Bitcoin Forum
May 10, 2024, 01:36:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Koyun Gibi iotada kaldım  (Read 540 times)
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
January 08, 2018, 12:26:21 PM

Waves, Ripple, Iota, Verge, Tron. Zannediyorum ki Türk arkadaşların büyük çoğunluğu bunlardan başka altcoin bilmiyor..

aynen katılıyorum artık her konuda waves iota yı görmekten bıkıyor insan  Grin
eskiden unifye de herkes dalmıştı coin hala aynı coin genelde kimsenin girmediği coinler zengin ediyor zaten

Özellikle waves yatırımcısına çok kaybettirdi.Tamam düştüğünde herkes diyordu bitcoin yükseldiği için tüm altcoinler böyle diye.Ama altcoinlerde boğa piyasası yaşanırken bile waves yerinden bile kımıldamadı.
1715348185
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715348185
Reply with quote  #2

1715348185
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715348185
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715348185
Reply with quote  #2

1715348185
Report to moderator
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 08, 2018, 06:35:28 PM

Bu piyasa risk yönetimini gerektiriyor. Sizin şanssızlığınız İOTA ya yatırım yapmış olmak değil, yatırımınızı tek coine yapmış olmanız. Yüksek fiyattan almış olsanız dahi İOTA nın günlük hareketleri çok dalgalı. Aynı coin içerisinde dahi yüzde 50 siyle yükseldiğinde satıp düştüğünde alsanız zararınızı teleafi edersiniz. İota kötü bir coin değil.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 08, 2018, 08:21:06 PM

IOTA birçok arkadaşımı zarar ettirdi şu ana kadar. Benim fikrim eğer bir coinden zarar etmişseniz, bozdurmayın. Bekleyin sabredin kazanma ihtimaliniz var. Olmasa bile, başka bir coin ile bunu telafi edebilirsiniz.

foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 08, 2018, 08:26:08 PM

Katılıyorum hocam, iotada zarar varsa bozdurulmaz bence iota bir yıl bozdurulmaz, elinizdekileri bir yıl tutun ve sonra gelip bu başlığı tekrar okuyun derim.
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 09, 2018, 02:49:04 PM

IOTA neredeyse zirvedeyken alım yapmışsın hocam biraz araştırsaydınız keşke. Neyse yapacak birşey yok bekleyeceksiniz en az zarar ile çıkmaya bakın bir önce Sad

yunusseymen16
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
January 09, 2018, 03:20:05 PM

Abi şuan bütün coinler fırlıyor herhangi birine oynasan artardı. Artmayan bir iota var bir de dash.
Ayrıca hesabını btc ye göre yap dolara göre değil.
guaza
Member
**

Activity: 84

View Profile
January 09, 2018, 05:05:04 PM

iota bı ara cok ın cık yaptı ıyı para kazandırdı o ara bıze, fakat madem uzun vade bekledın sakın satma unut o parayı artık, bozdurup cıkarsan delı pişman olursun ılerde, cok cıddı bı yukselıs yapacak ama hemen yapamayabılır bizlerde bekleyısteyız ıota ıcın
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
January 09, 2018, 06:25:19 PM

Valla ben de yakın bir zamanda aldım ama hareket yok. Israrla ben de satmıyorum. Bakalım kim pes edecek. Ocak ayında hareket olmazsa vedalaşacağım artık.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
January 09, 2018, 07:57:04 PM

Uzun vadeli düşünenler her türlü kazanır orası kesin. Kaç x yapar orasını zamanla görürüz.
Zararda olanlar sakın satmasın. Sabredin.

BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 09, 2018, 08:05:23 PM

bayaa şişirdiler iota'yı haberlerle vs derken milletin eline verdiler coinleri ama zarar ettireceğini de sanmıyorum pek 1 2 haber daha çıkarır yükselitrler
Afterweeks
Member
**

Activity: 78

View Profile
January 09, 2018, 08:10:37 PM

Kısa vadede IOTA dan kar beklemeyin arkadaşlar uzun vadede illaki kazandıracak bir coin.Şahsen ben zamanında çok güzel bir sepet yapıp unutmuştum ki maziyi biraz karıştırınca insanın yüzü gülmüyor degil Smiley . Zarar eden arkadaşlara üzülmüyor değilim fakat arastırmanızı sağlam yapıp ilerlerseniz bir sıkıntı çekeceginizi sanmıyorum.
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
January 09, 2018, 08:12:30 PM

İota şu süreçte zarara ugratmış olabilir kendim yatırım yapmadım yapmayıda düşünmüyorum ama potansiyeli olan bir coin olarak görüyorum iotayi

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
January 09, 2018, 08:15:33 PM

Smiley forumda waves stratis mth iota dan başka coin göörmek heyeccan veriyor artık valla bu işlerden bir şey anlamadım her seferinde başkası pumpalanıyor geçen seneki gibi

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
January 09, 2018, 08:32:28 PM

Aman hocam koyun gibi kalmak daha mantıklı. Ne zaman kurt gibi saldırdıysam bir şeylere hep keşke dedim , sabret kazanırsın Smiley

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 09, 2018, 08:35:54 PM

Ya doslar ben iotaya yatırım yapmıştım yaklasik 1 ay önce. Neyse 4,70 drn almıştım, artmadığı için 4,50 den çkıp farkli bir coine oynayacaktım. Sonra bosch fln yatirim yapti haaa işte geliyor dedik, yine düştü. O zamanlar 700 dolarım olacaktı 4,50 den satip ciksaydin. Tabii ben naptim, iotaya tamamen givenerek bekledim. Sonuc yone husran. Eğer o zamanlar satsaydim tek yatirim yapacagim şey monethaydi, evet monetha. Eger ona yatirim yapsaydin ki 14 centti 3500 dolarim olacakti. Artik kararimi verdim ve 4,50 den cıkıs yapiyorum, umarim 4,50 olur. Bende artık al sat yapacagım. Bir wapp grubundayim adamlar 2 haftada 4000 dolar kazanc saglamis, sinirlendik ya. Sanki iota babamizin coinide kök saldık oraya. Neyse dostlar kisacasi boyle iste.

Edit: iotaya girmeden önce rippleda dusunuyordum, o zamanlar 25 centti suan 3,30 olmus ahahahah

ben hiç yatırım yapmadım ama uzun vade de sizi üzmez gibi. projesi sağlam arkasında hem japon hem almanlar var. ayrıca bu coin tamamıyla piyasaya çıktı. miningi yok yani .ben ufak ufak alıp kenara atmayı planlıyorum umarım ledgere gelirde saklayacak yer bulurum...
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 09, 2018, 08:44:28 PM

Ya doslar ben iotaya yatırım yapmıştım yaklasik 1 ay önce. Neyse 4,70 drn almıştım, artmadığı için 4,50 den çkıp farkli bir coine oynayacaktım. Sonra bosch fln yatirim yapti haaa işte geliyor dedik, yine düştü. O zamanlar 700 dolarım olacaktı 4,50 den satip ciksaydin. Tabii ben naptim, iotaya tamamen givenerek bekledim. Sonuc yone husran. Eğer o zamanlar satsaydim tek yatirim yapacagim şey monethaydi, evet monetha. Eger ona yatirim yapsaydin ki 14 centti 3500 dolarim olacakti. Artik kararimi verdim ve 4,50 den cıkıs yapiyorum, umarim 4,50 olur. Bende artık al sat yapacagım. Bir wapp grubundayim adamlar 2 haftada 4000 dolar kazanc saglamis, sinirlendik ya. Sanki iota babamizin coinide kök saldık oraya. Neyse dostlar kisacasi boyle iste.

Edit: iotaya girmeden önce rippleda dusunuyordum, o zamanlar 25 centti suan 3,30 olmus ahahahah

ben hiç yatırım yapmadım ama uzun vade de sizi üzmez gibi. projesi sağlam arkasında hem japon hem almanlar var. ayrıca bu coin tamamıyla piyasaya çıktı. miningi yok yani .ben ufak ufak alıp kenara atmayı planlıyorum umarım ledgere gelirde saklayacak yer bulurum...
Hocam iota felsefe olarak yalan dolan üzerine oturtulmuş ve uydurma haber spekülasyonlarıyla in/çık yapan bir vatandaş. Şunu tekrar belirteyim, elbette tekrar çıkar ve x zaman sonra zarardan kurtarır ama bana göre "proje" falan değil, piyasa işi bir çalışma.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
osmanismet
Full Member

Activity: 182

Hakuna Matata

View Profile
January 09, 2018, 08:46:58 PM

Waves, Ripple, Iota, Verge, Tron. Zannediyorum ki Türk arkadaşların büyük çoğunluğu bunlardan başka altcoin bilmiyor..

aynen katılıyorum artık her konuda waves iota yı görmekten bıkıyor insan  Grin
eskiden unifye de herkes dalmıştı coin hala aynı coin genelde kimsenin girmediği coinler zengin ediyor zaten

Siz kısır döngüye girip hep aynı coinlerin konuşulduğu yerlerde dolanıyor olabilirsiniz. Smiley)
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
January 10, 2018, 01:38:21 AM

Benim bu piyasada ögrendimi en önemli şey tek coine baglı iş yapmıcaksın dagıt dagıtabildigin kadar güvendigin coinlere en güzeli emin ol tek coin üzme şansı cok fazla.

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
January 10, 2018, 02:29:04 AM

IOTA bana göre gereksiz şişirilmiş bir coin. Ben de uygun bir fiyattan bir miktar almıştım sonrasında bir kaç hafta sonra elimden çıkardım. Zaten marketcap'i şuan için bile çok yüksek olan bir coin. eğer fiyatı daha fazla artarsa bu demek oluyor ki bitcoinin marketcap ile yarışa girecektir. Bu da şuan için biraz uçuk bir durum görünüyor.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 10, 2018, 04:42:10 AM

iota alıp da böyle yaya kalan bir çok insan oldu zamanında dedik almayın almayın diye bir ton anlattılar yok microsoft şöyle yok microsoft böyle diye, anlaşmalar yapıldı vs gibi anlatıldı, halbuki mikrosoft şu an btc ödemelerini bile durdumuş bir firma
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: