Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:16:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: MHP nın akepeyı desteklemesı  (Read 693 times)
hurrem77
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 10:22:29 AM

Alpaslan Turkesin kemikleri sizliyordur. Once  oglu  Akp ye katilarak ihanet etti. simdi de bahceli partiyi peskes cekiyor.ama ben inaniyorum ki gercek ulkuculer bu oyunu bozacaklardir. ve bu musvetteleri partiden uzaklastiracaklar.haydi arkadaslar bu oyunu bozalim,Akp nin gunahina ortak olmayalim.zira onlarin sonu yuce divandir.Ulkeye buyuk hizmetleri yokmu elbette var ama  onumuzde bir suriye ornegi ,bir feto olayi ulkenin basina dert ettiler. hangi birini sayayim.
 Ben inaniyorum ki ulkucu gencligimiz bu oyunu bozacaktir.
1715314615
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715314615
Reply with quote  #2

1715314615
Report to moderator
1715314615
Hero Member
*

Ignore
1715314615
Reply with quote  #2

1715314615
Report to moderator
1715314615
Hero Member
*

Ignore
1715314615
Reply with quote  #2

1715314615
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715314615
Hero Member
*

Ignore
1715314615
Reply with quote  #2

1715314615
Report to moderator
1715314615
Hero Member
*

Ignore
1715314615
Reply with quote  #2

1715314615
Report to moderator
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 11:14:02 AM

Bir ülkücü ülkesini atasını bayrağını ölümüne sevendir. Akli dengesi yerinde olmayan yaşlı parti liderinin sözünü dinleyecek kadar saf olduklarını düşünmüyorum. Bahçeli bittiği için akepeye sırtını dayadı, akp 2019da başkanlığı kazanamayacağı için mhpye yalvardı, ne paralar ne yatlar ne katlar havada uçuşacak şimdi yazık güzelim ülkemize içim sızlıyor şeriatından tutun tüm özgürlüğümüz zevklerimiz kısıtlanıcak.
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
January 11, 2018, 11:19:49 AM

partiyi direk kapatip alt kolu haline getirseler de herkes rahatlasa artik. boyle bir sacmalik olamaz.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
yaniman
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
January 11, 2018, 11:24:07 AM

Bu mantıkla zaten MHP diye bir parti kalmayacak. 2019 secimlerinde nasıl oy isteyecekler anlamadım.

Memetemmi
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
January 11, 2018, 11:34:35 AM

Chp HDP'yi açıkça desteklediğinde kimsenin sesi çıkmıyordu. CHP genel başkan yardımcısı basın toplantısında ailecek hdpye oy verdik derken, CHP Hdp'lileşti mi? Onlar için aynı yorumlar yapılıyor mu?
Irfansyed
Full Member

Activity: 252

View Profile
January 11, 2018, 12:41:16 PM

Çıkar grupları partiler de çok etkin. Gelecekte çıkarlarını nerede görüyorlarsa oraya yanaşıyorlar. Hiçbiri inandırıcı değil.
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
January 11, 2018, 01:05:45 PM

Chp HDP'yi açıkça desteklediğinde kimsenin sesi çıkmıyordu. CHP genel başkan yardımcısı basın toplantısında ailecek hdpye oy verdik derken, CHP Hdp'lileşti mi? Onlar için aynı yorumlar yapılıyor mu?

rahatsız oluyorsan sesini çıkartırsın. orada sesini çıkarmadı kimse burada da çıkartmasın diye bir mantık yok. yap yorumunu aç konunu tutan mı var seni?

benim gözümde kılıçtaroğlu hdp birbirlerini yeri geldi açık açık destekledi yeri geldi gizliden gizliye.  tayyip erdoğanı devirebilmek için bütün yolları denediler adamlar. bunların yüzünden kılıçdaroğlunun benim gözümde hiç bir değeri yoktur.

aynı şekilde bahçelininde hiç bir değeri kalmamıştır. benim gibi düşünen birçok mhp'li olduğunu düşünüyorum duyuyorum.

Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
January 11, 2018, 01:06:53 PM

Bu mantıkla zaten MHP diye bir parti kalmayacak. 2019 secimlerinde nasıl oy isteyecekler anlamadım.

kendileri için istemeyecekler zaten tayyibi desteklemek için isteyecekler. MHP yi akp nin paf takımı gibi bişey yapacak.
lxjtian
Full Member

Activity: 201

View Profile
January 11, 2018, 03:38:27 PM

Kullanılan ve kullanan anlaşmış. Oy verem vatandaş hakkını aranıyor. Kimseye oy verilmez artık. Ortalık fır fır dönemle dolu.
felmitof
Member
**

Activity: 154

View Profile
January 13, 2018, 05:06:21 PM

Türkiye için hayırlı çalışmalar yapsınlar gerisi mühim değil.
sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110

View Profile
January 14, 2018, 10:19:04 PM

turk tarıhının gelmiş gelmiş en basarısız siyasetçisi devlet bahçelidir. türk mılletıne en buyuk zararı bu adam vermişdir vermeye devam edecekdır.

anlamadım bazı noktalar var. abi bir adama küfür ettikden sonra ben artık o adamın yuzune aslaa katıyen bakamam. yahu bunlar bırbirine neler neler dedi.

akp genel baskanı r.t.e bu adam evlı değil evliliğin ne demek oldugunu bilmez derken erkeklıgınden dem vurdu.
devlet bahcelı bunun ıcın cocukları ıcın demedıgını bırakmadı
keza suleyman soylu agız dolusu küfürler etmedımi bonus olarak numan kurtulmus aynı sekilde ne küfürler etti nasıl bakıyorlar abi yuzlerıne nasıl bir insanda hiçmi ar namus haya seref gurur olmaz ben onları gördukce ınanın utanıyorum. ötekileri saymıyorum bile.
turkıyede huzurlu olmak ıstıyorsanız sıyasetden uzak durun
kripton766
Member
**

Activity: 82
Merit: 13

View Profile
January 14, 2018, 10:34:08 PM

Devlet Bahçeli'nin karaktersizliği. Sabah akşam eleştirdiğin adamın yanında şimdi. Acaba nasıl bir sus payı aldı?
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
January 15, 2018, 12:41:17 AM

isteyen istediğini destekeler kimseyi bağlamaz
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 15, 2018, 01:13:08 AM

Bence basit bi siyasi hamle gelecek bize daha neler gösterecek ben bu desteğin  kalıcı olduğunu düşünmüyorum
skaya7
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
January 15, 2018, 07:36:22 AM

hocalar bunun nedenı ne olabıolır.devlet bahcelı denen cakma ulkücünun akepenın elınde kaseti falan olabılır mı? yoksa onceden akepe turk dusmanlıgı yapıyor dıyen bırının bırden bıre en koyu erdogancı olması neden ? baskanlıgına adayda olmuycaz erdoganı desteklıycez dedı bu cakma ulkucu.bence akepe mhp yı bu sayede bıtırdı.devlet bahcelı gıdene kadar mhp bıtmıstır .zamanında akepenınde mhp ıcın neler neler dedıgı ortada
 alıntı (DAHA ÖNCE BAHÇELİ AKP ICIN TÜRK DÜŞMANI DIYORDU AKP VE CB ICIN TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPIYOR DIYORDI  NASIL BIR DUYGU AKPNIN PESNDEN GITMEK VE DESTEKLEMEK MHPLILER SIZ MHPLI DEGILSINIZ ARTIK HEPINIZ AKPLISINIZ..) yazan cok guzel yazmıs..yazık gercekten yazık mhplı kardeslerıme
https://twitter.com/ofcokzorbe/status/950314977004486656
inanılır gibi değil bunun altından elbet bir şeyler çıkacağını düşünüyorum her şeyi geçtim haysiyetine şerefine laf söyleyen bir insana nasıl güvenir destek verirsin o zaman demezler mi adam gerçekten doğru söylemiş diye

CRYPTOV8 ◄◄◄◄ Bringing banking to blockchain►►►► (https://www.cryptov8.com/)
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
January 15, 2018, 08:46:52 AM

Bence basit bi siyasi hamle gelecek bize daha neler gösterecek ben bu desteğin  kalıcı olduğunu düşünmüyorum

zaten başkan da olduktan sonra desteğe falan ihtiyacı kalmayacak. ondan sonra ihtiyacı olan tek şey günah keçisi. fetö yü yeterince kullandı. şimdi de sıra bahçelide. başkanlıktan sonra en ufak sıkıntı da bahçeliye saldırır. sonra da dolandırıldık kandırıldık der üstüne yürür.

huzurdangolgeler
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

View Profile
January 15, 2018, 03:50:35 PM

valla bu adam koltuk sevdası için stepne oldu çıktı.
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
January 15, 2018, 03:51:33 PM

Tamamen akp den oy çalarız sandılar, ama en sonun da akp onları yuttu bitirdi. diğer seçimlerde mhp kapanacaktır.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
January 15, 2018, 04:29:17 PM

bunda ne var ki daha önce buna benzer şeyler oldu burada mhp'nin akp'yi destekelemsi sorun değil aralarında bu kadar itilaf olmasına rağmen destekliyor olması sıkıntı.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █