Bitcoin Forum
May 24, 2024, 12:17:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Etherdelta denen ömür törpüsüne alternatif yok mu?  (Read 498 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 07, 2018, 08:01:38 PM

1 haftadır gerek mew'deki bir adresimden, gerekse de ledger'ımdan ed'ye eth deposit etmeye çalışıuyorum. SÜrekli ama sürekli hata veriyor. Allahın belası siteye 1 eth deposit edemedim gitti.
HAdi deposit ettim alacağımı aldım diyelim, withdraw da ayrı karın ağrısı.
Yok mu buraya adam akıllı bi alternatif? Arayüzü düzgün, doğru düzgün çalışan bi yer?
https://idex.market 'i buldum, hacim yok malesef. Ne yapacağız mahkum muyuz buraya? Bazı yeni bilinmeyen şeyleri almak için giriyorum, alamayıp küfrederek çıkıyorum sürekli!!

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 07, 2018, 08:11:57 PM

idex.market'in ico'su yakın ara hardcap yapmıştı muhtemelen yakında etherdelta'yı bile geçeceğini görebiliriz yani idex kullanabilirsiniz şu andan itibaren.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 07, 2018, 08:13:39 PM

İdex bana göre alternatif olacak gibi şahsen bende orayı kullanmakdan çekiniyorum hiç kullanmadım ama. Ama konusu ve anlatımı vardı bir bak derim genelde. Birde Metamask olarak kullan eğer deposit dedin olmadıysa o zaman yoğunluk falan yada başka bir sıkıntı var.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 07, 2018, 08:23:38 PM

İdex bana göre alternatif olacak gibi şahsen bende orayı kullanmakdan çekiniyorum hiç kullanmadım ama. Ama konusu ve anlatımı vardı bir bak derim genelde. Birde Metamask olarak kullan eğer deposit dedin olmadıysa o zaman yoğunluk falan yada başka bir sıkıntı var.
1 haftadır aynı ya. Önce hata veriyordu. VPN kullandım hata çözüldü bu sefer de işlem gerçekleşmiyor. TX veriyor içi boş. Allah kahretsin diyip çıkıyorum her seferinde.

PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 07, 2018, 09:17:44 PM

7. kez deniyorum. Her seferinde 0.1 eth deposit etmeye çalışıyorum, tx'ler hep boş...
https://etherscan.io/tx/0x34b72c020d679a85f929354f74f03d68ac723b527407b2605d8f50542c7d56c9

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 07, 2018, 09:18:43 PM

https://etherscan.io/chart/pendingtx

Ağda hala daha yoğunluk var aslında bu etherdelta hakikaten sorunlu biraz o yüzden bende illaki başka bir borsayı beklemek istiyorum ama zorlada olsa kullanmak zorunda kalabilirim ama problem daha çok ether ağından kaynaklanıyorda olabilir.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 07, 2018, 10:21:38 PM

Bende Etherdelta'ya Snovio göndermeye çalışıyordum fakat kriptoparalarım bir türlü transfer olmuyor TXID'nin içi boş gözüküyordu. Etherdelta iyice kafayı yedi, onca komisyona rağmen utanmadan birde ico yapıyorlar önce altyapıyı düzeltin amk Ethereum ağının %8'ini bunlar oluşturuyordu bide.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
January 07, 2018, 10:49:33 PM

Var tabi olmaz mı? Idex piyasaya bomba gibi girecek. Daha yeni hardcap yaptı, ileride hacimleri artacaktır.
Ethereum ağındaki yoğunluk geçince Etherdelta da sorunsuz çalışır tabi.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
January 07, 2018, 11:17:48 PM

etherdeltaya bende ısınamadım gitti. Bir token satayım dedim yedi ömrümüzü resmen
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
January 07, 2018, 11:55:10 PM

Yakında Idex geliyor onun dışında bu şekilde decentralize ERC20 borsası olmaya çalışan birkaç borsa daha hatırlıyorum şu anda ico süreçleri devam ediyor. Etherdelta yakında tarihe gömülür.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 08, 2018, 06:39:59 AM

Dün bu konu açtığımda deposit dediğim hepi topu 0,1 eth hala pending
Şaka gibi...

Reox
Full Member

Activity: 162
Merit: 103

View Profile
January 08, 2018, 07:14:24 AM

7. kez deniyorum. Her seferinde 0.1 eth deposit etmeye çalışıyorum, tx'ler hep boş...
https://etherscan.io/tx/0x34b72c020d679a85f929354f74f03d68ac723b527407b2605d8f50542c7d56c9

ağ ile alakalı bir şey etherdeltanın suçu yok (4 Gwei) ile bu sıralar işlem yapmak çok zor
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
January 08, 2018, 07:56:33 AM

bende yeniyim delta konusunda. idex in gelmesini dört gözle bekliyorum. deltanın kendisine çeki düzen vermesi gerekli. son zamanlarda saldırı haberleri vs kullanıcıları da bıktırdı. deposit, withdraw sorunlarını da düzeltmezlerse millet hepten idexe geçer.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 08, 2018, 09:09:08 AM

ağ ile alakalı bir şey etherdeltanın suçu yok (4 Gwei) ile bu sıralar işlem yapmak çok zor
Etherdelta'nın burda suçu yok. Deposit etmemesi sürekli hata vermesi ed'nin suçu.

ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
January 08, 2018, 02:02:57 PM

bildiğim kadarıyla yok çogu token ilk buraya giriyor elden bişey gelmez bunlardada sıkıntı yok eth tıkanınca buda tıkanıyor sorun eth'de

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
January 08, 2018, 05:20:16 PM

Etherdelta'nın burda suçu yok. Deposit etmemesi sürekli hata vermesi ed'nin suçu.

ed'nin suçu değil hocam deposit etme problemi de bence ether deltanın değil çünkü o transferleri başlatıyorlar ancak gwei ücretlerini düşük tuttukları içni böyle bir sıkıntı yaşıyorlar

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 08, 2018, 05:47:25 PM

hocam yanlış anlamayında ethereum ağ yapısını bilmeden etherdeltayı suçluyorsunuz. 4 gas ile transfer mi yapılır? şu anda en az 24 olması gerekiyor gasın.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
January 08, 2018, 05:56:23 PM

hocam yanlış anlamayında ethereum ağ yapısını bilmeden etherdeltayı suçluyorsunuz. 4 gas ile transfer mi yapılır? şu anda en az 24 olması gerekiyor gasın.

gelde anlat hocam işte =) etherdeltanın bu konuda hiçbir suçu olmadığı çok aşikar bana kalırsa suç tamamen sizde. ethgas istasyonda yapılan transferler konusunda gwei ücretlerini yükseltmenzi gerkeiyor

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 08, 2018, 07:25:09 PM

Arkadaşlar ağ yapısından haberdarım. Gas'n 4 olduğunun da farkındayım. Farkındaysanız geç geçmesinin sorununu ED'ye bağlamamışım yukarıdaki mesajımda.
Deposit etme konusunda sürekli hata veriyordu ED. Sürekli "yetersiz bakiye, eth miktarınız az" gibisinden hata veriyordu deposit etmeye çalışırken. Neyin ne olduğunun farkındayım, ben de biliyorum ne nedir.
Cüzdanda 1,6 eth varken "cüzdanınızda yeterli eth olmadığı için deposit gerçekleştirilemiyor" hatası eth ağının sorunu değil ED'nin sorunudur. Açık ve net.
Deposit etme işlemlerini denerken (en az 15 kez denedim bir ara) gwei'yi arttırarak denedim sürekli. 30 gwei'ye kadar çıktım ama sürekli bahsettiğim hatayı veriyordu. Sonunda sorunun gwei ile alakası olmadığına karar verdim, yeniden düşürdüm. Son kez deneyince hata vermedi işlem başladı. Nasıl oldu bilemiyorum...

fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
January 08, 2018, 07:28:47 PM

EtherDelta bazen bende de yeterli depositin olmadığını söylüyor bunun Ethereum altyapısıyla ne alakası olduğunu anlayamıyorum. Borsa zaten verileri çok geç veriyor bu da mı Ethereum alt yapısındaki yavaşlıktan kaynaklanıyor? Site kağnı resmen.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: