Bitcoin Forum
May 28, 2024, 05:12:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4  All
  Print  
Author Topic: İyiki varsınız airdrop, bounty ve tabi ki ico!!!!  (Read 760 times)
Midesiz (OP)
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
January 05, 2018, 08:09:50 PM

Evet bazıları ico lar hakkında çok olumlu düşünmemekle birlikte ben icolar - bence airdroplarda bir ico- dolayısıyle airdrop lar ve sundukları bounty leri çok karlı buluyorum. Tabi şu ana kadar hiçbir icoya para verip katılmadım. Katıldığım icolar ya bounty yada airdroplardan oluşan tokenlerden oluşuyor.
Bu piyasaya önce bir miktar para koyup coin almakla başladım ama zamanlama hatası ve acemilikle hiç para kazanamadım - neo hariç- . Daha sonra özellikle airdrop ve  son zamanlarda bountylere merak sardım. Ve keşfettim ki bu piyasa hiç para yatırmadan para kazanabilecğiniz bir imkan sunuyor. Airdroplardan pek de fena olmayacak bir para kazandım. Bu parayla hem coin hemde borsaya girmiş potansiyeli olan ico lara sahip oldum. Bu piyasanın bu yönünü çok sevdim. Gerçekten çok güzel. Özellikle yeni başlayan arkadaşlara tavsiye ederim.

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 05, 2018, 08:19:51 PM

bu tamamen beklenti ve oluşturduğun sepet(anapara diyelim) ile alakalı. şimdi sepetinde 10k 20k usd oluşturduysan airdrop dan gelen miktarı önemsemeyebiliyorsun. ya da mesela öğrenciysen ya da birikim yapmaya yeni başlamış biriysen oradan gelecek 200 300 usd güzel rakam olarak görünebiliyor. benim bakış açım, potansiyel gördüysen zorunlu kalmadıkça saklamak yönünde Smiley ama baktın pump yediğine inandığın bir projeyse sat gitsin dert etme derim kendime
chuckk
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
January 05, 2018, 08:32:11 PM

Yeni başlayanlar için umut verici bir başlık olmuş. Genellikle bitti artık, kazandırmıyor şeklinde yorumlar görüyoruz ancak bu bence de tamamen beklentiyle ilgili. Tek projeyle çok kazanmak nadiren karşımıza çıkacak bir durum ama ufak paralarla doğru yatırımlar herkes için gerçekleşebilir Smiley

Midesiz (OP)
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
January 05, 2018, 08:47:42 PM

Zaten benim de hedeflediğim bütçesi çok kısıtlı olan kişilerdi. Zaten parası olan paraya para katabiliyor bu piyasada, tabii biraz tecrübe ile.

Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 05, 2018, 09:15:01 PM

5 6 Ay öncesin de olsak sana canı gönülden katılırdım. Ama artık bu bir gerçek ki bir şey kazandırmıyor. Tabi ki yeni başlayan herkes airdropla başlayıp sonra bounty ve icolarla bu işin içine giriyor. Ama eskiden daha güzeldi sanki şimdi airdrop öldü,bounty ve icolar uğraşana kazandırıyor.

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
January 05, 2018, 09:15:39 PM

Resmen biz öğrencileri anlatmışsınız. Kesinlikle para yatırmadan bu piyasada var olabiliyorsunuz sadece olay airdropları takip etmek bountyler kovalamak. Bazıları için küçük gözüken o 400 500 usd bizim için mükemmel bir para.

udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
January 05, 2018, 09:24:51 PM

airdroplar cidden kazancli olabiliyor. cok fazla vakit ayrilmadan aylik 100 200$ geldigi oluyor. ogrenciler icin cidden cok iyi bir sey.
Smoke06
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 05, 2018, 09:40:04 PM

Bountyler güzel oluyor gerçekten. Hele katılımcı az olup para toplayan bountyler 10 numara para kazandırıyor girenlere. Airdroplar biraz şans işi ve eskisi gibi kazandırmıyor genelde çöp oluyor. ICO lar  ise artık borsaya çıktığında ıco fiyatının alınta satıldığı için çoğu kişi borsayı bekliyor.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 05, 2018, 10:13:47 PM

bol kazançlar inşallah ama bir süre sonra çok sıkılacaksın, benden söylemesi, amele gibi hissettiriyor insana kendini. uzun süredir uğraşmıyorum, bounty de de bir imza kampanyası alıyorum, o da kendi çapında zaten.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
January 05, 2018, 10:15:19 PM

Benim de naçizane bir önerim var. Bountylerden gelen coinleri mantıklı bir gerekçen olmadıkça kesinlikle bozdurma, zaman içerisinde çok fazla değerlenebiliyorlar. Sonra ah vah etmeni istemem  Cheesy

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 05, 2018, 10:19:10 PM

Hepsinin trend olduğu zaman var. Doğru zamanda doğru yerde olunursa iyi kazanabiliyoruz. Umarım doğru yerde oluruz.
OldToken
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
January 05, 2018, 10:27:38 PM

Bounty ile gelenler genel de değerleniyor. Airdrop olanlar içinde ise çok fazla beklentim olmuyor. Gerçi Airdrop ile bana gelen ve 150-200 dolar arasında olanlar var. Ve sadece cüzdan da bulundurduklarıma karşılık gelmiştiler.

Benim icosuna girdiğim coinde genelde bounty/airdrop var ise onlara da  girmeye çalışırım. En karlı olursa ne ala. Fiyatı düşerse de en azından zararım çok fazla olmaz. Şimdilik bu strateji iyi gidiyor Smiley.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159

View Profile
January 05, 2018, 10:28:14 PM

Benim de naçizane bir önerim var. Bountylerden gelen coinleri mantıklı bir gerekçen olmadıkça kesinlikle bozdurma, zaman içerisinde çok fazla değerlenebiliyorlar. Sonra ah vah etmeni istemem  Cheesy
kesinlikle katılıyorum yokmuş gibi davranmak gerekiyor bknz. Xrb-raiblocks
Pixsius
Member
**

Activity: 99

View Profile
January 05, 2018, 10:39:12 PM

member olmuşuz, bizde ufaktan bakalım şu işlere Cheesy
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
January 05, 2018, 10:47:23 PM

İyi ki varlar harbiden. Bunlar olmasa ne yapıcaz bilmiyorum . Para getirsin getirmesin bu piyasaya giriş bileti gibi bir şey bunlar

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
January 05, 2018, 10:53:06 PM

Airdrop konusunda insanların üzerinde bir beklenti oluşturma bence airdrop olayı tamamen bitti airdrop kovalayacağına araştırma yapmalı insanlar onun dışında bana bounty'den adam akıllı hiç para gelmedi ama umut işte
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
January 05, 2018, 10:56:07 PM

Bounty ve airdrop zaten iyi bir şey her türlü ama ico'lar bence riskli iyisine gelirsen iyi kar yapabilirsin ama canından bezdirenler de oluyor.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 05, 2018, 10:59:42 PM

Daha öncede yazdım ama şans en önemli faktör arkadaşlar.İnanın bana rütbenizin bile şans faktörü kadar önemi yok , kaç projede başıma geldi bu olay.Bazı imzalarda jr member bile yeri geliyor legendary den fazla alıyor.Sebebide kimsenin iş yapmaz proje dediği imzaya giriyor az kişi oluyor genelde ve sözlerinde de duruyorlar.daha önce bi arkadaş wish i yazmıştı şimdiki kurla bi üye 220bin dolar para kaldırdı.Evet 220 bin dolar.ilk dağıtıldığında ise 50 bin dolar falan yapıyordu ve member üye bile 40bin aldı siz düşünün artık aha buda cüzdanı  https://etherscan.io/address/0xD2C80D65E63f6363C1cA282C30511f58228398C4#tokentxns
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
January 05, 2018, 11:46:06 PM

Member bir üyeye imzalar ne kadar kazandırmış olabilir merak ediyorum açıkcası sanki 10-20 milyar kaldırmış gibi konuşmuşsun eski kampanyalar kalmadı artık
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
January 05, 2018, 11:49:41 PM

Member bir üyeye imzalar ne kadar kazandırmış olabilir merak ediyorum açıkcası sanki 10-20 milyar kaldırmış gibi konuşmuşsun eski kampanyalar kalmadı artık

dostum aldığı 1000-1500 tl dir ve öğrenciysen ya da havadan gelen bir paraysa 1000-1500 tl de iyi paradır. 2018 icolar yılı olacak deniyor. eğer sağlam bir ico ve katılımcısı az bir bounty yakalanırsa sağlam paralar kaldırılabilir diye düşünüyorum tabi biz kıçı kırık en fazla full oluruz sr olana kadar geçer 5-6 ay Cheesy siz iyi alırsınız diye düşünüyorum sr ve hero üyeler Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███