Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:46:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple'ın büyük düşüşü  (Read 2035 times)
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
March 10, 2018, 04:56:53 PM

0.50 centin altında olan ripple, tecrübesiz ve cahil yatırımcıları avladı. Kolay kazanç yoktur arkadaşlar. Dikkatsiz atladığınız her denizde başınızı kayaya çarparsınız bunu unutmayın. Ripple şuan hakettiği yerde ve yükselmesini beklemiyorum 2017 deki gibi
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
March 10, 2018, 06:35:01 PM

Ripple en fazla 1-1.5 dolar arası gezer onunda yakın zamanda olacağını zannetmiyorum. Öyle eskisi gibi keskin yükselişler beklemiyorum bende. Şu an normal değerinde seyrediyor.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
March 10, 2018, 06:39:11 PM

Ripple en fazla 1-1.5 dolar arası gezer onunda yakın zamanda olacağını zannetmiyorum. Öyle eskisi gibi keskin yükselişler beklemiyorum bende. Şu an normal değerinde seyrediyor.

bencede kesınlıkle katılıyorum. kısa zamanda zengin olma yolundakileri silkeleyecektir illaki öyle hemen x5 x10 koyuyum biraz zor cunkı 20centlerden yaptı zaten

madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
March 10, 2018, 07:43:15 PM

Olacağı budu zaten, ripple yatırımcıları fazla sevindirdi ve ait olduğu yere geri döndü. sürekli yükseliş olması beklenemez. Ethereum ripple arkasına düşecek platform değil gayet büyük bir topluluk. ripple merkezi bir para ve desteklemiyorum.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
March 10, 2018, 07:51:05 PM

Balinaların gazlamasıyla 5-6 kat birden çıktı, hiç sevmiyorum ama böyle düşünmeden kar ediceksek kısa süreli girip kar'ı alıp çıkmak lazım, scam olmayan her projeden para kazanılmalı eğer kazandırcaksa bence.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
March 10, 2018, 07:52:28 PM

Balinaların gazlamasıyla 5-6 kat birden çıktı, hiç sevmiyorum ama böyle düşünmeden kar ediceksek kısa süreli girip kar'ı alıp çıkmak lazım, scam olmayan her projeden para kazanılmalı eğer kazandırcaksa bence.

Ben asla ripple a yatırım yapmam sevmiyorum 0.01 usd ykende yapmadım yine de yapmam.10 dolar olacağını bilsem yine yapmam aynen balina gazlamasından ibaret
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
March 10, 2018, 07:54:39 PM

e tabiki buyuk hype yaratildi ripple konusunda. her banka anlasmasinda sanki bankalar ripple kullaniyorlar gibi bir algi ile insanlara ripple sattilar. millet yavas yavas anlamaya basladi ripple daki oyunu. fiyatida piyasanin etkisiyle dususe gecti tabiki.o artislarin hepsinin balon oldugu belliydi. halen fiyati cok yuksek bence. daha da dusmeli.
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
March 10, 2018, 08:02:56 PM

Optimum noktaya erişti ve grafikte yaylanma oldu doğal olarak. Değeri sonsuza kadar artmayacaktı zaten, umarım düşüş hızı azalır.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
March 10, 2018, 09:56:21 PM

Uzun sure artis gostermesi en buyuk reklami oldu, 1 dolarda girenler 2x yapti 2 dolarda girenler 1.5x yapti. 3.5 dolarda girenler balona igne batiran son kitleydi. Girdikleri gibi balon patladi simdiki seviye bile cok fazla. Buyutmeyin ripplei pump dump coini oldu cikti artik
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
March 10, 2018, 10:23:03 PM

Bazı arkadaşları anlamıyorum.Ormana hep içeriden bakıyorlar.Yukardan baksak daha net tablolar görebiliriz.Ripple btc kalitesinde güvenli ve çok kazandıran bir coindir.Ripplenin son bir yıllık dolar bazlı getirisi 600 kat olmuştur.Yani 1000 dolarlık geçen yıl ripple aldıysanız Aralık 2017 de tam 600 bin dolarınız oluyordu.
Daha ne olmalı,insanlar ne bekliyor 1-2 haftada olmuyor bu işler artık anlayın bunu. 50 centten 3.70 dolara ulaşan ripplenin 1 dolar 2 dolar geri gelmesi niye anormal geliyor.Sen gidip 3 usd den twitterdeki çaylakların sözüyle ripple alırsan malesef kazanamazsın.Uzun zaman geçecekki sen paranı anca kurtaracaksın.Bu işin sırrı ucuz almaktır..Mesela ben yarım dolara düşerse alıp 1 yıl beklerim.Bana göre Ripple Btc den bile daha güvenli ve kazançlı...

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
digital1755
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
March 10, 2018, 10:53:54 PM

ripple aşırı gazlanarak ve yatırımcılara sürekli yeni anlaşma haberleri verilerek yükselmişti, aslında net bir yükselme sebebi yoktu. Bende yatırım yaptım ama hedefim gerçekleşince satıp çıktım ben çıktıktan sonra epeyce arttı ama bildiğimiz gibi 1 dolar altına geriledi.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 11, 2018, 12:49:17 AM

Ripple zaten 3 usd seviyelerine çıktığında da fazla anlam veremeyenlerdenim. Ortada hiçbir durum yokken fiyat birden o seviyelere çıktı. Şimdi ise ciddi bir düşüş trendi içindeler.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
March 11, 2018, 05:44:15 PM

aldığın seviyenin üstüne çıktığında parayı satmak mantıklı hiçbir zaman gözü çok yükseklere dikmemek gerek sonu çukur ama ripple ı bir balon olarak görmüyorum 1$ seviyleri bu coin için normal.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 11, 2018, 05:52:44 PM

bence xrp düşüşü bitcoinin düşüşü ile alakalı bir durum bundan dolayı da piyasalar düzeldiğinde tekrar xrp yükselişe geçecektir çünkü xrp ile ilgili bir olumsuz gelişme duymadım ben

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 11, 2018, 06:34:26 PM

Bir coin tarihi zirvesini görmüş ve sonrasında düşmüşse, en kötü ihtimalle tekrar eski zirvesini test edecektir. Ama bu birkaç ay mı sürer yoksa daha mı fazla bilinmez. Etkileyen faktörleri iyi analiz etmek lazım.
Sonuçta şu anda ayı piyasasındayız, tüm coinler kırmızıda.
Ripple için aşırı kötü bir haber ya da durum olmadıkça, boğa piyasasına girdiğimizde tekrar yükselişe geçecektir.
farting_shot
Full Member

Activity: 318

View Profile
March 11, 2018, 07:18:40 PM

Ripple merkezi yapısıyla kripto dünyasında sevilmeyen bir coin fakat şöyle bir bakınca bir projesi var ve büyük kurumlarla ileride çalışmaya yönelik güzel anlaşmaları var. Bir çok çöp coine hiç laf edilmezken ilk üçte yer alan bir coine bu kadar saydırılmasını mantıksız buluyorum. 2017 den bu yana büyük çıkış yaptı ve sonuçta da büyük düştü. Yeniden aldım şahsen bekleteceğim.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
March 11, 2018, 07:26:22 PM

Rıpple o denli yükseliş bile büyük bir başarı daha sonrasında tekrardan eski seviyesine gelirmi orası muamma. Ama o seviyelerden çıkış yapanlar rahat tabi.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 11, 2018, 08:19:09 PM

düşüş olması normal şuana kadar düşmeyen mi var. ama ben her zman riplle a biraz soğuk durdum. aslında ilk göz ağrım olmasına rağmen toplam suply çok fazla. şuan için fiyatı bence normal 10 dolar hedef veren ler var. eğer 10 dolar olursa. bence şimdilik mümkün değil. çünkü btc reis varken ripple yüksek fiyatları bence zor görür...
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
March 11, 2018, 08:28:42 PM

Ripple hakkında bir çok yanlış haber çıkmıştı araştırmadan insanlar yatırım yapmaya başlayınca zarar etmeye başladılar evet bir miktar ripple bende de var ama bunu ben çok öncesin  de almıştım.. Şu bankanın birinin ripple ile anlaştı demesi ama riplle o ripple değil evet ripple ' ın bir kuruluşu ama direk ripple ile anlaşmış olması demek kripto para piyasısında büyük bir olay yaratacaktır.. Biraz daha dikkatli olmak gerekiyor arkadaşlarım..
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 11, 2018, 08:54:27 PM

Bu Ripple'dan milletin dili yanmadı mı zamanında  Grin hala deli gibi sermaye ayırıyorlar. Ha zaman zaman %10 %15 lik güzel kazançlar bırakıyor ama alıp da 2x-3x bekleyenleri anlamıyorum. Ha eğer olur da coin burn yapılcağı falan tutarsa o zaman sağlam girerim
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: