Bitcoin Forum
May 05, 2024, 09:44:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: ENJİN COİN BEKLENTİLERİ  (Read 313 times)
rasputincoin (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
January 08, 2018, 10:25:59 AM

Şu an sadece Binance ta olan ve ilerisi için güzel potansiyele sahip ENJ için geçenlerde bir gazetede çıkan yazı şu şekildeydi;

Enjin Coin oyun içi eşya transferine yeni bir boyut kazandırıyor. Hali hazırda oyun içi eşyaları takaslamak için bir sürü web sitesi varken Enjin Coin bu işe yepyeni bir soluk getirerek Enjin Coin karşılığında eşya satışına veya takasına izin veriyor. Henüz geliştirilme aşamasında olan bu koin 2018 ortalarına doğru büyük ilgi göreceğe benziyor. Şimdiden Unturned, ARK Survival, Minecraft gibi oyunlar ile anlaşma içerisinde olan bu koin, ilerleyen zamanlarda daha farklı oyunlar için de destek sunacak ve bu da koinin değerini arttıracak gibi gözüküyor. Yatırım yapacakların Enjin Coin’e bir göz atmasında fayda var.

Sizlerin ENJ ile ilgili beklenti ve düşünceleriniz nelerdir? Güncel Fiyat : 1 ENJ= 0,42$ ( 08-01-2018 )
1714945456
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714945456
Reply with quote  #2

1714945456
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714945456
Hero Member
*

Ignore
1714945456
Reply with quote  #2

1714945456
Report to moderator
1714945456
Hero Member
*

Ignore
1714945456
Reply with quote  #2

1714945456
Report to moderator
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 08, 2018, 11:47:23 AM

baya potasiyelli ve geleceği sağlam bi coin diye düşünüyorum. her almaya niyetlendiğimde fiyatını katlamış olarak görüyorum. en sonunda bi miktar aldım. bekliyorum.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 08, 2018, 11:49:24 AM

Uzun sureli yatırımda geleceği var gibi gözüküyor. Kısa vadede belki o da. Yatırım için ufak bir miktar ayıracağım herhalde. Duruma göre bakarım yada emin değilim tam.
Katsumoto
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 08, 2018, 12:15:18 PM

Projesi çok güzel lakin beklenti üzerine çıkıyor. Mesela 3 gün önce uygulamanın resmi paylaşıldı ve 3120'e yükseldi.. Bugün ise uygulama çıktı, beklendiği gibi bir yükselme olmadı. Düşüşte olmadı ama Bitcoin tekrar yükselirse bilemiyorum, yeniden 2000 seviyelerine gelir mi gelmez mi.. Buralardan da (2700-2900 bandından) çok alan oldu.. Volume alım üzerine düşük. Yüklü bir alım emri girince zaten direk satıyorlar, çünkü almaya devam eden yok. Dün elemanın teki 10 saniyeliğine de olsa bir kaç BTC ile 2700'den 1700 satoshiye indirdi.
ICO'dan girenler de çok olduğu için fırsatını bulduğu an satıyorlar bence. Ben beklemedeyim. Bu yıl güzel çıkış yakalayacaklardır.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
January 08, 2018, 01:24:53 PM

Biraz fazla abartılmış bir coin olabilir. Enjin platformunun kullanıcı sayısı çok fakat geliştiriciler bana öyle geliyor ki kendilerini fonlamak için bu işe girdiler. Coin satsalar şaşırmam. Pek de güvenemedim.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 08, 2018, 06:12:36 PM

Walletin tam etkisi gorulememis ama cin ve japon oyuncularla birlikte wallet etkisinin yansiyacagi soyleniyor balonda olabilir fena kazandirmadi bana genelde guvenim var
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 08, 2018, 06:35:22 PM

0.02 dolardan berı takıpteydım cok hızlı bısekılde artısa basladı 0.08 dolarken anca alabılmıstım. Umudum buyuk enjınden bır fıyat veremem ama takım cok calıskan baktıkca ne guzel calısıyorlar dıyor ınsan. Oyuzden uzun sure hodl yapıp bu takımla kalmayı dusunuyorum.
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220
Merit: 10

View Profile
January 08, 2018, 06:37:12 PM

bir miktar alıp kenara koymayı düşünüyorum .umudum var bu coinden

Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
January 08, 2018, 06:42:55 PM

Valla benim beklentilerime ulasti bile suanda henuz ortada biseyde yok bir mobil wallet gelecek lafina buakdar degerlenebiliyor enjin Smiley hayirlisi diyorum.

Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
January 08, 2018, 06:43:48 PM

1 ETH verilip 6000 ENJ alındıgı ico zamanında girmiştim o dönemde BTC nin pump zamanına gelmiş ve piyasaya 0,3$ olarak cıkmıstı 2 ay bekletip 0,24$ yolcu etmiştim hepsini. Önümüzdeki günlerde world mobil wallet diye bisey cıkarmayı planlıyorlar gibi jaxx gibi iconomi gibi tüm tüm tokenleri tutabileceginiz bir cüzdan sanırım + bu yıl ortalarında oyun ve oyunculuk üzerine güzel projeleri var diye biliyorum.

Uzun dönemde 1$ görmesi cok degil. Ben tutmuyorum ama.
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
January 08, 2018, 06:51:19 PM

ben 5-6 aylık vade sonucudna 1 doları geçeceğnii düşünenlerdenim açıkçası. özellikle mobil uygulama meselesi sornası çok güzel günler olacak diye düşünüyorum enjin coin için.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 08, 2018, 08:51:04 PM

1 doları daha kısa sürede geçebilir gibi, daha şimdiden 0.4 dolar üstüne kapak attı, amacım uzun vade tutmak enjin aldığımdan beri hiç üzmedi beni.
rasputincoin (OP)
Full Member

View Profile
January 09, 2018, 06:25:08 AM

Arkadaşlar Enjin Coin için cüzdan çıktı henüz indirip kurmaya vaktim olmadı cüzdan indirme linki aşağıdaki gibidir.

https://enjinwallet.io/

Kullanmaya başlayan arkadaşlar cüzdan ile ilgili yorum yaparsa güzel olur
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 09, 2018, 07:46:40 AM

Sadece binancede olması bile benim için yükseliş sebebi olabilir. Kısa bir sürede enjde pumplananlar arasında yerini alacaktır

rasputincoin (OP)
Full Member

View Profile
January 12, 2018, 10:42:10 AM
Last edit: January 12, 2018, 10:56:26 AM by rasputincoin

Enjin Coin Bugün Kucoin borsasında işlem görmeye başlayacak Resmi twitter sayfası üzerinden yapılan duyuru şu şekilde ;

Enjin Coin (ENJ) token will join our list of tradable tokens.
KuCoin traders will have access to ENJ/BTC and ENJ/ETH trading pairs upon listing. Users can start trading ENJ on KuCoin January 12, 2018 at 22:00 (UTC +8)
#KCS #enjincoin #BTC #ETH @EnjinCoin

Link: https://twitter.com/kucoincom/status/951762406799110145
veracocha
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
January 12, 2018, 10:48:54 AM

Bugün  Tr saatiyle 14:00 te  Kucoin borsasında işlem görmeye başlayacak Resmi twitter sayfası üzerinden yapılan duyuru şu şekilde ;

KuCoin traders will have access to ENJ/BTC and ENJ/ETH trading pairs upon listing. Users can start trading ENJ on KuCoin January 12, 2018 at 22:00 (UTC +8)

kucoine girince yükseliş olur mu hocam sizce ? yani bir coinin borsaya giriş yapması o borsada yükselmesi anlamına gelir mi ?
rasputincoin (OP)
Full Member

View Profile
January 12, 2018, 11:02:08 AM

Bugün  Tr saatiyle 14:00 te  Kucoin borsasında işlem görmeye başlayacak Resmi twitter sayfası üzerinden yapılan duyuru şu şekilde ;

kucoine girince yükseliş olur mu hocam sizce ? yani bir coinin borsaya giriş yapması o borsada yükselmesi anlamına gelir mi ?

Şimdiye kadar sadece Binance borsasında vardı. Kucoin borsasında da  işleme başlayacak olması fiyatı olumlu etki edecektir zira açıklamadan sonra binance borsasında fiyatı yükselmeye başladı,
Daha çok borsa daha çok talep anlamına gelmekte beraber negatif yönlerinin de olması muhtemeldir bunu da unutmamak gerekir.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 12, 2018, 11:02:13 AM

hali hazırda çok daha büyük binance de işlem gördüğü için kucoin in ciddi fark yaratacığını ön görmüyorum.
ozmania
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
January 12, 2018, 11:20:16 AM

kucoin haberinden sonra binance da çok az yükseldi hatta aynı kaldı bile diyebilirim.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 12, 2018, 11:22:54 AM

Enjini ben hatayla aldım geri sattım çok pişmanım keşke satmasaymışım çok üzüldüm sattığıma bayağı kar edebilirdim neyse nasibimizde yokmuş yapacak bir şey yok
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: