Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:49:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]🔥🚀 Cube - Özerk Araç Güvenlik Platformu Hakkında 🔥🚀  (Read 1749 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
March 19, 2018, 07:57:53 AM

Ne kadar çok düşmüş olsada ICO fiyatının çok az altındaydı . Piyasa G20' den sonra normalleşir ise 2 cent çok rahat olacaktır .
G20 bitti zaten biraz daha iyi şuan coinler rahatladı fiyatları normale dönüyor
1714808982
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714808982
Reply with quote  #2

1714808982
Report to moderator
1714808982
Hero Member
*

Ignore
1714808982
Reply with quote  #2

1714808982
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714808982
Hero Member
*

Ignore
1714808982
Reply with quote  #2

1714808982
Report to moderator
1714808982
Hero Member
*

Ignore
1714808982
Reply with quote  #2

1714808982
Report to moderator
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
March 19, 2018, 10:58:52 AM

285 satoshiden satis yaptigim auto lar oldu. iyi mi oldu. evet iyi oldu. simdi daha fazla satin alma imkanim oldu. su anda alim icin cok ama cok uygun seviyede. okex borsasini pek sevmesem de mecburen orda alip satiyorum. cube ileride degerlenecek projelerden biri bence. dikkatinizden asla kacirmayin.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 19, 2018, 12:32:35 PM

285 satoshiden satis yaptigim auto lar oldu. iyi mi oldu. evet iyi oldu. simdi daha fazla satin alma imkanim oldu. su anda alim icin cok ama cok uygun seviyede. okex borsasini pek sevmesem de mecburen orda alip satiyorum. cube ileride degerlenecek projelerden biri bence. dikkatinizden asla kacirmayin.
Bol kazançlar binance yi bekliyorum bende inşallah girer. Bencede değerlenecek bakalım artık ne zaman şuan bile iyi yani ilerleyişi güzel coinlerden biri. Hacminin de daha fazla yükseleceğine inanıyorum
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 24, 2018, 12:33:52 PM

Cube yükseliyor tekrar satanlar var mı yada satmayı düşünenler telegramdan ekibe binance yi istediğinizi belirtin ekibi binanceye yöneltmek lazım daha da değerlenecektir ozaman Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 28, 2018, 10:29:43 AM

Şuan da piyasaya göre fiyatı çok iyi güzel kazandırıyor herkese piyasa da düzelse çok farklı yerlere gelebilecek ama bakalım nisan mayısa kadar inşallah piyasa değişir kendine gelir tüm coin ler çok etkilendi. Okex de işlemleri tavsiye ederim Hitbtc de işlem ücretleri yüksek diye duydum.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 31, 2018, 11:35:13 AM

CUbe'yi hala bilmeyenler ve bilip de hakkında ki haberleri merak edenler için paylaşıyorum. Elinde bulunanlar için satıp satmama konusunda fikir sahibi olacağınız bilgiler.

Cube (AUTO): Araba Teknolojisindeki Başarısı Kriptoya Yansır mı?

Cube (Auto), blockchain teknolojisini kullanarak güvenli otonom araçlar üretme konusunda en önde olmak isteyen bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten de şirket bilgilerini incelediğinizde bu sektörde oldukça başarılı. Peki bu kripto para performansına yansır mı? Cube Ne Yapıyor? Biliyoruz ki tam otomatik araç üretimi dünya çapında büyük şirketlerin de gözünü diktiği can alıcı bir proje.
Cube (Auto), blockchain teknolojisini kullanarak güvenli otonom araçlar üretme konusunda en önde olmak isteyen bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten de şirket bilgilerini incelediğinizde bu sektörde oldukça başarılı. Peki bu kripto para performansına yansır mı?

Cube Ne Yapıyor?
Biliyoruz ki tam otomatik araç üretimi dünya çapında büyük şirketlerin de gözünü diktiği can alıcı bir proje. Google, Tesla, Uber bunlar arasında sayılabilir. İstatistiklere göre de bu teknolojinin önü açık, çünkü güvenlik hassasiyetinin iyice arttığı günümüzde, görüyoruz ki otomatik araçlar klasik araçlara göre çok daha az trafik kazasına neden oluyorlar.  Diğer yandan, bir tartışma konusu da otonom araçların hacklenme yoluyla güvenlik zaafiyeti oluşturması ve buna benzer çekinceler.

İşte, Cube, burada devreye giriyor ve blockchain teknolojisini kullanarak otonom araçların hem birbirleriyle hem de bağlı oldukları merkezle güvenli iletişim kurmalarını sağlıyor. Özellikle kısa vadede OTA (Over The Air Market) sistemiyle, şirketlere uzaktan otonom araçları için yazılım yükleme, güncelleme yapma gibi hizmetler sunmayı hedefliyor. Ki bu sistemler için kullanıcılar üreticiye gidip iyi bir ücret karşılığında hizmet almak zorundalar.

Cube (AUTO)’nun Kripto Para Performansı
Tıpkı araba sektöründe olduğu gibi, şirket bu alanda da en ön sıralarda olmak istiyor, özellikle de kripto parasının otomotiv sektöründe ilk sırada olması ana hedefleri. Bu konuda, stratejileri şöyle olacak: Cube (AUTO) dijital parasını kullanan araç sürücüleri, araba servisi, mekanik işlemler, sigorta işlemleri gibi rutin uygulamalarda kolaylıkla ve indirimli hizmet alacaklar. Günümüzde araba kullanımının yaygınlığını düşündüğünüzde burada devasa bir hedef kitle olduğunu anlıyorsunuz.

Şu Anda Cube (AUTO) Ne Durumda?
Kripto para, son 1 haftada yatırımcısına % 16.42 artışla kazanç sağlamış görünüyor ve 0,011 dolardan işlem görüyor, ayrıca piyasa değeri 73.10 milyon dolar. Hem de neredeyse tüm piyasanın alt üst olduğu şu günlerde. Bu, Cube için iyi bir referans. Bir de arkasında yer alan geliştirici ekibine ve büyük firmalarla yaptığı işbirliklerine bakacak olursanız geleceği parlak görünüyor.

Tabii ki böyle kırılgan bir ortamda sonuç ne olur, bunu zaman gösterecek.
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 16, 2018, 11:15:16 AM

Fiyatını çok iyi korudu ve çok güzel antlaşmalara imza atıyorlar . Boğa piyasasında 10 cent olma ihtimali yüksek.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 16, 2018, 11:27:18 AM

Fiyatını çok iyi korudu ve çok güzel antlaşmalara imza atıyorlar . Boğa piyasasında 10 cent olma ihtimali yüksek.
Auto(CUBE), MG Insurance şirketi ile Blockchain tabanlı bir sigortacılık iş modelinin araştırılması ve geliştirilmesini üzerine ortaklık anlaşması imzalandı.
https://cubeintelligenceltd.blogspot.com.tr/2018/04/mg-damage-insurance-cube-intelligence.html

Çok daha iyi haberler gelecek. Yüksek fiyatları göreceğine inanıyorum.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
April 16, 2018, 12:55:13 PM

10 cent falan olursa zaten tam efsaneyi bir yatırım olacak benim için .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 16, 2018, 01:15:52 PM

10 cent falan olursa zaten tam efsaneyi bir yatırım olacak benim için .
İnşallah olur Smiley şu piyasa kendisini bir toparlasa BTC yine düşüyor ama Cube'ye hayranım pek etkilenmiyor. Elinde olan herkes daha çok kazanır inşallah fiyat yükselir de sabredip beklemek yeterli. İyi haberler gelir yeni borsaları çok merak ediyorum. Büyük borsalara girerse çok daha iyi olacak
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 18, 2018, 11:13:13 AM

Yoonjae 'nin Telegram'dan resmi duyurusu.

Buluşmadan , Resmi içeriklerin bir kısmını paylaşıyorum.
Yakında başlatılacak olan yeni projemizi duyurduk: CubeCar.
Lütfen aşağıdaki içeriklere bakınız.
======
Cube Intelligence UK'nin CEO'su olarak bugün hizmete giren Richard Biggs, Cube Intelligence'ın blockzincir tabanlı bir Araba paylaşım servisi başlattığını açıkladı. Hizmetin lansmanı, genel merkezinin genişletilmesi umuduyla, merkezin bulunduğu İngiltere'den başlayarak etkili olacaktır.
Cube Intelligence, blockzincir tabanlı otonom(özerk) araç güvenliği sağlayan ve geliştiren bir şirkettir. Yeni açılmış Richard Biggs, LSE'den Ekonomi dalında büyük bir yönetim uzmanıdır ve küresel bir danışmanlık firması olan Ernst Young'da ve Avrupa finansal grubu ABN AMRO'da analist olarak çalışmıştır. Açılış bugün 18 Nisan'da saat 17.00'de, COEX Intercontinental Hotel'de yapıldı.
Yerel yönetim, mevcut araç paylaşım hizmetlerinden Blockzincir tabanlı araç paylaşımının en önemli farkıdır. Merkezi bir araba paylaşım şirketindeki mevcut araba paylaşımı, büyük miktarlarda araba satın alıp bölgelere dağıtırken, blockzincir tabanlı araba paylaşımı, seyrek olarak arabasını kullanan bireyleri, P2P yoluyla arabalara ihtiyaç duyan kişilere bağlamaktadır.
İlkel araç olmasına rağmen araba paylaşımının ilk fikri, blok zincirine benzer bir P2P sistemi olarak başladı. İlk araba paylaşımı 1948 yılında, 10 halkının işbirliği şeklinde 2 otomobil paylaştığı küçük bir İsviçre kasabasında başladı. On yıllar süren araştırmalardan sonra, ilk ticari araç paylaşım hizmeti, Amerika Birleşik Devletleri'nde Zipcar tarafından başlatıldı. Araba paylaşımı zorlayıcı avantajlara sahip olsa da, aynı zamanda merkezi yöntemi nedeniyle çözmek için sorunların sayısı vardır.
Mevcut merkezi sistemin en kritik sorunu araç yönetimi. Aslında, müşterilerden gelen en büyük şikayetler otomobillerin durumu, hasarlı veya kırık arabalar gerçek zamanlı olarak doğrulanamayacağından, otomobiller yaygın olarak dağıtılıyor. Bu, otomobillerin merkezi yönetiminden kaynaklanıyor.
Buna ek olarak, arabaların% 90'ından fazlası bir otoparka park edilir. Bununla birlikte, mevcut araba paylaşım şirketleri yeni otomobiller ekliyor ve kaynak israfının kısır döngüsüne katkıda bulunan park alanları yaratıyor. Blockchain tabanlı araba paylaşımı, park halindeki ve kullanılmayan araçların% 90'ını kullanıyor.
Son zamanlarda, araba paylaşım pazarı Kore'de hızla büyüyor. Kore'de, Greencar 2011'de ilk ticari araç paylaşımından bu yana sürekli olarak artmaktadır ve bu araç paylaşım platformunu kullanan müşteriler (Greencar ve Socar) 5 milyona yaklaşmaktadır. Araç paylaşım şirketinin değeri de arttı ve yakın zamanda Socar, 500 milyar KRW değerindeki şirket değeriyle 60 milyar KRW'yi yerli girişim sermayesi aracılığıyla çekmiştir.
Öte yandan, Cube Intelligence’in blockchain tabanlı araba paylaşımı, Cube’un Token’ini kullanırken, ortak şirketler tarafından üretilen sürüş verilerini satın aldıkça daha düşük fiyat sunuyor.(
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
April 23, 2018, 09:04:40 PM
Merited by caneraydin123 (1)

araç teknojısi için farklı ve ciddi anlamda güzel bir proje uzun vadede zengin edeceğini düşünüyorum.bu yorumumu unutmayın şimdi yatırım yaparsanız 1 yıl sonra zengin olacak ve teknolojinin gelişmesine katkı yapmış olacaksınız.Zengin ve kazançlı günler dilerim...

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 23, 2018, 09:50:48 PM

araç teknojısi için farklı ve ciddi anlamda güzel bir proje uzun vadede zengin edeceğini düşünüyorum.bu yorumumu unutmayın şimdi yatırım yaparsanız 1 yıl sonra zengin olacak ve teknolojinin gelişmesine katkı yapmış olacaksınız.Zengin ve kazançlı günler dilerim...
Teşekkürler moral veren bir yorum oldu gerçekten de öyle uzun vadede en iyi yatırım olacak diye düşünüyorum. Smiley herkese bol kazançlar
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
April 24, 2018, 09:46:00 PM

@caneraydin123 konuya arada cube auto hakkında güncelleme koyman  bilgilenme açısından iyi oluyor çok teşekkür ederim.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 24, 2018, 09:54:28 PM

@caneraydin123 konuya arada cube auto hakkında güncelleme koyman  bilgilenme açısından iyi oluyor çok teşekkür ederim.

Rica ederim her zaman ama şuan herhangi bir duyuru yok. Ekip paylaşır paylaşmaz bende sizlere duyuruyu paylaşırım. İnşallah güzel haberler gelir benim için sorun değil bilgi paylaşmak Smiley
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
April 25, 2018, 07:55:34 AM

Baktılar koreli arkadaşlar bu tarz araç projleri tutuyor , yeni bir ICO yapmışlar https://mvlchain.io/ . Tam olarak benzemesede araçlarla ilgili olduğu için paylaşma ihtiyacı duydum. Birde Cube neredeyse hiç ICO fiyatının altına düşmemesi bu proje içinde ümit vadediyor .

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 08:06:23 AM

Baktılar koreli arkadaşlar bu tarz araç projleri tutuyor , yeni bir ICO yapmışlar https://mvlchain.io/ . Tam olarak benzemesede araçlarla ilgili olduğu için paylaşma ihtiyacı duydum. Birde Cube neredeyse hiç ICO fiyatının altına düşmemesi bu proje içinde ümit vadediyor .
Bir ekip çok önemli proje için cube ekibinden çok memnundum. Hakkediyor bence değeri yükselir inşallah uzun vadeli yatırım. Diğer projeye de bir göz gezdireyim iyi olabilir. Araçlarla ilgili iyi projeler gördüm.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 16, 2018, 09:02:45 PM

Son olarak yapılan anlaşma Mercedes araçların akıllı anahtarlarını üreten NAMSUNG ile yapıldı. Cube OTA cihazını yakında piyasaya sürecektir. Bunun üzerinde çalışıyolar 5000 adet şuan satışa sunmak için hazırlanıyor.  Bu yıl içerisinde de yeni büyük borsalarda listelenme olacak bu bilgi ekipten yoonjae tarafından konuşmamızdan edindiğim bir bilgi şuan fiyatı pek iyi olmasa da iyi olacağına inanıyorum Smiley.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 16, 2018, 09:08:42 PM

Zamanında satmıştım üzülmüştüm sonra bayağı artmıştı fiyatı şimdi baktığımda sattığım fiyatın da altına düşmüş aslında almak için çok uygun zamanlar ama pozisyonumu bozamıyorum 1-2 ay daha böyle devam ederse bir fırsat yakalayıp almak istiyorum
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 16, 2018, 09:15:16 PM

Zamanında satmıştım üzülmüştüm sonra bayağı artmıştı fiyatı şimdi baktığımda sattığım fiyatın da altına düşmüş aslında almak için çok uygun zamanlar ama pozisyonumu bozamıyorum 1-2 ay daha böyle devam ederse bir fırsat yakalayıp almak istiyorum
Bence de almak için çok uygun zaman bu ay veya haziran da Cube cihazı piyasaya sürecek yeni borsa da eklenirse çok iyi fiyatı görür diye tahmin ediyorum. İnşallah fırsatı yakalarsın büyük borsalar ve cihazın fiyatı çok farklı anlamda etkileyecektir.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: