Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:39:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: İcosu yeni tamamlanan Lamden Tau  (Read 981 times)
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 07, 2018, 10:07:14 AM

İcosu geçen hafta tamamlanan Lamden Tau, şirketlere blockchain altyapı çözümleri sunma hedefindeler ve henüz coinmarketcap'da bile listelenmemiş proje. Şu an yalnızca etherdelta'da işlem görüyor. Forumda icosuna ya da bountye katılan mutlaka olmuştur. Ben hem icosuna hem bountysine katıldım. Hedef fiyatım 100 dolar. Nedeni ise şu tabloyu incelediğinizde daha iyi anlaşılır.

Benzer projeler ve farkları. Araştırmanızı ve bir miktar kenara atmanızı öneririm. Projeyi bilmeyenler için türkçe bir yazı: http://icolar.net/lamden-ico/
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 07, 2018, 10:11:58 AM

proje güzele benziyor.daha detaylı bilgiyi aşağıda verdiğim linkte anlatmışlar.muhtemelen biraz kenara koyacağım bundan uzun vadede iyi işler yapacaklarına inanıyorum

https://daks2k3a4ib2z.cloudfront.net/599f63af83acb10001bd4583/59c946638687890001436925_Turkish%20-%20lamden%20white%20paper.pdf

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 07, 2018, 10:12:05 AM

İcosu geçen hafta tamamlanan Lamden Tau, şirketlere blockchain altyapı çözümleri sunma hedefindeler ve henüz coinmarketcap'da bile listelenmemiş proje. Şu an yalnızca etherdelta'da işlem görüyor. Forumda icosuna ya da bountye katılan mutlaka olmuştur. Ben hem icosuna hem bountysine katıldım. Hedef fiyatım 100 dolar. Nedeni ise şu tabloyu incelediğinizde daha iyi anlaşılır.

Benzer projeler ve farkları. Araştırmanızı ve bir miktar kenara atmanızı öneririm. Projeyi bilmeyenler için türkçe bir yazı: http://icolar.net/lamden-ico/

Ben bulamadım bunu etherdeltada, daha once duymuştum alayım bıraz dıyorum ama TAU olması lazım token adının ama listelerde göremiyorum, başka birşeymı yoksa adı. Bilgilendirme için ayrıca teşekkürler
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
January 07, 2018, 10:20:57 AM

100 dolar olurmu onu bilmiyorum ama proje fena değil 5ethluk çekilişleri vardı bende ona girdim çıkma olasılığı yaklaşık 1/2000  Cheesy
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
January 07, 2018, 10:31:49 AM
Last edit: January 07, 2018, 10:56:12 AM by enfarktus

Ben bulamadım bunu etherdeltada, daha once duymuştum alayım bıraz dıyorum ama TAU olması lazım token adının ama listelerde göremiyorum, başka birşeymı yoksa adı. Bilgilendirme için ayrıca teşekkürler

Etherdelta linki burada: https://etherdelta.com/#0xc27a2f05fa577a83ba0fdb4c38443c0718356501-ETH

Contrat adresinden direk olarak ulaşılıyor. Diğer şekilde listede henüz yok. İlk gün 0,00015 eth olarak etherdelta'ya giriş yaptı, fiyatı giderek yükseliyor. Son satış şu anda 0.0005. Şimdilik iyi gidiyor gibi.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 07, 2018, 10:37:36 AM

daha bismillah etherdeltadan ICO X4,5 ile girmiş.
alana hayırlı olsun.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 07, 2018, 10:47:30 AM

iyi ve kaliteli bir projeye benziyor 5x civarlarını belki kısa zamanda rahatça görür ama 100 dolar civarları için aynı şey diyemeyeceğim belki hiç göremeyebilir.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 07, 2018, 10:51:41 AM

Piyasa su an iyi durumda ve projede iyi prim yapmış kaliteli borsalara girdiginde iyi para bırakabılır alıp degerlendırmek lazım, wanchainide yakalayabılırsek onuda almak lazım
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 07, 2018, 11:01:39 AM

Takip edilecekler listesine ekleyeyim bunu da. Gayet güzel bir projeye benziyor. Supply çok yüksekmiş ama yine de sağlam bir borsaya girerse rahat 5x'i var gibi. YTD.

Bu arada idex'e de girmiş. https://idex.market/eth/tau
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
January 07, 2018, 11:13:04 AM

Uzun vadede güzel bir iş çıkabilir dediğiniz gibi 100 doları bulabilir mi bir muamma fakat kazandırabilme potansiyeli yüksek bir coin gibi duruyor.

Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 07, 2018, 01:13:57 PM

Proje güzele benziyor biraz araştırdım da uzun vadede alınabilecek bir coin gibi duruyor girer girmez de zaten değerlenmiş hemen.Biraz alıp kenarda tutmak mantıklı olabilir.100$ kısmını bilemiyorum ama değerleneceğini düşünüyorum.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
January 07, 2018, 01:24:04 PM

Proje aslında güzel düşünülmüş şu siralardada iyi primler yapabilir zaman gösterecek

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 07, 2018, 02:30:16 PM

ne yaptiniz oyle hemen 100 dolar falan. alt tarafi deltada kucuk miktarlarla fiyati yukseltmisler. oyle yuklu islem hacmi falan da yok. supply yuksek. fazla hayalci olmayin. buyuk borsalara girerse is degisebilir. su an icin bu olanlarin bi onemi yok.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
January 07, 2018, 06:37:25 PM

Teşekkürler paylaşım için. Takip etmekte fayda var. Bu tür paylaşımlar özellikle yeni , piyasa hakkında yeterli bilgisi olmayan arkadaşlar için çok faydalı olmaktadır.

enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
January 07, 2018, 07:07:34 PM

ne yaptiniz oyle hemen 100 dolar falan. alt tarafi deltada kucuk miktarlarla fiyati yukseltmisler. oyle yuklu islem hacmi falan da yok. supply yuksek. fazla hayalci olmayin. buyuk borsalara girerse is degisebilir. su an icin bu olanlarin bi onemi yok.

Hocam, 100 dolar hedef dediysem yarın olur anlamında söylemedim. Benimki yatırım tavsiyesi değil, inceleme tavsiyesi sadece. Projenin içeriğine dayanarak kendi hedefim olarak 100 dolara gelirse satarım. Birkaç ay geçsin zamanla ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır. Bu proje dışında Dragonchain'den de ümitliyim. Bir ay dolmadan dragon 4.5 dolar oldu. Kaldı ki dragon'un market capı Tau'nun iki katı. Umarım haklı çıkarım.  Grin
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 07, 2018, 07:26:48 PM

yorumlara bakılırsa proje güzel görünüyor. bi inceleme yapacağım. sağlam bi borsaya girmeden alım yapmak şart gibi duruyor. binanceye girebilir bence.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 07, 2018, 08:05:23 PM

Ah be hocam keşke ICO dan önce bi konu açıp uyandırsaydınız kaçmış gözümüzden
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 07, 2018, 08:06:59 PM

Çok sağlam bir proje olduğuna hiç şüphe yok. ICO'su da baya başarılı geçmişe benziyor açıkçası daha iyi şeylerde çıkabilecek diye düşünüyorum. Tabloya göre daha iyi işler olabilir!
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
January 07, 2018, 08:27:32 PM

Acikcasi hic dikkati mi cekmemisti bu alt coin. Ilk kez duyuyorum hemen arastirmaya basliyorum.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 07, 2018, 08:31:55 PM

Görmedim forumda bunun imzasını falan girenler iyi kaldırdı tabi alabildilerse bounty ödülünü.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: