Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:37:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Qtum nedir ? Neden yükseliyor ?  (Read 401 times)
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
February 05, 2018, 07:08:13 AM

Bu hengamede Qtum un uzaya full node göndermeside arada kaynadı gitti.Başka zaman olsa fiyatı uçurabilecek bir haberdi ama bu haberin fiyatlamasını toz duman biraz dağılınca yapar.
1714801034
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714801034
Reply with quote  #2

1714801034
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
February 05, 2018, 08:16:40 AM

Bu hengamede Qtum un uzaya full node göndermeside arada kaynadı gitti.Başka zaman olsa fiyatı uçurabilecek bir haberdi ama bu haberin fiyatlamasını toz duman biraz dağılınca yapar.

Adamlar bir ilk' e imza attılar . Bu tip bir haber karşısında ben en az 2X-3X yapması gerekiyordu. Bende Qtum yok ama hakkı yendi. Diğer bos projeler isim değiştiriyorlar logo değiştiriyorlar %50 arttıyor. Yok böyle şaçmalık.
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
February 05, 2018, 08:36:11 AM

Benimde kaçırıp üzüldüğüm coinler listesinde. fiyatı çok fena uçtu gitti. ama şimdi bir alım fırsatı var şuan 24 $ civarında.
Irfansyed
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 10:25:25 AM

Qtum coin fiyatı 24 dolar seviyesine geldi, gelecek gören alsın. market değeri 2 milyar dolar, günlük hacim 230 milyon dolar. 73 milyon dolaşım coin sayısı katkısı ile yeşil ekranlara döndüğümüzde prim yapar.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 05, 2018, 10:52:01 AM

Degisik bir reklam oldu coin dünyasinda pek görmedigimiz seyler, ama bunun fiyata olumlu yansimamasi anlasilabilir birsey.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
March 11, 2018, 07:19:13 AM

qtumu biraz daha dikkate almak lazım sanrım bu yıl neoya benzer hareketler görmek muhtemel diye düşünüyorum.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
March 11, 2018, 07:44:21 AM

ben bir miktar almayı düşünüyorum fiyatı şu seviyelerdeyken hazır ilerleyen süreçte yükseliş beklediğim coinlerden birisi qtum.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 11, 2018, 08:15:33 PM

ben bir miktar almayı düşünüyorum fiyatı şu seviyelerdeyken hazır ilerleyen süreçte yükseliş beklediğim coinlerden birisi qtum.
Bugün 17 dolar iken Pazar gününün azizliğine uğradım ve şuan 20 dolara merdiven dayadı. Alsam mı almasam mı bilemedim yarın
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
August 25, 2018, 04:08:45 AM

wayy arkadaş sonunda gözümü kararttım aldım, inşallah yarı yolda bırakmaz qtum'cüüüm Cheesy dolar-satoshi ve ether bazlı grafiklerde dip görünüyor, neo'cuğum ether bazlı artınca döndüm qtum'a...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
August 25, 2018, 06:06:33 AM

Qtum ile ilgili olarak gerçek mi değil mi bilmiyorum ama uyduları olduğu dair birşeyler hatırlıyorum. 

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
August 25, 2018, 06:53:45 AM

24 dolardan 4 dolara inmiş. Sosyal medya hesaplarına baktım da Ekip fazla haber paylaşmıyor gibi görünüyor. Bu fiyatları hakeden bir coin değil aslında.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
August 25, 2018, 09:03:25 AM

Birincisi başlığı açan arkadaşın rütbesine göre o sorduğu soruları bilmemesi garip geldi.
Kendisi biliyorsa millet faydalansın diye başlığı acmissa iyi olmus. Ama bizim insanımız postlari geçtik başlığı bile okumadan başlıyor yazmaya...
Bir diğer mesele coinlerin BTC karşılığı nereden nereye çıktığı yada düştüğü daha önemli diye düşünüyorum. BTC nin hareketine göre altcoinlerde ona göre dolar bazında da inip çıkıyor. Ben aldığım coin in BTC karşılığı na bakmayı tercih ediyorum dolar yanıltıcı bence
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 25, 2018, 10:11:47 AM

Birincisi başlığı açan arkadaşın rütbesine göre o sorduğu soruları bilmemesi garip geldi.
Kendisi biliyorsa millet faydalansın diye başlığı acmissa iyi olmus. Ama bizim insanımız postlari geçtik başlığı bile okumadan başlıyor yazmaya...
Bir diğer mesele coinlerin BTC karşılığı nereden nereye çıktığı yada düştüğü daha önemli diye düşünüyorum. BTC nin hareketine göre altcoinlerde ona göre dolar bazında da inip çıkıyor. Ben aldığım coin in BTC karşılığı na bakmayı tercih ediyorum dolar yanıltıcı bence

Hocam arkadaş konuyu ocak ayında açmış, 7-8 ay önce yani, o zamana kadar rütbesini arttırmış olabilir. Ayrıca rütbesi yüksek olan her şeyi bilecek diye bir şey yok ki.

hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
August 25, 2018, 10:59:12 AM

Hocam arkadaş konuyu ocak ayında açmış, 7-8 ay önce yani, o zamana kadar rütbesini arttırmış olabilir. Ayrıca rütbesi yüksek olan her şeyi bilecek diye bir şey yok ki.

Hocam doğru diyorsunuz herşeyi bilemez ama forumda yazılanları okusa bile epey birşey öğrenir. Eğer ki hesabı kendisi sıfırdan açıp kendisi takip ettiyse herseyini. Ben tarihe dikkat etmemiştim.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 25, 2018, 01:23:58 PM

Konu ocak ayında yani 8 ay önce açıldığında QTUM 104 dolar ile tarihi zirvesini görmüş. 5 dolardan borsalara girdiğini düşündüğümüzde oldukça iddialı bir yükseliş. Dolaşımdaki adedi de gayet uygun görünüyor. Fakat gelgelelim şu andaki fiyatı 4-5 dolar seviyelerinde. Önümüzdeki boğada aynı performansı tekrar gösterebilirse 20x yapabilecek kapasitesi var. Proje hakkında detaylı bilgim yok fakat meraklıları için alım seviyesinde denebilir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: