Bitcoin Forum
July 02, 2024, 06:22:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Dogecoin  (Read 748 times)
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
February 15, 2018, 01:57:36 PM

ünlü araştırma grubunun yaptığı araştırmaya göre doge coin mart tan sonra 0.008 lere sene sonunda ise 0.07 lere gelecek, herkes bu grubun yaptığı araştırmalara çok güveniyor bir daha düşünün derim hangi uzanlar olduğu hakkında ise net bilgi yok 13 kşiden oluştuğu söyleniyor
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
February 15, 2018, 03:07:06 PM

Elimde uzun bir süre yaklaşık olarak 1 M Doge tuttum. Oradan buradan tokenları Dogeye çevirme gibi kötü bir alışkanlık edinmiştim. Hep aklımda "1 dolar olacak" avuntusu mevcuttu. Çin köpek yılı, "1 dolar olacak diyolar" söylentileri, "komisyonu çok düşük BTC yerine geçecek" varsayımları yüzünden dogeye çok güvendim. Sonunda hepsini sattım.

Yarın 100 dolar olsa da üzülmem desem yalan olur. Bu sektörde en büyük acemilik tek bir tokena umut bağlamaktır bana göre. Benim gibi yapmayın. Doge dede yatırımınız olsun 10 15 farklı coinde de.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 15, 2018, 04:16:31 PM

Faucethub sitesinden geçen aylarda büyük umutlarla birer ikişer toplamaya başladıktan sonra sıkılıp bıraktığım coin. 113 milyar sirkülasyonu olan bir coinin birkaç dolara yükselmesi imkansıza yakın bir durum. Reklamlara tıklamaya bile değmez. Ama parayla alacak olanlar düşükten toplayıp 5x falan yaptığında satabilirler tabi. Büyük umutlar beslemenin gerçekçi olmadığı, ufak kazançlar elde edilince satılması gerekenler grubunda Dogecoin.
Edit: Bu ara Ekşi Sözlük'e fazla takılıyorum da yine tanım gibi post yazmışım. Forum ile sözlük arası git-gel yapmak böyle yapıyor insanı işte.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 15, 2018, 04:24:50 PM

uzun vade de ne yapar bilmem ama bi kere bi haber de görmüştüm şaka olarak espri olsun diye üretilen dogecoin şimdi şu kadar değere ulaştı diye. ben uzun vade için alıp attım cüzdan ama en az 3-4 yıl beklerim Allah ömür verirse. onun dışında kısa vade beklentim yok. çünkü toplam miktarı çok fazla. o bakımdan nasip hayırlısı...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
freedomforever
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 15, 2018, 05:11:08 PM

1 dolar altındaki coinler beni daha cok heyecanlandirdigindan dogecoin de cok onceden radarima takılmıştı. Ocak bsdigibi peak yapti ve sonra cakildi. Alim yapilabilecek seviyede su an. Ytd.

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 15, 2018, 06:13:11 PM

Bende komisyon oranı düşüklüğü ve birçok borsada yer alması nedeniyle önümüzdeki senelerde çok ayrı bir yere evrileceğini düşünüyorum.
Xlm ile birlikte Crypto nun Cashi olacağını düşünüyorum.
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
February 15, 2018, 08:23:13 PM

1 dolar olmaz ama sene sonuna kadar 10 cent olabilecek bir coin, ben Dogecoin'i cok seviyorum gercekten coin topluluklari arasinda en buyugu doge'de var.
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 15, 2018, 08:53:48 PM

Dogecoin ileride değerlenecek ve bize yüksek prim kazancı sağlayacak. Dogecoin potansiyelini henüz gösteremedi. 2018 yıl sonu fiyatının 1 dolara yaklaşacağını öngörüyorum.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 15, 2018, 09:41:12 PM

Dogecoine ısınamadım bir türlü.Ortada ne ekip var ne proje.Kendi kafasına göre çıkıyor iniyor.Ama iyi tutundu piyasada bayadır eski.Eski olması ve piyasada kabul görmesi dogecoini piyasada tutuyor.Fazla bir şey beklenmeyecek bir coin.Pump da satılır dump da alınır.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 15, 2018, 11:57:13 PM

Böyle bir yatırım planı yapacaksan dogecoin dışında başka coinlere bakmanı öneririm. Mesela neo, waves bunlarla uzun vadeli çok iyi yatırım planı yapılır ama dogecoine çok fazla güvenemezsin.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: