Bitcoin Forum
June 21, 2024, 02:35:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: anlık yüzde 3-5-10 gelir getireceğini düşündüğünüz coinler  (Read 334 times)
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
January 08, 2018, 07:49:23 PM
Last edit: January 08, 2018, 11:51:48 PM by wolwoo

merhaba beyler bayanlar
forumun her yerinde 10x-100x yapacak coinler sıralanıyor, açıkçası ben bugün waves'ten yüzde 12 kâr ettim 3-5 saatte, çok tatlı geldi  Cheesy Wink...
böyle kafanızda anlık ya da saatlik bazda yüzde 10-20 yapabilecek coinler varsa yazabilirsiniz. taktik için örneğin: stratis arttı waves çok geride kaldı ve ya ethereum arttı etc de ufaktan kıpırdanır gibi tüyolar...veya pump-dump görmüş coinlerin düzeltme noktaları da olabilir.
6 ay bekleyip kanser olacağıma günde ya da haftada bir kez yüzde 10-20 kazanırım daha iyi, yalnız artışlar satoshi bazında olursa iyi olur. örneğin: 1 btc'miz var yüzde 10 alsak 0.1 btc eder al sana kira-kredi kartı parası çıktı, sermaye de yerinde duruyor. bunun gibi mütevazi düşünceleri paylaşalım istedim.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 08, 2018, 08:19:52 PM

Bu düşünce yapısı biraz tehlikeli. Stres yapabilirsin, zamanını (her dakikanı) coin fiyatlarını kontrol ederken harcayabilirsin. Tüm bunlara rağmen önerim monethadır Smiley

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 08, 2018, 08:23:24 PM

Sun Contract ( SNC ) Dikkat edin .

Bu ayın sonuna kadar 2 borsaya girecek . Birisi TOP 5 de . Henüz duyurusu yapılmadı . Kaçırmayın derim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 08, 2018, 08:30:25 PM

Hocam güzel kar etmissinde oynadın mi büyük oynayacksin birkaç tane konu var senin tarzında coin bulmak için analiz yapan kişileri takip etmeni öneririm

HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
January 08, 2018, 08:35:25 PM

Denk gelirse süper olur öyle coinler  ya ama büyük oynayacaksın en azından 0.5 btc felan olacakki kazanç elde edebilesin analiz çok önemli bu işte

wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
January 08, 2018, 08:46:26 PM

arkadaşlar mesela dogecoin 100'de şimdi 110 mu olur 90 mı?! gibi gibi... şu an olabilecek hareketlerden bahsediyorum. örneğin numeraire gün içinde 384k'yı gördü, demin 280 idi almadım şimdi 304k...bunun gibi şeylerden bahsediyorum. numeraire 316k oldu az önce, neden? yarına en çok düşenlerde %30 ile girmek istemez ya da dogecoin redd'e göre çok geride kaldı artış olabilir, bunlar biraz da hissiyatla alakalı öngörü mü dersiniz durugörü mü yoksa hissi kablel vuku mu artık sizin tercihiniz...

Denk gelirse süper olur öyle coinler  ya ama büyük oynayacaksın en azından 0.5 btc felan olacakki kazanç elde edebilesin analiz çok önemli bu işte

aynen dostum 1 btc ideal bence, kafadan 0.1-0.2 btc kâr demek...

Hocam güzel kar etmissinde oynadın mi büyük oynayacksin birkaç tane konu var senin tarzında coin bulmak için analiz yapan kişileri takip etmeni öneririm

nerde analiz yapıyorlar acaba forumda mı?

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 08, 2018, 08:51:57 PM

Coinler genelde BTC'nin hareketlerine göre inip çıkıyor.BTC'yi takip etsen coinlerin çoğundan kazanabilirsin aynı şekilde yüzde 10 yapabilirsin.Buda iyi bir takip istiyor.
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
January 08, 2018, 09:04:37 PM

Coinler genelde BTC'nin hareketlerine göre inip çıkıyor.BTC'yi takip etsen coinlerin çoğundan kazanabilirsin aynı şekilde yüzde 10 yapabilirsin.Buda iyi bir takip istiyor.

tayfun hocam takipteyim zaten film keyfi falan bırakmadı bu coinler bende  Cheesy bazen gece 3'te bi hareket oluyor hoop herşey düşüşe geçiyor, o düşüşün nirengi noktasını bulsak az-biraz da cesaret cash para hesapta, yok btc kralmış yok altcoinler tahta geçecekmiş falan filan beni bunlar alakadar etmiyor, dünyadaki btc sayısı stabil o halde benimki de stabil kalsa yeterli, arada böyle actionlarla cep harçlığımı çıkartsam yeter (0.1 btc X ayda 4 defa yapsak= 0.4 btc o da 20-25 bin tl eder  Cheesy Grin)

Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88
Merit: 0

View Profile
January 08, 2018, 09:05:44 PM

Yanlışsam düzeltin de öyle hacimi çok yüksek olmayan coinlerden kolay kolay 1 btc lik alamazsınız. Niye derseniz eğer direkt ask kısmından alacaksanız hacimi küçük coinlerde direkt 1 btc lik satış olmayacağı için mecbur fiyatı artıra arttıra alım yapacaksınız, bu da başkalarının işine gelir. Yok ben alım emri girerim diyosanız da 1 btc lik alım emrini gören diğer alıcılar bu sefer hep sizin koyduğunuz fiyatın bir tık üstünden alım emri girecek. Anca parça parça koyup almak lazım o da %10 luk kâr için hem 1 btc yi riske atmayı hem de bu kadar uğraşmaya değer mi bilmiyorum açıkçası.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
January 08, 2018, 09:11:06 PM

Değeri çok yüksek olmayan coinler geliyor benim aklıma bu tür bir kazanç için. Mesela önceden gvt ile yapardım 6-7 dolar civarındayken şuan tabi çok arttı değeri 30 dolardan fazla şuan ama yine yapılabilir. bcpt ve ripple da bunun için uygun bence.
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
January 08, 2018, 09:21:19 PM

Yanlışsam düzeltin de öyle hacimi çok yüksek olmayan coinlerden kolay kolay 1 btc lik alamazsınız. Niye derseniz eğer direkt ask kısmından alacaksanız hacimi küçük coinlerde direkt 1 btc lik satış olmayacağı için mecbur fiyatı artıra arttıra alım yapacaksınız, bu da başkalarının işine gelir. Yok ben alım emri girerim diyosanız da 1 btc lik alım emrini gören diğer alıcılar bu sefer hep sizin koyduğunuz fiyatın bir tık üstünden alım emri girecek. Anca parça parça koyup almak lazım o da %10 luk kâr için hem 1 btc yi riske atmayı hem de bu kadar uğraşmaya değer mi bilmiyorum açıkçası.
evet hocam ona da bakıyorum ama bazen getiriyor en öne koyuyor adamlar, mesele artacak mı, artarsa o fiyattan verebilecek miyim, tarihinde nereleri görmüş, olayı nedir vs hemen hepsi hakkında az-çok bilgi sahibi olmak gerekiyor

Değeri çok yüksek olmayan coinler geliyor benim aklıma bu tür bir kazanç için. Mesela önceden gvt ile yapardım 6-7 dolar civarındayken şuan tabi çok arttı değeri 30 dolardan fazla şuan ama yine yapılabilir. bcpt ve ripple da bunun için uygun bence.

ripple'ın 8k seviyesine düşmesini bekliyorum, önce anlık düşer, sonra 10-12k aralığında yine bir süre pazarlamaya çalışırlar sonra hep düşüş tam düşüş, o ilk 8k seviyesine geldiinde bir alım yapılabilir kısa süreli de olsa...

böyle "dumping yaptık ne alırsan %30-40 ucuza" diye bağıran coinler hoşuma gidiyor hemen bir düzeltme de geliyor arkasından extreme bir durum yoksa ortada ki o düzeltme bazen düşüşün dibinden %50'ye kadar çıkabiliyor. muazzam bir kazanç dakikalar içerisinde, stres yok beklemek yok, al 0.2 btc'yi ve arkanı dönmeden uzaklaş  Wink

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 08, 2018, 09:31:10 PM

Sermayenizi bilmiyorum ama  küçük paralarla kovalanacak iş değil %5 %10 karlar, bikaç sefer kazanıp bide terste kaldığınızda elindekinizde gider.Ben uzak duruyorum o yüzden trade işinden.alırsam uzun vadeli alıyorum kimisi beklediğimden erken 2x falan yapıyor anaparayı alıp yola devam ediyorum.dediğiniz gibi de yaptım zamanında ama kaybettim sürekli.belkide ben beceremedim
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 08, 2018, 09:35:05 PM

SNM yi ilk çıktığı günden beri takip ediyorum, uzun süre tuttugum  için her harekette satamıyorum (treni kaçırmayayım diye)
Ama 3800 4200 arasında çok seyrediyor bu aralar dün 4700 leri de gördü gerçi, izlemenizde fayda var.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
January 08, 2018, 09:53:44 PM

eskiden 1 ayda nasıl paramı ikiye katlarım diye konuşuluyordu, sonra bu hafta hangi coin 2x yapar diye konuşulmaya başlandı. sonra haftada 3-4 kez 2x yapmayan parasını kaybediyor gibi hissetti. şimdi her gün 2x aramaya başladık forumca. bu arkadaş son noktayı koymuş coini alayım anında %10-20 yapayım diye araştırıyoruz. Grin
Bheze
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
January 08, 2018, 09:55:36 PM

Borsaya çıktıktan sonra STK satın alırsanız anlık 2x gelecektir diye düşünüyorum, max 1 hafta içinde paranızı ikiye katlayabilirsiniz. Diğer kriptoapra kartları Visa kullandığı için çokçabuk etkilendi ama STK'nın MasterCard ile ortaklığı var yani şu an piyasaya ilaç gibi gelecek.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 08, 2018, 10:06:50 PM

Borsaya çıktıktan sonra STK satın alırsanız anlık 2x gelecektir diye düşünüyorum, max 1 hafta içinde paranızı ikiye katlayabilirsiniz. Diğer kriptoapra kartları Visa kullandığı için çokçabuk etkilendi ama STK'nın MasterCard ile ortaklığı var yani şu an piyasaya ilaç gibi gelecek.

2014 yılında oluştrulmuş aynı isimde bir coin var, bahsettiğiniz bu mudur?

https://coinmarketcap.com/currencies/stakecoin/#charts

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
January 08, 2018, 10:42:24 PM

Bende anlık olarak gir çık yapmıyorum, sürekli ekran başında olmak gerekiyor buun için.Emir koyup gidebilirsinizde tabi ve yüksek ihtimalle de gerçekleşecektir ama yinede mantıklı gelmiyor bana belkide sermaye az olduğu içindir.2 Btc ile falan oynasan %10 demek 0,2 btc demek ama o kadar parayıda tek coinde riske edemem şahsen
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
January 08, 2018, 11:13:18 PM
Last edit: January 08, 2018, 11:52:17 PM by wolwoo

dgb anlık al-sat 0.03 btc kâr, bereket versin 2-3 dakika içinde  Cheesy Grin Grin beklesem çıkıyormuş daha Roll Eyes başlığı değiştirdim agalar yüzde 3-5 bile yeterli, yalnız terste kalma durumları sıkıntı, bir arkadaş yukarıda ifade etmiş, onda da ath olmayan coinlere girerek, olmadı uzuncu olunur ya da az bir zararla çıkılır gibi bir yöntem geliştirilebilir...ytd

freedomforever
Member
**

Merit: 11

View Profile
January 09, 2018, 04:30:58 AM

Hocam kısa vadede kazanmak için öncelikle kaybetsen bile üzülmeyecen bir miktarı yatırım amaçlı düşün. Sonrasında vaktin bol olmalı ki her an her dakika kontrol edip alım satım yapabilmelisin. Bu iki durum sende oluşmadıysa hiç bulaşma.

M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
January 09, 2018, 05:03:53 AM

Hocam, (belki biliyorsundur ama)
https://www.coinmarketcal.com
Yukarıdaki siteden günlük, haftalık veya aylık coinlerin buluşmaları, konferansları, forkları, token yakmaları gibi herşeyi bulabilirsin. Günlük veya  gün öncesinden sağlam güvenilir bir coine ait bir gelişme bulduğun zaman düşük seviyeden gir %10'la satış koy o gün gelince muhakkak artıyor o girdiğin coin. Tabi o  gelişmenin ponzi olmasıda olabilir biraz araştırıp kaynaklarına bakıp öyle girmenizi tavsiye ederim.
Bol kazançlar Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: