Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:13:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Neye Yatırım Yapmalıyım?  (Read 442 times)
cahittemel (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 03:24:22 PM

Görüş bildiren herkese çok teşekkür ederim Smiley
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
January 15, 2018, 04:27:44 PM

Görüş bildiren herkese çok teşekkür ederim Smiley

hocam ben yeni çıkan kendi altyapısı yani blockzinciri olan coinlere yatırım yapmanızı öneririm bunun dışındakilerin pek bir faydasının olacağını zannetmiyorum açıkçası size maddi açıdan

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169
Merit: 5

View Profile
January 15, 2018, 04:32:38 PM

Bana güzel projelere Ico'dan girmek mantıklı geliyor.
mahmure
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
January 15, 2018, 05:00:00 PM

monetha yatırım için oldukça ideal fiyatta
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
January 15, 2018, 05:03:25 PM

XVG (Verge) 'e yapma da neye yaparsan yap Smiley

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
melancoly
Member
**

Activity: 168

View Profile
January 15, 2018, 05:21:32 PM

Piyasayı iyi bilmen gerekir, coinlerin yükselişlerini takip etmen gerekir, 
daha sonra belirli düşüncelerin oluşmaya başladığında aklına yatan projelere göz atıp ufak ufak başlayabilirsin.
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
May 08, 2018, 07:56:51 PM

Burdan yapılan yorumlara göre değil kendi analizlerine ve araştırmalarına dayanarak yapmalısın burdaki yorumları da araştırmanda analiz süzgecinden geçirsen daha iyi olur umarım bu yorumum işine yarar.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
May 08, 2018, 08:15:09 PM

Poloneixde olan herhangi bir coine yatırım yapsan da biraz kar edersin şu an zaten boğa sezonundayız kar etmek için girmiyosan büyük hedefliyosan da bi süre arastırman gerektiğini tavsiye edebilirim sadece.
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
May 08, 2018, 08:51:16 PM

11000-12000 rallisi bugünlerde başlarsa hiçbirşeye. Altların çoğu geri çekilebilir.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 08, 2018, 09:24:04 PM

Arkadaşlarımızın düşünceleri çok değerli ve belli tecrübeler elde edilerek ekrana dökülen yazılar fakat buradaki bilgilerden hareketle sizin de araştırma yaparak kendi kararınız vermeniz daha faydalı olacaktır.

Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
May 08, 2018, 09:32:53 PM

dostum öncelikle iyice araştırma yapmadan yatırım yapmamanı öneririm. ve sabır çok önemli yatırım yaptığın her ne olursa düşüşe geçtiğinde zararın neresinden dönersen kar mantığı ile düşünürsen pek birşey elde edemezsin. onun yerine uzun vadeli sabırla beklemen daha iyi kar elde etmeni sağlar.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
May 08, 2018, 10:44:41 PM

Ethereum hala gidecek çok yolu olan bir coin. Tabi fiyatı yuksek yüklü girmek gerekiyor fazla kar eedebilmek için ancak acemice de all in yapmak değil kastım kademeli girilebilir.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 08, 2018, 11:00:49 PM

Aleyküm selam. Eğer yeniysenize pek fazla yatırım yapın diyemeyeceğim, çünkü size şu an çok geç kaldım piyasayı kaçırdım gibi gelebilir. Ama değil. Bu piyasa daha yeni emeklemeye başlayan bebek gibi. Şimdi girerseniz büyük ihtimalle herkes gibi ilk aşamada batacaksınız 3 4 ay kımıldayamayacaksınız. Bu yüzden oturun izleyin derim bir kaç ay en azından. Haberleri takip edin, piyasayı izleyin, nasıl işlediğini çözün daha sonra yatırıma kalkışın. Bu arada tek borsaya bağlı kalmayın ve borsada uzun vadeli olarak coin tutmayın, kendi walletlarına çekin alacaksanız da. Coin tavsiyesi olarak birşey dersem sana zararı olur şu aşamada, çünkü alsan bile nerede alınır nerede satılır bilmiyorsun, zararı olur.

aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 08, 2018, 11:10:45 PM

Hacimi çok düşük olan coinlere dikkat etmek lazım ehele twitter dan yada sağdan soldan duyarak bu tarz coinlere yatırım yapılırsa büyük pişmanlık olabilir. Yeni girenler özellikle direkt sağlam coinlere yönelebilir.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
May 08, 2018, 11:39:37 PM

Öncelikle bu piyasayı biraz araştırdıktan sonra yatırım yapmalısın çünkü bu piyasada uzun zamandır varolan insanlar bile bazen yanlış yatırımlar yapabiliyorlar bu sebeple iyice incele ve eski coinleri degerlendirmeye alabilirsin ama hemen satın alma isine girme derim
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 08, 2018, 11:44:35 PM

Ethereum kesinlikle ilk seceneginiz olmali. Bancor minexcoin zcash bitcoin kaliteli coinlerin arasinda.

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
May 09, 2018, 12:13:43 AM

Öncelikle hoşgeldin ve sakin ol bilgi ögrenmeye calış elinden geldigi kadarıyla ondan sonra yatırım yaparsın acemi şansıyla para kazanılmaz yatırım yapılmaz ilk kural Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ozlemt4296
Member
**

CAT.EX Exchange

View Profile
May 09, 2018, 05:53:38 AM
Last edit: May 09, 2018, 06:32:54 AM by ozlemt4296

Öncelikle bir süre piyasayı takip et güzelce araştır mesela eski coinleri değerlendirmeye alabilirsin ama hemen satın alma  güvenilir sağlam coinlere yatırım yapmalısın mesela ethereuma ama sana uzun vadede yatırım yapmanızı tavsiye edebilirim sabırlı olup bekleyin

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 09, 2018, 06:00:46 AM

Öncelikle cümleten selamunaleyküm herkese,
Ben bu piyasalar hakkında az çok araştırma yapmaya başlayan yeni bir kardeşinizim.Değerli forum büyüklerimden Poloniex'te neye yatırım yapmam gerektiği hakkında fikri olanların değerli görüşlerini bekliyorum.(Forumda hemfikir olunan Stratis ve Waves'in dışında).
Şimdiden teşekkür ederim.

Umarım yanlış anlamışım stratis ve waves dışında derken zaten bunlara yatırım yapmayacağım anlamında  söylemişsindir. Burada alacağın yatırım tahminleri seni üzebilir öncelikle her yeni gelen arkadaşla paylaştığımız gibi seni üzmeyecek ve gittiğinde seni zora gitmeyecek bir miktar ile giriş yap. Bol bol oku. İlla yatırım yapacaksan yatırım yapacağın koinleri söyleyemem ama genç koin ve tokenlere yatırım yapmaya çalış. Çünkü onlar daha primlenmemiş olur. 1 yıldır Waves tutan biri olarak 15$ dan satmadım geldim 5$ dan sattım Smiley . Bu benim hatam ama projeye olan inancımı kaybettim.
cointerstrike
Full Member

View Profile
May 09, 2018, 06:04:18 AM

Öncelikle şunu söylemeliyim ilk önce Stratis ve Waves'i kafandan bi kenara at. Bunlar miladı dolmuş coinlerdir ve sadece Türkçe forumda abartılır.

Ben Kybernetwork, Wanchain, Icon, Request Network projelerinden birine yatırım yapmanı öneririm.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: