Bitcoin Forum
October 07, 2024, 02:40:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Siacoin?  (Read 10752 times)
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
April 18, 2018, 08:34:53 PM

Sia coin her zaman destekledigim bir projedir.  Fakat sia coin hizli bir coin olmadigi icin eksikleri vardir. Bu bulut depolama olayi gercrkten mukemmel bir sistem.  Her dosyayi 1er Mb haline getirip daginik bilgisayarlarda depolamak. 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1148

View Profile
April 20, 2018, 10:54:18 PM
Last edit: April 20, 2018, 11:37:40 PM by wolwoo

yani düşünüyorum da geçen defaki ayı piyasasında lümen, ada, verge, ripple ve benzeri coinler iyice dip yapıp pump döneminde yeni ath'ler yapmışlardı. Bunda da böyle bir atraksiyon yapıp pump devresinde 1k üstüne atma potansiyeli görüyorum.  "çıtır" diye tabir ettiğim çerezlik-az satoshili -bol coinli- kısa isimli -akılda kalıcı- acı soslu- bol köpüklü bir nane! Yalnız o hareketi yapana dek (yaparsa) iskeletor BTC'nin hışmından kendini ne kadar koruyabilecek şüphelerim mevcut açıkçası!

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
April 21, 2018, 09:14:19 AM

uzun süredir elimde sia var onunda zamanı yavaş yavaş geliyor bir kaç ay içinde yukarı yönlü bir hareket yapacaktır. bulut depolama da sistemleri diğer bulut depolamalara göre oldukça ucuz fiyatları var
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
April 21, 2018, 02:46:33 PM

Sia aslında bulut depolama sistemi sunan altında büyük yatırım yatan bir proje düzgün pazarlama ile çok daha iyi yerlere gelebilecek bir proje ama bu camia spekülatif haberlerle ayakta durduğu için pekte gerçek anlamda iş yapabilecek projeler maalesef olduğu değer de değil
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
April 21, 2018, 03:10:53 PM

Bir ara herkesin diline çok dolanmıştı bu sia. Başta beni çekmemişti sonra forumda okudum araştırdım ve hiç bulaşmamaya karar vermiştim, pişman değilim Cheesy

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
wolwoo
Legendary
*

View Profile
April 23, 2018, 10:07:03 PM
Last edit: April 24, 2018, 12:54:18 AM by wolwoo

300 satoshi üzerine atar yakında kendini, çok geride kaldı. "Siafunds Jetonlu Menkul Kıymetler Salı günü Cumartesi sabahı sonuçlandı. SIA gelişimini desteklemek için 231 Siafund'u her biri 7.500 $ 'dan sattık ve yaklaşık 1,5 milyon dolar kazandık. " gibi de bir haber yayınlamışlar 1 saat önce Sad BTC çok hareketlenmeden şöyle bir ath gelse ne gözel olurdu  Smiley bu arada bittrex'te usdt ile işlem görmeye başlamış tron ile birlikte... Cool ucuz malın alıcısı çok olur

usakli64
Full Member

Activity: 1050
Merit: 152

View Profile WWW
April 24, 2018, 07:03:52 AM

3-4 ay oncenin populer coinlerinden bir tanesiydi.  Asic cihaz cimacak filan deniyordu.  Cikti mi bilmiyorum ama reklami iyi yapmis oldu bu haberle.  Simdi alim firsati diye dusunuyorum.  Bir miktar elimde var bekletiyorum.

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 24, 2018, 07:29:40 AM

Bu boğa sezonunu çok iyi degerlerir umarım. Geçen yıl 35 den 700 lere doğru yol almıştı. Bu sene bende 236 dan bindim. Gider  ümidiyle geri geldi biraz ama umutluyum bu sene iyi yerlere gelebilir. Biraz uyuz essegi andiriyor

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 24, 2018, 10:42:10 AM

Sia eski ve onemli bir coin ama her projesi iyi ama harcanan coin gibi o da bi sure bu gelgitlerde yani arafta kaldi simdi bu piyasanin iyi gidisatinin sia icin de bir sans olacagini dusunuyorum.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 24, 2018, 11:26:14 PM

Pump dump coini olduğunu düşünüyorum en başta madencilik yapanlar güzel vurgunlar yapmış olabilir ancak btc nin artışı ile beraber onlar da şimdiye kadar hodl yapsalar daha çok kazanırlardı heralde.
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
April 25, 2018, 12:12:19 AM

Ocak ayında bayağı tavan fiyattan alıp uzun süre tuttum ama en fazla değer kaybeden coinlerden biri oldu maalesef, dipte iken yine aldım birkaç hafta önce kadar, umarım iyi bir yükseliş yapar da biraz yüz güldürür. Her yerde projesi çok iyi olduğundan bahsediliyor ama piyasada açıkçası bunlar fazla da işlemiyor. Bir trend yakalarsa bir coin yürüyüp gidiyor Tron gibi mesela, whitepaper ın copy paste olduğu ortaya çıkmasına rağmen hala varlığını sürdürebiliyor. Böyle de ilginç bir yer burası.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
wolwoo
Legendary
*

View Profile
April 25, 2018, 01:18:06 AM

btc çıkıyor sia düşüyor, sonra tekrar yukarıya hareket etmeye çabalıyor gibi bir izlenim veriyor. Dalgalara ya da akıntıya karşı kürek çekmeye çalışıyor, zorlanıyor ama direniyor Smiley yau bırakın bu işleri balina ahalisi! ben bir küçük yatırımcı olarak btc'ye geçip usdt'den kazanıp tekrar btc'ye geçip sia alamazken siz nasıl böyle bir hareket yapabileceksiniz ki? tamamen dümenden bezdirme hareketleri, bakalım daha ne kadar devam ettirebilecekler...

birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
April 25, 2018, 11:53:53 AM

ben açıkçası sia koini beğenmiyorum bana güzel gelmiyor bu koin
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 25, 2018, 12:03:54 PM

Gidiyor diye 230 dan aldım. Kısa süre tutup satacaktim. Ben aldım o düşmeye başladı. Tam dün kıvama geldi derken bugün baktım aşağıya herkesten önce gidiyor. Sia coin liman ben bir gemi, bir daha o limana yanaşırsam sevsinler beni

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
April 25, 2018, 03:38:31 PM

Bitcoin şu sıra eski günlerdeki kadar iyi olmayabilir tamam ama yinede alternatiflere yönelip kaybetme riskini göze almaktansa sabır ile bitcoinin yükselişini beklemeyi tercih ederim.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 25, 2018, 03:49:51 PM

Ocak başında 0,093 dolar seviyelerine çıkıp peak yapmış. BTC bazında şu anki seviyesinin 3 katı imiş. Yatırım tavsiyesi yapamayacağım bir coin.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 25, 2018, 04:18:48 PM

sadece aşağıda linkini verdiğim sitede gördüm coinburn yazıyor. ama başka herhangi bir yerde rastlamadım. eğer doğru ise ciddi yerlere gelebilir. zaten ben sc ve doge gibi coinlerde bu tarz haberler bekleyip fiyatında ciddi artma bekliyorum. tabi gerçeklik payı varsa. dediğim gibi başka bir site de görmedim. herkes kendi araştırmasını yapsın.

http://www.coincalendar.info/events/siacoin-sc-coin-burn/
torrentco
Sr. Member

Activity: 2142
Merit: 418

View Profile
May 25, 2019, 05:27:16 PM

adam gibi çalışan ekibi olupta bu kadar sıcık vaziyette olan koin cok az cidden.
bir koin hiçbir bull da bir gram pump gormez mi yav Smiley
41 sattan giriyorum bir miktar.200 sata kadar yolu var gibi gozukuyor.
ama ben %30 dan 52 sat civarlarında cıkarım sanırım.
tabii haftalıkta 36-37 sat filan gorursem gozunun zarara filan bakmam satar cıkarım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 25, 2019, 05:38:08 PM

Geçen seneki boğadan sonra bir daha kendine gelemedi. Düşüş eğilimi sert şekilde devam ediyor. Ayrıca sirkülasyon adedi de acayip yüksek! Yeni bir boğa geldiğinde neler yapacağını görmek lazım.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2142
Merit: 418

View Profile
May 25, 2019, 05:56:45 PM

zaten alır almaz 15 btc sell wall geldi şansımı skim.beni bekliyorlarmış.
250 dolar zararla cıktım.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: