Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:53:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: WaBi  (Read 614 times)
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 03:05:09 PM

Ben de 200 250 tane almıştım 1 ay önce öyle duruyor, uzun vade düşünmek lazım wabiyi yapabilcek kapasite var takımda diye düşünüyorum. En önemli mevzuları ne proje dışında ben de tam anlayamadım ama, iyi bilen varsa yardımcı olabilir mi.

tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
January 27, 2018, 03:11:05 PM

icodan alanları şu ana kadar memnun etti wabi. binance ta işlem görmesi büyük avantaj. ilk genel yükseliş dalgasında bu rüzgara kendini daha fazla kaptırabilir wabi. sonuçta bundan nemalanan belli bir kesim var. sürekli fiyat takibi yapılıyor. uzun vadede daha da artar fiyatı bence
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
January 28, 2018, 02:07:38 PM

İcodan alanlar için çok iyi oldu wabi gerçekten ben beklemezdim bu kadar olacağını. Ama ileride nasıl olur bilemem şu an alıp almama konusunda kararsızım. 6 doları geçebilir mi acaba diye düşünüyorum.
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
January 28, 2018, 04:10:39 PM

İcodan alanlar için çok iyi oldu wabi gerçekten ben beklemezdim bu kadar olacağını. Ama ileride nasıl olur bilemem şu an alıp almama konusunda kararsızım. 6 doları geçebilir mi acaba diye düşünüyorum.

ya benim hatırladıgım zaten 5 5.5 dolarları gördü ama potansiyeli olan bir coin 1 sene holdla nereye kadar gider önemli olan o bende ufak bi yatırımım var bekliyorum öyle

gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
January 28, 2018, 05:02:43 PM

wabi güzel bir liman gibi duruyor ya ben çok güveniyorum proje bakımından da geleceği yüksek olan bir coin iyi kazandırdı geçenlerde ve kazandırmaya devam edecek gibi duruyor
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
January 28, 2018, 07:00:56 PM

Wabi 1.70lerden beri takipteyim bir ara 5$ civarlarina cikti uzun vade coini olarak goruluyor fakat uzunda da kisada da kazandirir
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
January 28, 2018, 07:06:16 PM

wabi su an 2.93usd civari, 3 dolara az kalmis. 2,6lara kadar düsmüstü gecen günler. uzun vade 5in üzerini kalici olarak görecegi tüm forumda yazilip ciziliyor. 3-5 ay unutulabilecek bir tutar ile alinabilecek bir coin. büyük konusmayayim ama bu seviyelerden alan kaybetmez gibi düsünüyorum. yatirim tavsiyesi degildir tabii!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
January 28, 2018, 10:39:59 PM

Bir gözüm sürekli wabi’nin üstünde ne zamandır, açıkçası elinde tutanlara hatırı sayılır bir güzellik yapacağını düşünüyorum ben de.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Death Note
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

The future is your Genome

View Profile
January 28, 2018, 11:34:17 PM

Wabi'nin 5 dolar seviyelerini göreceğini düşünüyorum.Piyasa biraz toparlanmaya başladıktan sonra ilk artacak coinlerden biri wabi olabilir.Umuyorum bu konuda yanılmam çünkü yatırımlarımın ciddi bir kısmını wabi oluşturuyor. Smiley

Lydian (OP)
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 18, 2018, 01:23:25 AM

WaBi Masternode olayi icin, cüzdanlarinda WaBi tutanlar icin bilgi verilmis...
Telegram grubuna üyelik, oradan bot vasitasiyla cüzdan onaylama ve bekleme listesi...

Ilgilenenler takip edebilir:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2038385.msg40036408#msg40036408
https://medium.com/@wabiico/how-to-join-the-verified-wabi-holder-discussion-telegram-channel-de891073e6ab
pharahback
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 01:30:30 AM

aslında masternode kurup uzun vade tutulabilir
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: