 11, 2018, 09:36:42 AM

çok güzel söylemişsiniz ama keşke herkes sizin gibi iyimser ve düşünceli olsa. herkes bir beklenti içerisinde ve menfaat peşinde. bana aylık şu kadar para verin bu kadar para verin sizede kazandırıyım sizide yönlendiriyim diyor işi bilen birçok kişi. bu yüzdende yeni başlayanlar başlamadan uzak duruyor bunlardan
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
January 11, 2018, 09:52:40 AM

mümkün değil böyle böyle bir şey, keşke olsa bir kaç kişi iyi niyetli olarak  başlayabilir böyle bir şeye ama ortam biraz çoğalınca inan pump gruplarına döner ortam. herkes bu düşüncede ki gibi iyi niyetli değil maalesef. kki olsa bile inan 1 saat önünü göremediğin bir ortamdayız. çok kişinin canı yanar. en temizi kendini geliştirerek diğerlerini yorumlarını okuyarak kendi fikirinle alış verişini yapmaktır
Morchopius
Member
**

Activity: 112

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 11, 2018, 09:58:30 AM

Kimse de dememiş Alp Işık bu konuda ne düşünüyor Smiley

Burası boş kalmasın.
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
January 11, 2018, 05:48:43 PM

Bence harika bir fikir. Biz yeni başlayanlar için bir yol haritası olur. Fikir çok güzel. Ama bu insanları seçmek ve böyle bir işe ikna etmek zor bence. Onlarında bu işten bir kar elde etmesi gerekir diye düşünüyorum. Orası nasıl olcak.. Zor yani...
cagcug
Newbie
*

Activity: 95

View Profile
January 11, 2018, 08:03:11 PM

Çok iyi bir fikir ama bu sektörde bilgili olan insanlar kendilerini öyle ön planda tutmak isterler mi acaba ?
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
January 13, 2018, 10:02:44 AM

Güzel fikir kesinlikle olmalı diye düşünüyorum.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
manuf
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
January 13, 2018, 03:47:13 PM

Bu fikre kimse sıcak bakmaz. Yeni başlayan kişilerin erkenden başkası bana tüyo versin de ordan yürüyüp gideyim düşüncesinden kaynaklanan isteklerin olduğunu düşünüyorum ki bunu bende yaşadım. İlk başlardaki coin/token aramalarım ile şimdikiler arasında dağlar kadar fark var. Böyle birşey coin/token tavsiyesi yerine belki piyasada şu anda değerli olan coin/token ların incelenmesi şeklinde olabilir belki. Ama şimdiye kadar borsalarda işlem yapan herkes bu incelemelerde bulunmuş olmalı mutlaka.
nzobu
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
January 14, 2018, 01:09:05 PM

Keşke olsa bizde faydalansak.
asperra123
Newbie
*

Activity: 152

View Profile
January 14, 2018, 03:10:17 PM

10 yıldır borsa istanbulda yatırım yapmaya çalışıyorum  fakat son 1 yıldır borsada para kazanmaya başladım yaptığım hataların en başında temeli ederi olmayan hisse senetlerine kulaktan dolma bilgilerle giriş yaptığım ilk düşüşte sattım zarar yazdı bu böyle sürdü gitti . coin kısmında ise durum aynı hayata geçirilip geçilemeyeceği kimin ihtiyacı olacak sorularının yanıtını verebilmekte  ciddi bir teknoloji altyapınız yoksa iş şansa kalıyor bahsedilen türde oluşumlar fikir verici olabilir
pma17
Newbie
*

Activity: 61

View Profile WWW
January 15, 2018, 08:39:18 PM

kimse kendini açık hedef olarak öne sürmez kaldı ki bilir kişi olarak gelen insanın tarafsızlığıda sürekli olarak sorgulanır buda o insanı rahatsız eder zaten biraz araştırıp bilir kişi olmadanda yeterli seviyede kendi imkanların ile gerekli bilgileri edinebilirsin
au0606
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 16, 2018, 05:30:32 AM

Mantıklı teşekkürler
exenexxx
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 16, 2018, 06:24:37 AM

Öneri için teşekkürler
FinancierNt
Newbie
*

Activity: 100

View Profile
January 16, 2018, 06:51:06 AM

Mantıklı bir davranış. Böyle bir platform olursa takip ederim. Daha içerik katkısı sağlayacak kadar bir tecrübem yok fakat yine takip ederek kendi çapımda katkı sağlarım.
earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 20, 2018, 02:29:41 PM

bence güzel bir öneri. bu konu da birşeyler yapıldığında başka başka yerlerde desteklemek gerekir. belki bilgi olarak içini doldurmaya yeterli olamasam da başka konularda desteğe hazırım.
kadirmon
Member
**

Activity: 75

View Profile
January 20, 2018, 11:44:49 PM

Olabilir bu öneri düşünülebilir.
Aayardim
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
January 21, 2018, 05:11:59 AM

Yinede böyle platformlarda piyasanın yada aracın speküla edilemeyeceğinin garantisi yok. Ne yaparsak yapalım atacağımız her adım riske gidecek.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: