Bitcoin Forum
June 22, 2024, 08:04:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Zorunlu eğitim 12 yıl olmalı mı olmamalı mı?  (Read 496 times)
whitecaramel1
Newbie
*

Activity: 217
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 07:53:55 PM

içi boş bir 12 yıl mecburiyeti söz konusuysa kaç yıl olduğunun bir önemi olmaz.biz başka şeyleri değiştirmeliyiz, sorun sayılarda değil..
teselort
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile WWW
January 12, 2018, 11:02:20 AM

12 yıl yetmez üniversite eğitimi zorunlu olmalı.

muham88
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
January 12, 2018, 01:26:10 PM

tabiki de hatta olabiliyorsa üniversitede zorunlu olmalıdır. bilinçli bir topluma ihtiyacımız var buda sadece eğitimle olur geleceğe daha olumlu bakmamız için
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
January 12, 2018, 01:29:11 PM

12 yıl yetmez üniversite eğitimi zorunlu olmalı.

12 yıllık eğitimin boş olduğu gibi üniversite eğitimi de boş ülkemizde.
üniversitelerin dünyadaki sıralamasından anlaşılabilir bu veya aldığı patentlerede bakabiliriz. yaptığı araştırmalara falan.
sikko
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
January 13, 2018, 07:50:09 AM

Zorunlu eğitim 12 yıl olmalı mı olmamalı mı? Ne düşünüyorsunuz
olmamalı tabi ki okulda bi eğitim olmalı ama bunun zorunlu olması anlaşılabilir değil özgürlük sınırları içerisinde değil diye düşünüyorum
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
January 13, 2018, 08:49:12 AM

12 yıl değil 22 yıl zorunlu eğitim olsun bir bok olmaz üstüne daha da bok olur eğitim bu adamlarla.
bi konu vardı geçende okuduğum teknoloji semineri adı altında saçma sapan fikirler anlatılıyormuş. zaten teknoloji deyince aklıma başbakanın açıklaması geliyor. bulutmuş mulutmuş çok uğraşmayın bunlarla kafayı yersiniz. ha bide binalinin yine öğrenciler yazamayışı vardı. Allah'tan milli eğitim bakanımız okadarını biliyor.

bunu eklemeden olmaz unutanlar için.

https://www.youtube.com/watch?v=TUycb0jAkMs

xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 09:04:40 AM

eğitim bakanımız kim?
eski savunma bakanı. ne alaka? eğitimle herhangi bir alakası varmı. bu adamın yönettiği bir kurumdan hayır gelir mi.
şu da bir gerçek o adam orada kukla. yani ha orada İsmet Yılmaz var ha Tayyip Erdoğan'ın ekoseli takımı var.

gerçi sadece eğitim değil diğerleri de aynı. bizim muhtarımızdan savcımıza, askerimizden sağlık bakanımıza, iş adamımızdan valimize kadar. avukatımızda aynı kişi savcımız da hakimimizde. yasayı çıkartır uygular yönetir. yönetemez batırır mağdur edebiyatı yapar.

12 yıllık zorunlu eğitimi temelinde istesem de. uygulama boş olduktan sonra ne işe yarar.
burntheevidence12
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
January 13, 2018, 12:34:16 PM

Eğitimin yılından ziyade eğitimin etkisi önemli.Sen 12 yıllık eğitimin içini bomboş yaparsan istediğin kadar milleti okut bir cacık olmaz.
kimikosMes
Member
**

Activity: 65

View Profile WWW
January 13, 2018, 08:54:21 PM

Eğitim toptan değişsin. Ülkemize hayrı kalmadı. Modern eğitim istiyoruz.
TURCAN
Full Member

Activity: 230
Merit: 100

View Profile
January 13, 2018, 09:01:04 PM

Bence olmalı çünkü bizim türkiye nin en üst seviyeye kadar okumalıyız ki başarılı olalım...
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
January 14, 2018, 01:06:16 PM

eğitimin içi boşaltıldığı için 12 yıl 15 yıl fark etmiyor artık...acaba çocuğum cinsel tacize uğrar mı hocası döver mi tarikatlar cemaatlere karışıpta beyni yıkanır mı endişesi var artık

hadi zengine hayat her yerde kolay yollarsın özel okula ünlü bir kolleje.... ama garibanın çocuğu ne olacak ?
laserguy
Member
**

Activity: 98

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
January 14, 2018, 02:59:07 PM

Eğitim kalitesiz olduktan sonra süresinin pek önemi kalmıyor aslında. Eğitim 12 yıl olursa sonunda insanlar bir meslek sahibi olmuş olmalı. Din okulları değil meslek okulları açılmalı ki aptallar toplumu haline gelmeyelim.

gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
January 14, 2018, 05:20:42 PM

olmalı, çoğu kimsenin nasılsa dışarıda bir şey okuyacağı yok hiç değilse bir süre daha maruz kalır
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
January 15, 2018, 02:15:15 AM

kesinlikle olmalı yoksa ülkenin gideceği durum çok kötü
arcadia1
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
January 15, 2018, 09:00:47 AM

abi meraklı olmayan işin kolayına kaçan bi toplumda zorunlu olmassa ortalığı kan götürür.
KyorakuShunsuii
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 15, 2018, 11:03:29 AM

Eğitim Sistemi Degişmediği Sürece 30 Yılda Olsa 5 Yılda Olsa Hiç Bişi Fark Etmicek Öncelikle Sistem Değişecek Şafak Operasyonuna Gider Gibi Okula Gidiyolar Kim Mutlu Olur Bunlardan Saçma Sapan Hocalar Hİç Bir Bİlgisi Olmayıp Kitapdan Okuyup Okuyup Geçen Hocalar Bunlar Yerine Yani Sadece Okuyup Anlatma Yerine Uygulamalı Dersler Getirilmeli ..
beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
January 15, 2018, 03:46:10 PM

12 yıl olmalı ve 12 yıl modern bilimsel eğitim verilmeli.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
January 15, 2018, 04:30:55 PM

8 yıl bile çok bana kalırsa, bizim ülkede ki bir kesim andavallar boşuna sıra zaptediyor bu adamların kafasına yüklesen bilgileri bu adamlar yine değişmez bana kalırsa.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
BitCoinsForGold
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
January 15, 2018, 05:32:16 PM

Eğitim anne karnında başlar. Sonradan olmaz.
Dima88
Newbie
*

Activity: 280

View Profile WWW
February 19, 2018, 02:34:58 PM

education is a very important foundation of a person's personality, but it's also impossible to overestimate it! Already there is an oversupply of higher education in various countries. I think that the education system needs to be reformed, those who need real technical knowledge can be trained additionally.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: