Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:08:10 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Silinebilir.  (Read 788 times)
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
January 11, 2018, 07:32:44 AM

Kafanızdaki fiyatı söylerseniz değerlendirebilirim.
Teşekkürler

joshuadav
Newbie
*

Activity: 152
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 12:34:10 PM

Mantıklı bir fiyat olursa alabilirim bende.
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
January 11, 2018, 05:48:35 PM

Hesap alım satımı yasak değil ama profilime bakarsanız lauda denen şerefsizin ingilizce hesap alım-satım konusuna mesaj yazdım diye negatif trust verdiğini görürsünüz.
O zaman sende fake bir hesapla ona yap aynısını madem sana oyle birşey yaptı
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
January 11, 2018, 06:35:49 PM

arkadaşlar önce bi trust skalasını okuyun öğrenin sonra sende ona ver negatif trust vs diyin. öyle herkesin negatifi herkesi kızartmiyor. Mitchell den bir pozitif trust alsan mesela lauda gibi 3 kişi gelse kızartamaz seni. biraz farkli bir olayi var bu negatiflerin ve diğer kullanicilarin yaptiklari değerlendirmeler cokta önemli değil. herhangi bir imza kampanyasında felan öyle kolay kolay karşiniza çikmaz.

forum moderatörü tarafından bundan yıllar önce yapilmiş detayli bir anlatim mevcut oradan takip edersiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=568334.0  konuyu aşağiya doğru okursaniz çeşitli örnekler ile anlatilmiş soru cevap eşliginde birkaç parça durum da anlatilmiş.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
January 12, 2018, 10:14:53 AM

Lauda konuyu görmesin, anında basar negatif trust'ı Smiley
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 12:56:20 PM

pazar alanında bi arkadaşa basmıştı. güzelim sr hesap gitmişti. dikkatli olmak lazım bu konuda. yeni bi hesap açıp newbie ile yapmak lazım satışı. hesabı herkesin görmesi sıkıntı.

Morchopius
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 12, 2018, 01:01:42 PM

pazar alanında bi arkadaşa basmıştı. güzelim sr hesap gitmişti. dikkatli olmak lazım bu konuda. yeni bi hesap açıp newbie ile yapmak lazım satışı. hesabı herkesin görmesi sıkıntı.

Manyak mı niye basıyor Smiley

Burası boş kalmasın.
kekrops
Full Member

Activity: 238

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 12, 2018, 01:06:07 PM

şerefsizin teki hocam. türklere karşı bi şeyi var. zamanında bitmixer imza kampanyasına giren bütün türkleride smas listesine almıştı şerefsiz. öyle biri yani. pek sevmez türkleri.

Morchopius
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 12, 2018, 01:10:54 PM

şerefsizin teki hocam. türklere karşı bi şeyi var. zamanında bitmixer imza kampanyasına giren bütün türkleride smas listesine almıştı şerefsiz. öyle biri yani. pek sevmez türkleri.

biz neden yeni hesaplar ile kendisine savaş açmıyoruz?

Burası boş kalmasın.
kekrops
Full Member

Activity: 238

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 12, 2018, 01:14:14 PM

forumdaki trust sistemi biraz değişik hocam. onun verdikleri direk kırmızı olurken bizim verdiklerimiz etkilemez bile. bu yüzdden 1000 hesapta açsan bi işe yaramaz.

procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
January 12, 2018, 02:00:18 PM

sen onca zaman uğraş sonrada sat.bunun bi amacı olmalıHuh?
Para karşılığında emeğini satmak işte adamın daha ne gibi bi amacı olabilir ki? Sizin bu forumda hesap açma amacınız nedir? Birşeyler öğrenmek için mi yazdınız bunu

Morchopius
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 12, 2018, 02:04:52 PM

forumdaki trust sistemi biraz değişik hocam. onun verdikleri direk kırmızı olurken bizim verdiklerimiz etkilemez bile. bu yüzdden 1000 hesapta açsan bi işe yaramaz.

denemek ile bir şey kaybediceğimizi düşünmüyorum.

sen onca zaman uğraş sonrada sat.bunun bi amacı olmalıHuh?
Para karşılığında emeğini satmak işte adamın daha ne gibi bi amacı olabilir ki? Sizin bu forumda hesap açma amacınız nedir? Birşeyler
öğrenmek için mi yazdınız bunu

Hocam sonuç itibari ile herkes ekmeğinin peşinde ve bir yerlerden çıkarmak zorunda

Burası boş kalmasın.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 12, 2018, 02:40:09 PM

Ben hesap satışını kesinlik le doğru bulmuyorum, yani hesaplar kişiyle özdeşmeli oradan oraya savrulmamalı bana göre.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 12, 2018, 05:46:11 PM

Ben de hesap satımını doğru bulmuyorum her hesap kendinizle özleşmeli arkadaşın dediği gibi ama paraya ihtiyacı vardır satar o yüzden bir şey diemem
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 13, 2018, 10:35:09 PM

Hayatımda oynadığım oyunlarda, üye olduğum forumlarda, sitelerde hesabımı hiç satmadım. Satılık hesapta almadım.
Alanada satanada lafımız olmaz elbette.
Ama ne birinin emeğine parayla konmak isterim ne de birinin emeğimi parayla almasına izin veririm. İşim bittiyse silerim hesabımı.
Açıkçası ben üye olurken daha çok bilgi ve cihaz alış verişi olur diye üye oldum. Hesap satışından şimdi haberim oldu. Ha bi lvl alır imza kampanyası falan filan katılabilir ayrı konu. Katılmasada bi kaybım olmaz Smiley
Bana bu tür şeyleri (oyun hesabı, forum hesabı vs..)para ile almak şahsen bir işe yaramadığımı hissettirirdi. Egolu insan bu tür şeyler alır. Hayatımda oyunlara öyle para yatırmışlığımda yoktur. Yatıranlarda özel hayatında bi bok olamayıp satın alıp kendini atilla sanan tiplerdir.

Alanada satanada hayırlı olsun. ( bi - bassammı lan acaba Smiley )

...
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 14, 2018, 02:59:55 PM

Hocam arkadaşların da bahsettiği gibi keşke açık açık satmasaydınız şu ana kadar da gelen teklif gelmiştir veyahut forum çevrenizden pm yoluyla ile de ilan edebilirsiniz. Hala negatif trust yemediyseniz elinizi çabuk tutun bence

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
January 14, 2018, 03:25:36 PM

Ciddi alıcıyım fiyatı lütfen belirtin bende ona göre düşünüp karar vereyim sizden haber bekliyor olacağım . İyi günler diliyorum .

cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
January 15, 2018, 12:31:57 AM

Baltalamak gibi olmasın ama ilerde bu hesap negatif yiyebilir çünkü başlık ayan beyan ortada keşke böyle yapmasaydınız. Artniyetli birinin konuyu laudaya bildirmesi bile kızarmanıza yetecektir

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
January 18, 2018, 05:08:38 PM

Hocam hesabını bence uzun süre elinde tut para lazım değilse köşede dursun  yarın birgün imzalara full altı giremeyecek o zaman çok fazla değer kazanır hesaplar

numan8114
Full Member

Activity: 124

View Profile
January 18, 2018, 05:48:35 PM

Hocam hesabını bence uzun süre elinde tut para lazım değilse köşede dursun  yarın birgün imzalara full altı giremeyecek o zaman çok fazla değer kazanır hesaplar
Doğru diyorsunuz arkadaş bence satmamalı hesabı. İlerde daha da değerlenecektir.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: