Bitcoin Forum
May 25, 2024, 04:51:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Hitbtc ye girebilen var mı ?  (Read 230 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 06, 2018, 09:36:50 AM

Eth cekimini iptal etmisler sımdı ltc olarak cekmeye calısıyorum, tam emrı verdım sıte 500 vermeye basladı yıne acılmıyor:) arkadaslar gercekten paranızı cekın ve bıdaha ne sartta olursa olsun gırmeyın derım.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
January 06, 2018, 10:14:31 AM

Eth cekimini iptal etmisler sımdı ltc olarak cekmeye calısıyorum, tam emrı verdım sıte 500 vermeye basladı yıne acılmıyor:) arkadaslar gercekten paranızı cekın ve bıdaha ne sartta olursa olsun gırmeyın derım.

Aynı fikirdeyim aynı sıkıntıları bende yaşıyorum ve sanırım yaşamaya da devam edeceğiz bu gidişle. Kaç zamandır bir türlü toparlayamadıalr aşamadılar şu sıkıntıları millet bunları mı bekleyecek
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 06, 2018, 10:16:12 AM

Hitbtcyle ilgili bir sıkıntı yok şuan denedim hesabıma girebiliyorum ama siteye girerken bir yavaşlık var belki yoğunluktan dolayı olmuş olabilir emin değilim bende sıkıntı yok.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 06, 2018, 10:38:52 AM

dannybrown nın konusunu okumadıysanız okuyun..adam hala parasını alamadı 1 aydan fazla süre geçti sanırım...sizin için büyük olabilecek paraları bu borsaya atmayın bence, her an herşey olabilir güven vermiyor..siz bilirsiniz.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 06, 2018, 01:31:24 PM

Hitbtc'nin sadece supportları yoğunluktan dolayı ilgilenmiyor diye biliyorum yoksa girişlerde henüz sıkıntı yaşamadım ben. Sizle alakalı bir durum olabilir bu

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 06, 2018, 03:18:06 PM

Aynı fikirdeyim aynı sıkıntıları bende yaşıyorum ve sanırım yaşamaya da devam edeceğiz bu gidişle. Kaç zamandır bir türlü toparlayamadıalr aşamadılar şu sıkıntıları millet bunları mı bekleyecek
Sormayin hocam, 2 gun eth çekememenin bana bedeli %50-60 artmis olan bnbyi alamamak oldu, onu almak icin cekmeye calisiyordum. 1 2 aydir böyleler daha once de kullanırdım, benim icin hitbtc defteri kapandi onun yerine etherdelta kullanirim daha iyi.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: