Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:08:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: PUNDIX Hakkında  (Read 636 times)
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 09:27:38 PM

pxs nin ilerde katlayarak değerini arttıracağına inanıyorum sebebine gelince hem reel işleyen bir sistemleri olacak cihazları var hemde cüzdanda tuttuğunuz için aylık yanlış bilmiyorsam %7 airdrop olacaktı.böylece ellerinde tutanlar aylık kazanç sağlayacak ve dolayısıyla satış daha az olacaktır.aynı masternode olan coinler gibi değeri artabilir.e bide coin sayıları artacak birim fiyat düşecek buda ucuz diye atlayan sayısını arttıracaktır

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 05, 2018, 09:30:53 PM

Ben bu projeyi çok beğeniyorum ve bir tane de cihaz almayı planlıyorum.
Eğer onlar ve ben başarabilirsem deneyimlerimi aktarırım Smiley

Pos cihazı Türkiye'de kullanılabilir mi? Malum simkart takılması gerekecektir ve bu da imei problemlerine yol açar.

Türkiye'de kullanımı olursa bir pos da ben almak isterim
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
March 05, 2018, 09:31:28 PM

Kampanya döneminde zaten milletin anası ağladı. Tablodaki rezaletler bir dünya stake problemi, rütbe atlamadaki sıkıntılar. Şimdide dağıtım yok gerçekten çok yıprattılar.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
March 05, 2018, 11:14:24 PM

Pundix bounty kampanyasında çok fazla koin dağıttı, bu koinler bozulursa fiyat çakılır, dikkat etmek gerekiyor,
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 05, 2018, 11:31:58 PM

Pundix bounty kampanyasında çok fazla koin dağıttı, bu koinler bozulursa fiyat çakılır, dikkat etmek gerekiyor,
Yok hocam dağıtım falan yok. Yalnız imzacılar aldıkları gibi satsalar yeridir diyeceğim nerdeyse. 5 ay mı 6 ay mı oldu hala sürüncemede bounty. Dump gelir gibi hissediyorum sonra toparlar proje temelde bence sağlam.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 05, 2018, 11:36:12 PM

Dump falan gelmez pundi X'e.Şu fiyatlardan bozduran çıkar mı çok az çıkar oda fazla etkilemez fiyatı tahminimce.Bounty'ler geldiğinde hafif bir düşme yaşar gibi olsada piyasa düzeldiğinde çok güzel değerlenecektir.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 05, 2018, 11:42:37 PM

Dump falan gelmez pundi X'e.Şu fiyatlardan bozduran çıkar mı çok az çıkar oda fazla etkilemez fiyatı tahminimce.Bounty'ler geldiğinde hafif bir düşme yaşar gibi olsada piyasa düzeldiğinde çok güzel değerlenecektir.

Bende buyuk bir dump beklemiyorum aksine piyasa biraz toparlanırsa çok daha iyi fiyatlara gelebilir diye düşünüyorum. PundiX ekibi enerjik ve çalışkan geliyor bana.
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
March 06, 2018, 08:46:15 AM

kampanya döneminde sıkıntı yaşattılar biraz tablolarda ki değişimler stake ve rütbelerde ki sıkıntılar ve sürekli ertelenen dağıtım süreci. bunlara rağmen biraz toparlandıkları taktirde iyi yerlere gelebilirler diye düşünüyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 11, 2018, 02:04:09 PM

Bounty ödülleri gelmiş ama fiyatta bayağı dump yemiş.Bu fiyattan satılmaz.2,45 dolardan 0,80 cente gerilemiş.Bir süredir düşüyordu bu dağıtımla iyice düşmüş.Tekrar eski seviyelerine dönmesini bekleyeceğiz.Bu fiyattan satan satar tabi kimseye satmayın demeyiz.Ama hakettiği fiyat bu değil.Piyasanın toparlanmasını bekleyeceğiz.
cleante
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 11, 2018, 02:20:42 PM

Pundix gerçekten güzel coin fiyatıda çok düştü bounty dağıtımları bitiminde alım fırsatı olabilir. 1 e 1000 olarak spliti 4 gün sonra gerçekleşecek.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
March 11, 2018, 02:26:23 PM

Pundix gerçekten güzel coin fiyatıda çok düştü bounty dağıtımları bitiminde alım fırsatı olabilir. 1 e 1000 olarak spliti 4 gün sonra gerçekleşecek.

split nedir tam olarak sakıncası yoksa sorabilir miyim? bende alım fırsatı görenlerdenım ama bu splint nedir ondan önce mi alsam sonra mı alsam düşündürdü bilmediğim için?

Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 11, 2018, 02:31:33 PM

split nedir tam olarak sakıncası yoksa sorabilir miyim? bende alım fırsatı görenlerdenım ama bu splint nedir ondan önce mi alsam sonra mı alsam düşündürdü bilmediğim için?

Coin adeti 1 milyonsa 1 milyar olacak. COin tutanların elindeki coinler de artacak maddi zarar yaşanmaması için.
cleante
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 11, 2018, 02:31:41 PM

1 pundix coinine 999 adet coin verilecek.Dağıtım öncesi anons yaparak bir adres verecek pundix ekibi ve o adrese coinleri yollayıp yenilerini bize yollamalarını bekliyeceğiz. Split öncesi almak mantıklı olabilir eğer bounty dağıtımı tamamen bittiyse.Split sonrası fiyat yukarıda olursa satıp airdrop öncesi tekrar almayı düşünüyorum.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 11, 2018, 04:41:08 PM

İlgi çekici bir projeye benziyor, şayet vadettiklerini başarabilirlerse başarı kaçınılmaz olabilir. 
Scam olmasına pek ihtimal vermiyorum.
Şu da göz önünde bulundurulmalı; piyasa altcoinlere ve ICO lara doymaya başladı, farklılıkları ortaya koyabilmeli
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 11, 2018, 04:54:47 PM

Benimde icodan beri takip ettiğim beğendiğim bir proje. Ödeme sistemi olan coinleri sayıları genelde yüksek oluyor. Pundix bu kararı icoya başladıktan sonra verdi ve biraz güven kaybetti. Bana göre sıkıntı yok.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
March 11, 2018, 05:04:00 PM

Pundix fiyatı güzel düştü bunda genel piyasanın etkisi büyük bence, alım için biraz daha beklemekte fayda görmekteyim, bountycilerden de satacak olanlar vardır muhakkak, biraz alım yapmayı düşünüyorum takipteyim.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 11, 2018, 05:08:52 PM

güzel bir süreci vardı sağlam bir ekiple çalışmaları unların dinamik bir yapıya sahip olduklarının göstergesidir ileride iyi iş yapacaklardır.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 11, 2018, 05:14:11 PM

pundix herkesin dikkatini çeken bir coin durumunda çünkü bir çok yatırımcısı var yüksek rütbeli olanlardan bekleyerek göreceğiz.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
May 10, 2018, 01:36:15 PM

acayip bir yükselme var sanırım. alt tarafı bir telegram bounty sayesinde kazandığım tokenler 200 usd'ye yaklaşmış. şaka gibi Smiley
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: