Bitcoin Forum
June 16, 2024, 12:49:35 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Dogecoin  (Read 744 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
January 04, 2018, 10:36:37 PM

Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir yatırım denemesi yapacağım bunun için uygun bir coin arıyorum. Sizce Dogecoin yatırım için değer mi? İlk başta 500 USD daha sonda ise her ay 100 USD şeklinde alım düşünüyorum. Sizce değer mi Dogecoin almaya? (UZUN VADELİ DÜŞÜNÜYORUM.)

İyi  forumlar.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 04, 2018, 11:22:32 PM

tek yatırım imkanın varsa dogecoin alma derim uzun vadede düşünüyorsan waves al, Fakat tek yatırımın değilse doge alabilirsin transferler çok hızlı gerçekleşiyor

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 05, 2018, 12:32:24 AM

La yok ne işin var it coini ile adam gibi coin al dogecoinde neymiş para kazznamak istiyosan yeni çıkanlara bak

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
geforce94
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
January 05, 2018, 12:47:00 AM

Dogecoin doğru yerden alınırsa al sat yapılarak güzel karlar yapılacak bir coin ama uzun vadeli hiç mantıklı gelmedi bana. Iota, Tron falan baksanız daha mantıklı gibi.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
January 05, 2018, 01:15:05 AM

Genel grafiği incelendiğinde 3-4 defa sağlam pump yaşmış 3-4 a yda bir illaki yukarı kırıyor ancak amacı nedir ne işe yarar fikrim yok. Hele polo da ne iş yapıyor onu hiç çözemedim.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
January 05, 2018, 02:22:33 AM

Şahsen Dogeye her daim bir miktar yatırım yaparım, fakat benim sepet çeşitlendirilmiş olduğundan Doge zarar ettirse de bana dokunmaz. Tek coin olarak Dogeye yatırım yapmak yerine messela belirttiğiniz paranın en fazla %25ine Doge alınırsa daha mantıklı olur. Bol kazançlar.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Merit: 629

View Profile
January 05, 2018, 08:32:51 AM

tek yatırım imkanın varsa dogecoin alma derim uzun vadede düşünüyorsan waves al, Fakat tek yatırımın değilse doge alabilirsin transferler çok hızlı gerçekleşiyor

Uzun vadeli olarak bütçeme göre güzel bir yatırım yaptım Waves için, tek coin yatırımı hiçbir zaman yapmayı düşünmedim, fazla riskli. Smiley

Dogecoin doğru yerden alınırsa al sat yapılarak güzel karlar yapılacak bir coin ama uzun vadeli hiç mantıklı gelmedi bana. Iota, Tron falan baksanız daha mantıklı gibi.

IOTA'ya hiç içim ısınmadı, bana Dogecoin bile daha mantıklı geliyor. Bir miktar Doge alarak uzun bir süre saklamayı düşünüyorum.

Şahsen Dogeye her daim bir miktar yatırım yaparım, fakat benim sepet çeşitlendirilmiş olduğundan Doge zarar ettirse de bana dokunmaz. Tek coin olarak Dogeye yatırım yapmak yerine messela belirttiğiniz paranın en fazla %25ine Doge alınırsa daha mantıklı olur. Bol kazançlar.

Sepetim çeşitli coinler ile donaltılmış şekilde, tek coin yatırımı düşünmüyorum. Bir miktar Dogecoin alarak uzun vadeli saklamak istiyorum. Olurda ilerde Ripple gibi olursa bugün yaapılacak 105 USD'lik bir yatırım 30.000 USD gibi güzel bir miktara dönüşecek. Smiley
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
January 05, 2018, 08:59:02 AM

Vitalik'in düşük fiyatlardan topladığı uzun zamandır konuşuluyor. Btc ve ethereum fiyat artışı bu şekilde devam ederse ileride birçok borsada coinleri doge ile al sat yapabiliriz. Son kısım hayal ürünüdür yanlış olabilir.

Et Hereum
Member
**

Activity: 224

View Profile
January 05, 2018, 03:08:38 PM

Bir coin yerine fazla sayıda coine yatırım yapmak daha akıllıca olur Aksi takdirde elde sadece bir coin olduğunda ve fiyatta düşüş yaşandığında toparlamak uzun zaman alacaktır. Dogecoin konusunda uzun bir süreçte iyi bir fiyat geleceğini tahmin ediyorum.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
January 05, 2018, 03:38:05 PM

Benim Dogecoin ile ilgili çok güzel anılarım var. Dogecoin'i alıp satmış birisi olarak söylüyorum. Dogecoin yatırım yapılabilecek bu piyasanın demirbaş altcoinlerinden birisidir. Aralık ayında yani daha geçen ay Dogecoin'i 15 Satoshiden almıştım. 55 Satoshi olunca yarısını satıp Bitcoin'e geçtim. Şuan elimde hala Dogecoin tutuyorum. Önümüzdeki ilkbahar aylarında Dogecoin'in 100 Satoshi olacağını düşünüyorum. O zamana kadar Hodl.

afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
January 05, 2018, 03:43:39 PM

Eğer piyasayı sürekli takip etme imkanın varsa trende uyarsan iyi kazanırsın. Yok alıp unutacağım diyorsan o takdirde tek koin yerine bir sepet yapabilirsin azar azar. Coinmarketcap ilk 50 yi incele. Fiyat bakımından hangileri az kazandırmışsa onlara girersen kazanırsın.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
January 05, 2018, 04:08:05 PM

Bence herkeste bir miktar olması gereken coinlerden doge çünkü sabır ederseniz zarar etme gibi bir durumunuz yok kesinlikle , her sene illaki pump yiyor uzun vadede de kesinlikle var olucak ve yatırımcısına kazandırıcak bir coin
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
January 05, 2018, 04:57:59 PM

2x-3x Yapacaktır zaten bir iniyorbir çıkıyor ve yine aynı şeilde yarı yarıyada düşecektir. O yüzden elde tutup sabırlar beklemek kar getirecektir. Ancak sözün özü çok riskli
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 05, 2018, 04:58:45 PM

Yakın zamanda bolca Dogecoin tavsiyesi aldım ve grafiklerde çıkacağı yönünde sinyaller içeriyor muhtemelen bir pump yemesi yakındır. Portföyümün bir kısmıyla Digibayt dan 1.5x aldıktan sonra Dogecoin'e döndüm bakalım.

beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
January 06, 2018, 05:16:43 AM

Uzun vadeli olarak bütçeme göre güzel bir yatırım yaptım Waves için, tek coin yatırımı hiçbir zaman yapmayı düşünmedim, fazla riskli. Smiley

IOTA'ya hiç içim ısınmadı, bana Dogecoin bile daha mantıklı geliyor. Bir miktar Doge alarak uzun bir süre saklamayı düşünüyorum.

Sepetim çeşitli coinler ile donaltılmış şekilde, tek coin yatırımı düşünmüyorum. Bir miktar Dogecoin alarak uzun vadeli saklamak istiyorum. Olurda ilerde Ripple gibi olursa bugün yaapılacak 105 USD'lik bir yatırım 30.000 USD gibi güzel bir miktara dönüşecek. Smiley
Size bol kazançlar dilerim  Grin bu arada fikrimi belirtmek isterim Doge coin bu yılın en büyük sürprizi olabilir bence tabi, çok çok şaşırtabilir, bende 20 satoşilere indiğinde satın aldım halen tutuyorum çoğunluk çöp olacak dediği halde, çünkü enteresan bir piyasadayız tamamen bilinmeyenlerle dolu.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
January 06, 2018, 05:24:46 AM

Manasız bir coin olan Doge resmen piyasayı trolluyor. Ancak bu kadar populer olmasının temel nedeni polo ve bittrex de işlem görüyor olması nasıl girdikleri de meçhul. Dikkat etmek lazım bir çakarlara aşağı patlar millet.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 06, 2018, 06:47:55 AM

Maşallah güne eski coinler zirve yaparak başlamış . DOGE 85 sat . XDN 500 sat .

Şimdi sağlam bir atak sırası DOGE ' de diye bekliyorum.  60 sattayken bir miktar aldık bekletmekte fayda var . Sıra DOGE ' nin ..
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
January 06, 2018, 07:38:22 AM

doge coini uzun süredir 20-30 satoshi aralığında alırım, 100e yaklaştığında satarım. Geçen hafta 70 satoshiye sattığımda sevindim daha çıkmaz diye, ama beni yanılttı atağını yaptı. Uzun vadeli coin olarak düşünmüyorum. Fiyat düşünce almalı, yükseldiğinde satmalı bence.
jakdanyel
Sr. Member

Merit: 304

kycfree

View Profile
January 06, 2018, 08:18:17 AM

Artış beklediğim coinlerden biri dogecoin güveniyorum ben. zaten şuan da artışta ama uzun vadede 0.1 dolar olabileceği düşüncesindeyim ben. Ama şuan ilk hedef bir iki ay içinde 0.05 dolar

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
January 06, 2018, 08:33:54 AM

Bizim halkımız sever böyle birim fiyatı düşük coinleri. Toplam coin sayısına bakılmaz. Market cap tavan yapmış hiç önemli değil. Matematik kuralları düşünülmeden günün birinde belki bir tanesi 100 dolar olur diye hayaller kurulur.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: