Bitcoin Forum
May 02, 2024, 10:52:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Koyun Gibi iotada kaldım  (Read 540 times)
John Steinbeck (OP)
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 07, 2018, 07:11:55 PM
Last edit: January 07, 2018, 08:28:57 PM by John Steinbeck

Ya doslar ben iotaya yatırım yapmıştım yaklasik 1 ay önce. Neyse 4,70 drn almıştım, artmadığı için 4,50 den çkıp farkli bir coine oynayacaktım. Sonra bosch fln yatirim yapti haaa işte geliyor dedik, yine düştü. O zamanlar 700 dolarım olacaktı 4,50 den satip ciksaydin. Tabii ben naptim, iotaya tamamen givenerek bekledim. Sonuc yone husran. Eğer o zamanlar satsaydim tek yatirim yapacagim şey monethaydi, evet monetha. Eger ona yatirim yapsaydin ki 14 centti 3500 dolarim olacakti. Artik kararimi verdim ve 4,50 den cıkıs yapiyorum, umarim 4,50 olur. Bende artık al sat yapacagım. Bir wapp grubundayim adamlar 2 haftada 4000 dolar kazanc saglamis, sinirlendik ya. Sanki iota babamizin coinide kök saldık oraya. Neyse dostlar kisacasi boyle iste.

Edit: iotaya girmeden önce rippleda dusunuyordum, o zamanlar 25 centti suan 3,30 olmus ahahahah
1714690372
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714690372
Reply with quote  #2

1714690372
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 07, 2018, 07:21:13 PM

Iota bana göre şişirilmiş bir token . Halen güvenmiyorum da . Son zamanlarda ki tüm tokenlerin artışı bana göre uçuk durumlarda . %15 - %20 arası karı sağladığınızda kaçmanız gerekir . Projeye güveniyorum dersenizde sabredip hodl moduna gireceksiniz.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 07, 2018, 07:23:16 PM

Ya doslar ben iotaya yatırım yapmıştım yaklasik 1 ay önce. Neyse 4,70 drn almıştım, artmadığı için 4,50 den çkıp farkli bir coine oynayacaktım. Sonra bosch fln yatirim yapti haaa işte geliyor dedik, yine düştü. O zamanlar 700 dolarım olacaktı 4,50 den satip ciksaydin. Tabii ben naptim, iotaya tamamen givenerek bekledim. Sonuc yone husran. Eğer o zamanlar satsaydim tek yatirim yapacagim şey monethaydi, evet monetha. Eger ona yatirim yapsaydin ki 14 centti 3500 dolarim olacakti. Artik kararimi verdim ve 4,50 den cıkıs yapiyorum, umarim 4,50 olur. Bende artık al sat yapacagım. Bir wapp grubundayim adamlar 2 haftada 4000 dolar kazanc saglamis, sinirlendik ya. Sanki iota babamizin coinide kök saldık oraya. Neyse dostlar kisacasi boyle iste.

Sen ileride cok sevineceksin bu fiyata aldigina merak etme dostum beklet iotalarini
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 07, 2018, 07:23:16 PM

geçmiş olsun hocam. size bi tavsiye vereyim. tüm yumurtalar aynı sepete konmaz. portföyü sağlamca bölmek lazım. bunu unutmayın derim.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
January 07, 2018, 07:25:18 PM

Bazen bahtsızlık insanın yakasına yapışıyor. Coini tutsam desen , bi cacık olmuyor, satsan desen sen satınca alıp yürüyor. Yalnız şu bir gerçek ki arkadaşım bu piyasada fırsat bitmez. Boşver , başka bir yerden kazancını çıkarırsın.

Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
January 07, 2018, 07:30:37 PM

Aynı şekilde bende bitcoin'de kaldım. Tabi bu coinin suçu değil benim eşekliğim tamamen Smiley bunların hepsi birer tecrübe hocam yavaş yavaş pişeceğiz işte hep beraber

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 07, 2018, 07:50:43 PM

Tepe noktadan niye yatırım yapılır onu anlamıyorum. Piyasaya yeni girenler o gün ne yukseldiyse ona yatırım yapıyorlar. Grafiklere bakmayı biraz öğrenin. xrp,iota,verge hep yüksekten alan ve zarar eden tanıdıklarım var.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
January 07, 2018, 07:56:38 PM

Waves, Ripple, Iota, Verge, Tron. Zannediyorum ki Türk arkadaşların büyük çoğunluğu bunlardan başka altcoin bilmiyor..
John Steinbeck (OP)
Newbie
*

View Profile
January 07, 2018, 08:02:11 PM

Tepe noktadan niye yatırım yapılır onu anlamıyorum. Piyasaya yeni girenler o gün ne yukseldiyse ona yatırım yapıyorlar. Grafiklere bakmayı biraz öğrenin. xrp,iota,verge hep yüksekten alan ve zarar eden tanıdıklarım var.

Grafij okuma hakkinda vs. Onerebileceginiz bir kitap var mi ?
John Steinbeck (OP)
Newbie
*

View Profile
January 07, 2018, 08:06:17 PM

Sen ileride cok sevineceksin bu fiyata aldigina merak etme dostum beklet iotalarini

Gecende aynisi oldu, yukselecek diye bekledik ama yukselmedi. Bende 10 dolari gormesi bile zor ya cunku bayagi bir miktari var yani hele 100 dolar fln olmais ohooo
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 07, 2018, 08:08:20 PM

bana göre doğru yoldasın hocam bence ileri doğru çok değerlenecek iota tabiki şahsi görüşüm bu kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
January 07, 2018, 08:09:44 PM

ATH'si sanirim 5,50 civarinda olan bir coin. Bende zamaninda 3 civarinda almistim, fakat Bosch ile yaptigi anlasmayi acikladiktan sonra satmistim. Yinede onumuzdeki haftalarda baska anlasmalar ile birlikte yukselme potansiyeline sahip bence.

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 07, 2018, 08:13:18 PM

Iota birilerinin elinde patladı senin gibi, Windows spekülasyonları yüzünden insanların elinde patladı genel olarak, uzun bir süre yerinde sayacaktır.

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
January 07, 2018, 08:43:21 PM

O kadar söyledik yine bizi dinleyen olmadı. Alın size bir IOTA mağduru daha. Tüm paranızı tek bir çöp coin'e basmanın cezası ağır olmuş ne yazık ki sizin için. Geçmiş olsun, IOTA böyle giderse sizi daha çok bekletecek.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
January 07, 2018, 08:53:27 PM

bende alım yaptığım seviyeye tekrar ulaşınca satmayı düşünüyorum ama bu seferde daha da uçacak diye kararsız kalıyorum. böyle bir durumda kalmak gerçekten zor. çünkü satıp çıkınca kesin yükseliyor.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 07, 2018, 08:57:08 PM

Sabırlı olup bekletme durumu mevcutsa illa durumu düzelecektir ama baştan beri iotaya soğuk bakıyorum, özellikle Türkçe bölümünde anlamsız bir şekilde şişirildi, birileri gaz verdi, çok kişi de o gazı yedi. Çöptür demiyorum ama bir özelliği yok, ondan çok daha iyi ve kazandırma potansiyeli yüksek dünya kadar proje var.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 07, 2018, 08:59:16 PM

Proje fena degil, herkesın dılıne dustu bıara sonra dagıldı ınsanlar, yavas yavas ayakları yere basarak artıcaktır dıye dusunuyorum. Insanların gazı alındı bıraz ıyı oldu.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
January 07, 2018, 09:03:15 PM

Valla iota pişmanlıktır, nerede yeni başlayan insan var nerede early adapter insan var ilk iş gidiyor iota alıyor. Bunun sonu ortadaydı.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
January 07, 2018, 09:09:53 PM

Bende ayni şeyi wavesden çekiyorum 15 dolardan aldım 1 aydır bekliyorum satıcam başka coin alıcam niye bekledigimide anlamadım bu coinde ısrarla

John Steinbeck (OP)
Newbie
*

View Profile
January 07, 2018, 09:16:51 PM

Sabırlı olup bekletme durumu mevcutsa illa durumu düzelecektir ama baştan beri iotaya soğuk bakıyorum, özellikle Türkçe bölümünde anlamsız bir şekilde şişirildi, birileri gaz verdi, çok kişi de o gazı yedi. Çöptür demiyorum ama bir özelliği yok, ondan çok daha iyi ve kazandırma potansiyeli yüksek dünya kadar proje var.

Konu disi ama sormak istedim, birturlu yapamadim.

Bitfinexden binancea gecmek istiyorum. Direkt iotami transfer edebiliyor muyjm ? Yada usdye cevirip oylemi aktarmam lazim ?
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: