Bitcoin Forum
May 28, 2024, 02:38:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: BCPT  (Read 744 times)
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 11:45:36 AM

İlk defa duydum ben bu tokeni, nedense forumda hiç karşıma çıkmadı. Ama bu amaçla çıkarılan bir kaç tane daha token var diye biliyorum.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 12, 2018, 11:46:11 AM
Last edit: January 13, 2018, 02:03:10 PM by frtmr

Projeyi ilk çıkış zamanlarından beri görüyorum , bakıyorum , takip ediyorum. Adından dolayı biraz endişeleniyordum ama görünen o kim benden başkası endişelenmiyor. Yatırım almaya devam ediyor. Kritik seviyeyi aştıysa sorun yok yükselme eğiliminde olacağını düşünüyorum.

Bende ilk çıktığında bakmıştım. İsminden dolayı uzak durduğum tokenlardan biriydi. Çıktığından beri 10x civarı yapmış.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 13, 2018, 09:24:19 AM

Şu sıralar baya düştü değeri aslında uzun vade için alınabileceğini düşünüyorum ben. Eğer olur da 1 dolara kadar düşerse kesinlikle alınmalı. İleride minimum 3 doları görebileceği kanaatindeyim.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 13, 2018, 09:32:45 AM

11 K sat civarından girdim 10 K ya düştü 10 K sat civarından girdim 9 K sat a girdi toparlamak isteyen varsa söylesin alacağım daha Smiley Kademe kademe düşüyor mübarek . Ama hızlı bir ivme yakalayacak inanıyorum (ytd)
gribalenfeksiyon
Full Member

View Profile
January 13, 2018, 01:13:12 PM

İlk defa duydum ben bu tokeni, nedense forumda hiç karşıma çıkmadı. Ama bu amaçla çıkarılan bir kaç tane daha token var diye biliyorum.
token değil coin hocam karıştırdınız sanıırım
bitcointr01
Full Member

Activity: 149

View Profile
January 13, 2018, 01:18:48 PM
Last edit: January 13, 2018, 02:15:46 PM by bitcointr01

token değil coin hocam karıştırdınız sanıırım

Bence siz karıştırdınız hocam çünkü bildiğim kadarıyla BCPT Ethereum ERC20 token alt yapısı ile oluşturuldu.
gribalenfeksiyon
Full Member

View Profile
January 13, 2018, 01:20:35 PM

direniyor belli bir aralıkta ben bir sıçrayış yapacağından ümitliyim takipteyim biraz bekletir gibi görünüyor acelem yok zaten
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 03:19:28 PM

2018 ile birlikte yükselişe geçmiş ve 7 Ocak gibi peak yapmış. Peak sonrası düşüşe geçmiş. Bir süre daha izlenip yatırım yapılabilir.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
January 13, 2018, 03:23:14 PM

bende aldım attım sonra tekrar aldım eğer herkes bir şey duymuşsa bilinki yükselecektir Smiley bende elimdede tutacağım 2 3x olsun öylesatarım bakalım bekleyip göreceğiz benim umudum var sizinde beklemenizi tavsiye ederim

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 13, 2018, 04:22:36 PM

2750 satstan alan arkadaslarım var malesef o ara elde btc olmadıgı ıcın alamadım, bcpt alan arkadaslara onerım uygulamanın cıkmasını beklesınler, ozaman en kotu 4-5 dolar cıvarı olucaktır fıyatı.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 13, 2018, 04:26:59 PM

2750 satstan alan arkadaslarım var malesef o ara elde btc olmadıgı ıcın alamadım, bcpt alan arkadaslara onerım uygulamanın cıkmasını beklesınler, ozaman en kotu 4-5 dolar cıvarı olucaktır fıyatı.
uygulama ne zaman cıkacak acaba ? elımde var bıraz belkı degerlenır dıye aldım gecen gun bakalım sansımız varsa doner 5 dolar olursa tadından yenmez vallahi
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 13, 2018, 05:11:37 PM

Bu konunun ilk başlığını ben açmıştım reflink olduğu için silmişler. Olay şu 45-55 milyon tokeni olanlar arasında en ucuz token kalan tokenlerle belli bir yarışa başkayabilmesi için bile min 3x yapması lazım anlık fiyatı 0.00008700 sat daha uygulama çıkmadı roadmape göre bir sonraki aşama app. Orta & Uzun vade gelecek olan partnershiplar yeterli 5$ i gormesi için TOTAL SUPPLY 10$ a da musait ben yine 5$ diyorum. Jaxx ta olan ne varsa 1 milyar marketcap $ a ulaşacakta iste vakit ne zaman developerlardan icraat bekliyoruz
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
January 13, 2018, 05:19:54 PM

Yapacağını yaptığını düşünüyorum..Bence buralar malesef çok primli Tekrar 2000 satlara kadar geri çekileceğini düşünüyorum.Az evvel tahtayı izledim gelene geçene her türlü fiyattan yüksek adetlerde mal veriyorlardı..Şu an için 15-20 günlük süreçte yükseliş bu şekilde mal dağıtılınca genelde zordur.
ilerisi ne olur 120-200 milyon dolar cap yapabilir gibi..
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 13, 2018, 07:41:39 PM

Git gide güzel alım fırsatları veriyor ama nereye kadar ? Bir grafikle analiz yapabilecek arkadaş var mı acaba ?
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 13, 2018, 10:09:39 PM

Git gide güzel alım fırsatları veriyor ama nereye kadar ? Bir grafikle analiz yapabilecek arkadaş var mı acaba ?

Valla bende analizci bir arkadaş bekliyorum nereye kadar gidecek acaba diye ona göre trene binelim almaya niyetim bayağıdır vardı düşmesi iyi oldu daha düşse alacağız
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 13, 2018, 10:15:14 PM

Alttan topluyorlar balinalar gibime geldi, bukadar düşmesi normal değil bence. Bu ay uygulama haberi çkarsa 3-5 dolar civarında görebiliriz bence bcpt'yi, ufaktan almakta fayda var diye düşünüyorum.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 13, 2018, 10:22:35 PM

Alttan topluyorlar balinalar gibime geldi, bukadar düşmesi normal değil bence. Bu ay uygulama haberi çkarsa 3-5 dolar civarında görebiliriz bence bcpt'yi, ufaktan almakta fayda var diye düşünüyorum.

Bende öyle düşünüyorum ama bir yanımda millet gibi düşünüyor ne kadar istemesemde bitcoin fırlarsa eğer hiçbir coin kalmayacak o yüzden almak istiyorumda istemiyorumda
Katsumoto
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 01:05:24 AM

Bu coinden bir bok olmaz. Tam bir shit coin. Araştırdım nedir diye, bir tane doktor evde oturmaktan ne yapsam diye düşünmüş, aklına hastalara kredi üzerinden sağlık muayenesi yapmak gelmiş.. tabi burası hikayesi.. aklı sıra mason vs. de geçiyor ki gizem katacak amk çocuğu... para onlarda ya güya.. kredi falan.. bankerlik.. işin özü silkecek adam arıyorlar... uzak durun. gidin illuminati coin çıkarın, nasıl olsa ethereum smart contract var, size de inanacak birileri çıkar.

BlockFason Credit Protocol

Adamların doğru düzgün yazılımcısı yok, hepsi pazarlamacı...
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 14, 2018, 02:43:39 AM

buda yeni moda oldu adini mason cart curt koy para gelsin birde morningstar vardi sahi ona ne oldu? masonlarin isi yok boyle coinmi yapacaklar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 14, 2018, 07:48:17 AM

Bu coinden bir bok olmaz. Tam bir shit coin. Araştırdım nedir diye, bir tane doktor evde oturmaktan ne yapsam diye düşünmüş, aklına hastalara kredi üzerinden sağlık muayenesi yapmak gelmiş.. tabi burası hikayesi.. aklı sıra mason vs. de geçiyor ki gizem katacak amk çocuğu... para onlarda ya güya.. kredi falan.. bankerlik.. işin özü silkecek adam arıyorlar... uzak durun. gidin illuminati coin çıkarın, nasıl olsa ethereum smart contract var, size de inanacak birileri çıkar.

BlockFason Credit Protocol

Adamların doğru düzgün yazılımcısı yok, hepsi pazarlamacı...
Duzgun yazılımcıları bıle yoksa bir arastırmak gerek ben de almayı dusunenlerdenım ama bır bakayım takımda kım nedır ne degıldır, atlamamak lazım ıyı kı henuz almamısım.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: