Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:45:03 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: poloniex 2FA sorunu. (biri yardım etsin)  (Read 117 times)
futfut (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 07, 2018, 10:12:46 AM

merhaba, poloniex  sayfasına üye oldum. 2fa yı aktif et diyor. ekrandaki qa kodu tele okuttum.
Username/Email: maili
Password: giriş şifremi
Code: kısmına google authenin ürettiği şifreyi yazıyorum ama "Incorrect code." diye uyarı veriyor. sorun ne olabilir? tel saatini otomatiğe aldım yine olmadı. biri yardımcı olsun Embarrassed

koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
January 07, 2018, 10:48:31 AM

uygulamadan üretilen şifre 30 saniyede bir değişir. olmazsa bekle yeni şifre gelir gelmez girmeyi dene. geçen gün arkadaşım ıPhone ile geçiş yapana kadar 2-3 defa şifre değişti 30 saniyeyi iyi hesaplamak lazım

For rent...
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
January 07, 2018, 02:09:28 PM

merhaba, poloniex  sayfasına üye oldum. 2fa yı aktif et diyor. ekrandaki qa kodu tele okuttum.
Username/Email: maili
Password: giriş şifremi
Code: kısmına google authenin ürettiği şifreyi yazıyorum ama "Incorrect code." diye uyarı veriyor. sorun ne olabilir? tel saatini otomatiğe aldım yine olmadı. biri yardımcı olsun Embarrassed

tel saatını otomatik ayarına aldıktan sonra authenticator e gırıp sağ üstten ayarlar kısmından Saat senkronizasyonu yapıp deneyin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: