Bitcoin Forum
May 09, 2024, 01:11:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Salutare din state  (Read 106 times)
JonManta (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
January 05, 2018, 04:09:46 PM
 #1

Salutatre tutror, am inceput sa ma uit la criptomonele de prin August dar nu am avut curaj sa investesc vreun ban in aceste monezi crezand ca totul este o mare teapa.
Sa speram ca nu am ajuns totusi prea tarziu nici acum.

Bafta tuturor.
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
clawdiw
Member
**
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 12


View Profile
March 04, 2018, 09:36:11 PM
 #2

Salutare din Bucuresti:)

Sunt nou ca si tine pe aici, so I feel yeah bro'.

Parerea mea este ca niciodata nu e prea tarziu.

~~~~TOT CE ITI SCRIU AICI NU REPREZINTA UN SFAT DE INVESTITIE. INFORMEAZA-TE BINE INAINTE A LUA O DECIZIE. ESTI SINGURUL RESPONSABIL PENTRU CUM SI IN CE VEI INVESTI BANII PERSONALI.~~~

Chiar Tony Robbins spunea intr-un interviu ca cel mai nasol este daca nu intri deloc in piata.

In alta ordine de idei, dreseaza-ti "frica de a pierde ceva nou", de a "fi pe dinafara". Acel FOMO.

Consider ca daca nu ii cazi prada, vei putea sa devii un investitor bun cu profituri pe masura.

Investesti cand e pe rosu (cand pretul scade), vinzi cand e pe verde(cand pretul creste). Asta e codul.

Cel mai important e sa intelegi ce face o moneda valoroasa, sa ii intelegi utilitatea, s.a.

Informatia inca inseamna putere:)

Mult succes iti doresc si intuitie buna la investit:)

jaratolev
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
March 05, 2018, 06:46:03 PM
 #3

Salut! rusii spun ca in america nui asa mare valmaseala cu cryptomonede, adica nu se avinta lumea sa cumpere Bitcoin, e adevarat?
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!