Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:24:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: PUNDIX Hakkında  (Read 638 times)
suleymanca (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
January 05, 2018, 05:54:21 PM

Arkadaşlar merhabalar,

Coin piyasasında yeniyim ve PUNDIX oldukca dikkatimi çekti. İşin ehli arkadaşlar acaba ne düşünüyorlar ? Şuan 1 PXS 4-5 lira arası. Ben projeyi çok beğendim ve geleceği de var gibi duruyor. Tav olduğum kısımda işe çok profesyonelce girişmişler.

Buyrun sitenin linki

https://pundix.com/
tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
January 05, 2018, 06:11:46 PM

bountysine katıldım pundix'in twitterda felan aktifler adamlar ekibi de saglamsa yürür bu coinde gerçi şuan hangi coini alsan kolay kolayu zarar yazmıyor
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 05, 2018, 07:01:00 PM

İş yapacak gibi görünüyorlar.Ico süresini uzatmaları biraz sıkıntı oldu ama utrust'da uzatmıştı.Şu an utrust baya değerlendi.Pundıx'de böyle bir çıkış yapabilir.Projeleri güzel ekipleri genç ve çalışkan.Bakalım hayırlısı güzel birşeyler olur düşüncesindeyim.
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 05, 2018, 09:40:35 PM

Geçen gün twitter da rastladım , sonra telegramına girdim bi kaç soru sordum anında cevap aldım. Ama şuan kararsızım pundix konusunda

Smoke06
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 05, 2018, 09:44:07 PM

Ya dediklerini yaparlarsa tutunabilirler bence. Ama tek sıkıntı ıco sürecini uzatmaları olduğunu düşünüyorum. ICO süresini uzatmasalarda çok daha iyi sonuçlar elde edebilirlerdi.
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
January 05, 2018, 10:11:05 PM

Kısa vade de ne yaparlar bilinmez. Çünkü ico çıkışı eğer piyasa baharına değil de kışa denk gelirse düşebilir. Ama ekibi sağlam olan coin/tokenler uzun vadede sizi zarara uğratmazlar kolay kolay. Takip edip ico'dan almak çoğu zaman karlı oluyor. ÖZellikle ilk günler de bonuslar varken almak sonradan katılanlara göre daha avantajlı oluyor.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 05, 2018, 11:24:43 PM

Pundi X in bende iş yapacağını düşünüyorum ama süreç uzun olduğu için bonusa rağmen pre-icoya katılmadım.ICO başlangıcına 2 hafta falan kaldı belki ICO ya girebilirim.Malum son günlerde bountysi olan ICO larda kazandırıyor.Pundix te bunlardan biri olabilir diye düşünüyorum
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
January 05, 2018, 11:26:45 PM

ya bu pundix coininin bende iş yapacağını düşünüyorum ama bountysine girmedim galiba sırf coloresk yüzünden o adam bezdiriyor bountylerde ama yinede sağlam coin
bybrq
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
January 05, 2018, 11:32:15 PM

Pundi X benim de incelemeye aldığım coinlerden. Tüm inceleme sitelerinde 4.5/5 üzeri puanlama almışlar. Umarım kazançlı bir yatırım olur.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
January 06, 2018, 12:29:55 AM

bende bountysine katıldım imza işinede girme düşüncesindeyim ama bakalım adamlar güzell çalışıyorlar boutylerden belki bir şeyler kalır

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
January 06, 2018, 12:46:35 AM

Bu saatten sonra imzaya girip ne yapacaksınız ki 15 gün kalmış ICO nun başlamasına, ben çabucak hardcap yapcaklarını düşünüyorum.Yani girdiğinize değmeyecektir.Bide sanki katılım kapanmıştı diye hatırlıyorum imza kampanyasına
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
January 06, 2018, 01:16:33 AM

ben okudum ama pek beğenmedim, ismi de akılda kalıcı değil ve kaliteli gözükmüyor
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 06, 2018, 10:20:02 AM

Bountysine ilk girenlerdendim ama daha etkili projeler bulduğum için çıktım pişman değilim açıkcası. PundiX fena değil ortalama bir proje fiyatı artış gösterir.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
January 06, 2018, 11:18:06 AM

bende biraz araştırdım ve bir süre önce imza kampanyasına girdim. ilerde gerçekten çok depğerleneceğini düşürüyorum. ama süreyi uzatmaları çok da iyi olmadı. ayrıca ilk zamanlar telegram hesapları da hacklenmişti. ama ne olursa olsun benim bu coinden uzun vadede çok büyük beklentim var.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
January 06, 2018, 11:20:46 AM

Süreci uzatmaları dışında bu ekipte kimsenin canını sıkan bir şey olmadı aksine çoğu kişi çalışkan, azimli bir şekilde uğraştıklarını düşünüyor. Yeterince sabredilirse güzel şeyler olabilir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 06, 2018, 03:55:46 PM

Proje guzel takim da iyiye benziyor, sirf Colorless yonetiyor diye bounty kampanyasina girmedim uc bes bisiler kazandirabilirdi ama kampanya yoneticisi iyi olmayınca çekilmiyor o bounty, icosuna girmek düşünülebilir gibi.
anelka39
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
January 06, 2018, 04:08:06 PM

pundix benimde yatırım yapmayı dusundugum projelerden cok degerlenecegını dusunuyorum, buradakı cogu projede ortada hıcbısey yok vaatler var, pundi x in ise ortada bır urunu var calısan , bu cok onemlı bı ayrıntı dıye dusunuyorum, ekipleri de cok kalıtelı ayrıca

deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 06, 2018, 05:04:59 PM

proje güzel benimde hoşuma gitti ama yatırım yapmayacağım. bounty hunterların ellerindekileri toplamayı düşünüyorum. alır almaz satacak bi sürü insan var. ucuza toplarım.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
January 06, 2018, 05:25:05 PM

Bounty managerı colorlessk olmasaydı ben de bountysine yüklenirdim ama adam öyle bir kampanya yapıyor ki kimse bir şey kazanamıyor. Uğraştığımıza değmez. Bir miktar icodan bir miktarda borsadan toplamayı planlıyorum.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
January 06, 2018, 06:02:35 PM

Bende bounty hunterların elindekilerini satın almaya çalışacam özellikle forum üzerinden birçok kişi benimle iletişime geçerse satın alabilirim bountyden gelen tokenleri.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: