Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:03:51 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop Takip !  (Read 1011 times)
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
January 09, 2018, 07:13:37 PM

Eskisi kadar çok fazla airdrop yok ama genel olarak artık airdroplar Telegram üzerinden bot olarak devam ediyor.... aslında hepsi telegram üzerinden bot olarak airdrop sağlasa daha güzel olur diye düşünüyorum.

Son dönemde çıkan KMC airdrop u var mesela scam diyorlar ama denemekte fayda var. @KMC_airbot şunu ekliyorsunuz sırasıyla yapmanız gerekenler.

Önce @KMC_airbot  giriş yapın.

1 - Claim
2 - ETH adresinizi gönderin
3 - https://t.me/kemcredit giriş yapın.
4 - Verification a tıklayın.

Merhaba,
Bu telegramda kmc bota yaptığımız claim ler eth adresimize direk yatıyor mu nasıl oluyor? Teşekkürler.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 09, 2018, 07:21:58 PM

Hala airdroplari takip eden kaldi mi bilmiyorum ama bountyler için bountylord adında bir websitesi var tavsiye ederim.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253
Merit: 10

View Profile
January 09, 2018, 07:56:38 PM

Hocam telegram üstünden daha hızlı ulaşılıyor son 3-4 gün içerisinde 30 a yakın form doldurdum tabi newbie olduğum için çogu gelmicek malesef benim kullanığım telegram adresleri

t.me/bitcointalk_airdrop
t.me/BestAirdropsAndBounty

Refli içerik oluyor ve spammer oluyor genelde ama burdayı da tavsiye ederim

t.me/Airdropzone

bu hesaplar güzel. bende takip edecem. bazen çok iyi para gelebiliyor. denemeye değer bence
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 10, 2018, 10:19:09 PM

airdroptakibi gerçekten araştırıp yazıyor diğer yerlerdede girebilirsin ama seçmeden her airdrobu koyuyolar boşa zaman kaybı yaşıyosun az olsun öz olsun

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 10, 2018, 10:38:41 PM

Airddop projelerinden çoğu boş beleş olunca birçok kişiye dağıtılıyor ve az token veriliyor zaten gelen tokenler arasında 100 taneden 1 tanesi karlı oluyor gerçi katılımdan bişey kaybetmiyoruz

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 10, 2018, 11:05:42 PM

Şuan herkes airdrop arıyor. Ama diğerleri daha fazla kazandırıyor. Blog imza felan.

sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
January 10, 2018, 11:07:27 PM

Telegramdan aitdrop bounty icolar konu ile ilgili bir çok şeyi bulabilirsin. Wink

polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
January 10, 2018, 11:24:27 PM

daha önce hiç airdrop katılımında bulunmadım ancak yazılan mesajlar çok faydalı olmuş.
Yauma
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 11:45:12 PM

Bu airdrop muhabbetini bi ara dedigin 1 gün falan ugraştım 15 20 dolar civarı bişiy gelmişti ama baya girmiştim çogu scamdi sonra ugraşmadım bile bazı arkadaşlar arada iyi kazandırdıgını söylüyor asıl önemli olan onları yakalamak onları nasıl yakalıcaz tamamen şans mı acaba?
Blue 10bin tane gondermisti mesela zamaninda 20 30 dolara satmislardi.
Hoenir
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 12:20:04 AM

Arkadaşlar yorumlardan okudugum kadarıyla airdrop bitmiş Cheesy O yüzden takip etmeye de gerek yok sanırım
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
January 11, 2018, 12:59:57 AM

Merhaba,
Bu telegramda kmc bota yaptığımız claim ler eth adresimize direk yatıyor mu nasıl oluyor? Teşekkürler.

bunun için scam diyorlar biz de birkaç kez uğraştık ama göndermediler. bir ara bir eth tx yayınladılar ama sonra fake çıktı. uğraştığınıza değmez yani.
smiletyson
Hero Member

View Profile
January 11, 2018, 01:05:01 AM

Bir şey sormak istiyorum web de araştırma yaptım ama sağlıklı hiç bilgi bulamadım.

1 ay önce civarında bi airdrop a katıldım sitesinde 1 coin = 3.9 dolar gösteriyor grafiklerde. öğrendiğime göre eth. cüzdanı acıp oraya atıyormuşuz piyasaya cıkıncada sata biliyormuşuz. peki piyasa cıkışı yine böylemi oluyor ?

airdrop yapılan eth tabanlı bir tokense eth adresinize gelir. eth üzerinden kontrat oluşturmak zor bir şey değil. birçok proje eth tabanlı çıkıyor.
tabi waves, neo, komodo veya qtum tabanlı da token çıkabilir, airdrop yapılabilir.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
January 11, 2018, 01:11:21 AM

Bir şey sormak istiyorum web de araştırma yaptım ama sağlıklı hiç bilgi bulamadım.

1 ay önce civarında bi airdrop a katıldım sitesinde 1 coin = 3.9 dolar gösteriyor grafiklerde. öğrendiğime göre eth. cüzdanı acıp oraya atıyormuşuz piyasaya cıkıncada sata biliyormuşuz. peki piyasa cıkışı yine böylemi oluyor ?

Hangi tokenden bahsediyorsun bilmiyorum ama. Eğer fiyat 3.90$ seviyesine gelmişse o token artık gelmez sana, göndermezler. Daha önce dağıtım yapmışlardır. Ya liste dışı kalmışsındır yada forumu doldururken yanlış bir şey yapmışsındır.
smiletyson
Hero Member

View Profile
January 11, 2018, 01:14:08 AM

sormak istediğim sitede belirttiği grafikteki fiyati ile çıkış fiyatı farklı olabilirmi ? airdrop ta verilenler "token" ismini alıyormuş anladığım kadarı ile yani token fiyati ile piyasaya cıktıgında coin fiyatı farklı olabilirmi ?

çıkmadan önce token çıktıktan sonra coin oluyor diye bir şey yok. senin kafan baya karışmış. biraz daha okuman lazım.
hangi coine hangi siteden bakıyorsun söyle de örnek üzerinden gidelim daha kolay olur.
smiletyson
Hero Member

View Profile
January 11, 2018, 01:20:44 AM

ilk katıldıgımda 0.2 cent falandı suan kendi sitesinde değerini 4.4 dolar olarak gösteriyor elimde de 500 e yakın var siteye kendi eth. cüzdanımı falan kayıt ettim anladığım kadarı ile cüzdana geldikten sonra senet gibi bunları verip coin alıyorum. fiyatı bu kadar artınca heycanlandım dedim acaba fiyat farkı oluyormu borsaya açılınca

eth adresini ver göndermişler mi bir bakalım. kaydettiğin eth adresine gönderdilerse işlem gördüğü borsadan satabilirsin.
tokenler ya gelmiştir ya gelmemiştir, senet gibi verip coin alma diye bir şey yok.
smiletyson
Hero Member

View Profile
January 11, 2018, 01:26:16 AM

ethplorer den baktıgımda şuanda cüzdan boş gözüküyor, gerçi daha dün kayıt ettim oyuzden olabilir. cüzdanıma geldiği zaman işlem gördüğü borsaya atıp satacağım değilmi .

bahsettiğin vitrocoini kısa bir araştırdım, herkes scam diyor. fiyatı nerede gördün bilmiyorum ama coinmarketcapte bulunmuyor. zaten coini göndermemişler, unut gitsin derim.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
January 11, 2018, 01:26:27 AM

sormak istediğim sitede belirttiği grafikteki fiyati ile çıkış fiyatı farklı olabilirmi ? airdrop ta verilenler "token" ismini alıyormuş anladığım kadarı ile yani token fiyati ile piyasaya cıktıgında coin fiyatı farklı olabilirmi ?

çıkmadan önce token çıktıktan sonra coin oluyor diye bir şey yok. senin kafan baya karışmış. biraz daha okuman lazım.
hangi coine hangi siteden bakıyorsun söyle de örnek üzerinden gidelim daha kolay olur.

https://vitrocoin.net/index

ilk katıldıgımda 0.2 cent falandı suan kendi sitesinde değerini 4.4 dolar olarak gösteriyor elimde de 500 e yakın var siteye kendi eth. cüzdanımı falan kayıt ettim anladığım kadarı ile cüzdana geldikten sonra senet gibi bunları verip coin alıyorum. fiyatı bu kadar artınca heycanlandım dedim acaba fiyat farkı oluyormu borsaya açılınca

fena güldürdün gece gece ya. senet gibi verip bunları coin almak ne ya. Pul varmıydı senette bari? pul yoksa geçersiz zaten.
smiletyson
Hero Member

View Profile
January 11, 2018, 01:34:10 AM

kendi sitelerinde bi grafik koymuşlar ama bakalım hayırlısı. Cüzdanı kayıt ettikten ne kadar sonra gelmesi normal? hemenmi geliyor

airdrop yapan projeye göre değişir. bazıları form doldurtup liste halinde toplu gönderim yapar bazıları bir yerden claim ettirip belli aralıklarla gönderir.
ama senin katıldığın proje scam çıkmış, sen onu unut en iyisi. hiçbir şey göndermezler.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 11, 2018, 01:51:39 AM

Artık kazandıran airdrop yok denecek kadar az sanırım .

Ben boşa form doldurmaya bile üşeniyorum . Kazanan varsa bol kazanclar Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 11, 2018, 06:09:25 AM

şimdi yeni bir trend çıktı. Cep telefonuna app kuruyorsun. ve ordan airdrop geliyor. 10 Ocak ta eidoo snapshot alıp coin gönderecek diye kurdum ama telefon sapıtı şimdi acaba o uygulamadan mı vürus mü bulaştı falan diye düşünmeye başladım Sad . Her beleş bulduğumuza atlamak sonra sıkıntı yapabilir.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: