Bitcoin Forum
May 01, 2024, 05:18:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hit Btc Yavaş Yavaş uzaklaşmak gerekiyor  (Read 130 times)
Dammitt (OP)
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 08, 2018, 06:20:22 PM

Bugün bir tokeni elimden çıkardım saat 3 gibi. Btc Olarak çekim verdim  6 saat falan oldu Txid falan bile vermedi Hit Btc Şu anda Btc deposit edilmemekde bir kaç gün önce bittrexden Btc transfer ettim 10 dakikada cüzdana yansıdı. Aynı şekilde ether çekimi verdim binance 30 dakikada yoğun olduğu halde cüzdana geçti.

Aslında bu tarz borsaları kullanmam ama el mahkum çünkü başka borsalara girmiyor tokenler etherdeltada düşük diye işlem yapmamıştım sanırım buranın'da bu sorunu var. Şikayetler'de baya fazlaymış bence 2 kere düşünün bu siteyi çok yavaşlar yada başka bir durum var bunlarda diğer borsalarda bu kadar sıkıntı olmazken bunların bu kadar fazla milleti bekletmesi bana mantıklı gelmiyor. Çekim yapacağım Btc bu arada 0.74 dü 0.73 olarak cüzdana yansıyacak sanırım bakalım kaç gün sonunda işleme alınacak tokenlerin bir kısmını buraya atmıştım ama şimdi buradan çekemeyecek gibiyim çeksem bile aynı şekilde askıya alacak yine bekleme süresi falan olacak.

Bence bu aralar bu borsaya kullanmayın derim yüklü işlemler buradan yapmayın ayrıca.

https://forum.hitbtc.com/categories/support
1714583884
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714583884
Reply with quote  #2

1714583884
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714583884
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714583884
Reply with quote  #2

1714583884
Report to moderator
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
January 08, 2018, 06:24:17 PM

HitBTC gerçekten berbat bir borsa oldu, Binance'ye para transferi yaparken kaç gün bekledim ayrıca USDT transferlerinde 100 dolar haraç kesen bir borsa, rezillik.
kmlkkl
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
January 08, 2018, 06:29:00 PM

Bu gün bir arkadaşım çekme işlemini yapayım dedim. 2 saat önce emir verdim çekmek için fakat site hala beklemede gösteriyor işlemi. Ne zaman onaylayacakları belli değil. Diğer sistelere oranla hitbtc borsasına giriş yapılmasını tavsiye etmiyorum. Bilgilerinize

Palpatinee
Member
**

Activity: 102
Merit: 25

View Profile
January 08, 2018, 06:42:44 PM

Transfer falan bu gibi şeyler hızlı ama Normalde çekimlerde bildiğin süründürüyorlar feeleri hep düşük tutuyorlar.
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
January 08, 2018, 07:35:19 PM

Benim 35 gündür bekleyen bir işlemim var. Detaylar da transfer gerçekleşti gözüküyor ama hedeflediğim adrese hala ulaşmadı. Support'a yazdım 5 gündür geri dönüt alamadım.
HitBTC ve EtherDelta mümkün olduğunca uzak durulması gereken iki borsa oldu.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Dammitt (OP)
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 08, 2018, 07:40:17 PM

Benim 35 gündür bekleyen bir işlemim var. Detaylar da transfer gerçekleşti gözüküyor ama hedeflediğim adrese hala ulaşmadı. Support'a yazdım 5 gündür geri dönüt alamadım.

Geri dönüş alamazsın zaten büyük ihtimal otomatik mesajlar yolluyor etherdelta biraz daha iyi oda genelde geçde olsa bu işlemler oluyor ama bunların ne yaptığı belli değil.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
January 08, 2018, 08:30:19 PM

Geri dönüş alamazsın zaten büyük ihtimal otomatik mesajlar yolluyor etherdelta biraz daha iyi oda genelde geçde olsa bu işlemler oluyor ama bunların ne yaptığı belli değil.

hitbtc.com ve etherdelta.com da da sıkıntı yaşadım gerçekten bile bile mi yapıyorlar nedir  resmen üye kaybetmeye uğraşıyorlar gibi bir halleri var. Acilen kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 08, 2018, 08:44:41 PM

hitbtc.com ve etherdelta.com da da sıkıntı yaşadım gerçekten bile bile mi yapıyorlar nedir  resmen üye kaybetmeye uğraşıyorlar gibi bir halleri var. Acilen kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor.

Bu 2 siteyle ilgili 2 şık var ya Fee ücretini Gwei ücretini çok düşük tutuyorlar ve işlemler beklemeye alınıyor belirli bir süre. Yada HitBtc için bazı yüksek bütçeli çekimleri bilerek onay vermiyorlar belli bir süre bekletip bunları kullanıyorlar bir nevi faiz gibi. Bana bu durum ponziyi hatırlatıyor ama acı gerçek ama benimkisi teori kısaca.

Çünkü bittrex,binance,polo,kraken gibi borsalarda bu kadar bekleme olmuyor en azından ticketlara dönüyorlar ama HitBtc tam tersi ticketlara döndüğü bile yok. Zaten bu gidişle hacimleri falan baya düşer gibi duruyor.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 09, 2018, 07:01:23 PM

USD Tether transferi için 100 dolar isteyen, günlerdir Ethereum withdrawallarini kapatan neredeyse dolandirici bir borsa.. Bana göre çok değil, yakında borsa kapanır.
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
January 09, 2018, 09:37:57 PM

Bence paraya doymadıkları sürece kapanacaklarını sanmıyorum öküz gibi para kaldırıyorlar

Pages: [1]
  Print  

Jump to: