Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:33:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İcolar,Bountyler,Airdroplar Hepsine Gircem Neler lazım?  (Read 183 times)
uplink (OP)
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 09, 2018, 03:03:41 PM

İcolar,Bountyler,Airdroplar Hepsine Gircem,ZRX alıyorum 1 dolardan satıyorum hoop yükseliyor hadi diyorum bir daha alayım ki kafama sıçayım niye öyle birşey yaptıysam pat düşüyor.En azından bu tarz şeylerle oyalansam sevinirim yani.

Cüzdan gerekiyorsa neyi tavsiye edersiniz yani neler lazım yanlış birşey yapıp 3 kuruş paramı kaybetmek istemiyorum.Teşekkürler.
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715301214
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715301214
Reply with quote  #2

1715301214
Report to moderator
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
January 09, 2018, 03:28:35 PM

İcolar,Bountyler,Airdroplar Hepsine Gircem,ZRX alıyorum 1 dolardan satıyorum hoop yükseliyor hadi diyorum bir daha alayım ki kafama sıçayım niye öyle birşey yaptıysam pat düşüyor.En azından bu tarz şeylerle oyalansam sevinirim yani.

Cüzdan gerekiyorsa neyi tavsiye edersiniz yani neler lazım yanlış birşey yapıp 3 kuruş paramı kaybetmek istemiyorum.Teşekkürler.

Genelde bu ICO lar ERC-20 tabanlı oluyor  yani Ethereum contract i mantığıyla çalışıyor. O yüzden en ünlü cüzdanlardan birisi Myetherwallet tır. MEW kullanmanı tavsiye ederim. Pc nizde myetherwallet.com a girmeden kullanabilmek için ise

https://github.com/kvhnuke/etherwallet/releases

buradan indirebilirsiniz.
uplink (OP)
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
January 09, 2018, 05:46:46 PM

Çook sağolasın.
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
January 09, 2018, 07:29:13 PM

Bolşans hocam biz daha kazanamadık umarım sen kazanırsın Smiley kazanırsan beni görürsen sevinirim Cheesy

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
January 09, 2018, 08:45:48 PM

Forum bu tür konularla dolu. Yeni başlık açıp niye çöplüğe çeviriyorsunuz? Aç oku araştır biraz hem para kazanacan hem millet senin ayağına paraları getirecek

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
January 10, 2018, 09:49:40 AM

ulan full oldum bu 3. imza kampanyası ilk  imza kampanyası patladı. ikincisi 150 liralık mı ne getirdi. 3. imza kampanyasındayım şimdi de. çok umut bağlamamak gerekiyor bu imza kampanyalarına.

icoları araştırıp yatırım yapmak daha mantıklı.

airdroplar da takip edilebilir.

imzaya girmek için jr olmak gerekli diğer bountler içinde çoğunlukla rütbe aranmaz twitter ve facebook için takipçi sayısı ister.
ico yatırımı için paran olsun yeter.
airdrop için MEW 'dan bir cüzdan aç tamamdır.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
January 10, 2018, 11:33:56 AM

zaten hep öyledir sen satarsın yükselir sen alırsın düşer. hep böyle olur. ama olayın aslı değeri düşer ve yükselir sen sabırsız olursan lan aldım düştü diye dert yanarsın. rahat ol Smiley

güzel araştır. al bekle.

tokenlerin çoğu eth tabanlı olduğu için MEW kullanıyorum ben tavsiye ederim. private keyi kimseye verme ama kullanma hatta. o dosyayı kullan.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
January 11, 2018, 11:50:41 AM

Ico için bilgi lazım yatırım yapmak için sermaye lazım
bountyler için; imza ise rütbeli üyelik twitter falan içinde hesap lazım
airdrop için; twitter lazım üyelik lazım

bunların hepsi içinde cüzdan lazım MEW yeterli.

daha sonra da sabır lazım.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
January 11, 2018, 06:44:10 PM

önce sakin ol şampiyon diyorum  demem lazim bu heyecan ile sevinmez üzülürsün sonra hiç gerek yok. o yüzden önce sakin kalabilmek önemli. önce bir forumu gez bahsettiğin konular ile ilgili detayli bilgiler forumun birçok noktasinda mevcut ve kesinlikle oralari bi hatim etmeden özellikle ico lardan uzak dur en  cok orada üzülürsün söyleyeyim. airdrop felan katilabilirsin forumda airdrop vs diye bakarsan eğer pek cok başlik bulursun bountylerden de zarar gelmez gir bak araştir fakat sana zarar verecek en büyük şey burada ico lar o yüzden tam bilgi sahibi olmadan sakin birşeye ziplama.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

manuf
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
January 13, 2018, 04:05:02 PM

borsalarda gezinirken ve araştırma yaparken ico/airdrop/bounty terimleri ile haşır neşir olmuşken hiçbir zaman bana vurmaz zaten diye bu işlere karışmamıştım. Ancak en çok pişmanlık hissettiğim genesis vision kampanyasını görene kadar (foruma üye olmam ondan sonra oldu zaten). kampanyalarında 2000 - 4000 er adet dağıtım yapmışlar ve  kısa sürede kendileri 50$ ı görüp şuanda ise 30$ bandına sabitlemiş durumda. Ancak ico larda alım yapmak çok güvenilir olmuyor satılan değerden daha düşün br şekilde girebiliyorlar piyasaya o yüzden piyasaya çıkmadan önce alım yapmak yerine bounty ve airdroplar ile ilgilenmek en mantıklı çözüm. Genellikle bu ödüllerde sosyal medyada tanıtımlar, forumda hakkında konuşmalar ve bazende blog sayfası hazırlama şeklinde olabiliyor. Son çıkan çoğu token da erc20 etherium kodlaması kullanıldığından dolayı mutlaka bir cüzdan edinmek mecburi.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
January 14, 2018, 01:22:13 PM

İlk olarak bir adet bilek , pc , internet bağlantısı , eth cüzdanı , biraz ingilizce lazım bunlar varsa airdrop sayfasına gidip başlayabılırsin
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 01:30:58 PM

Hocam ico ve airdroplara bir maymun iştahla saldırmanızı önermem, artık neredeyse hiç kazandırmıyor bu tarz olaylar,

en güzeli ETH hold yapmak yani uzun vade tutmak diyebilirim.
munhunbe
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 15, 2018, 11:13:03 PM

ico sabır işidir birde o projenin telegramına falan girip ortamı takip etmek gerekir

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: [1]
  Print  

Jump to: