Bitcoin Forum
May 21, 2024, 08:51:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: [ANN][PRE-ICO] matrix.space - BlockChain 3.0' a Giriş  (Read 669 times)
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 11:39:41 PM

icoda 1 MAN 0,36 cent olarak satılmıştı eth kurunu ise tam olarak hatırlamıyorum.halen çok yüksek potansiyeli var fiyat belki önsatıştan alanların tokenleri dağıtalacağı için bi miktar daha geri çekilebilir, o yüzden biraz daha bekleyeceğim.bu adamlar dediklerini yaparsa tahmin bile edemeyeceğimiz yerlere gelir matrix.tek diyeceğim uygun gördüğünüz yerden alın ve unutun

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
February 11, 2018, 10:28:33 AM

icoda 1 MAN 0,36 cent olarak satılmıştı eth kurunu ise tam olarak hatırlamıyorum.halen çok yüksek potansiyeli var fiyat belki önsatıştan alanların tokenleri dağıtalacağı için bi miktar daha geri çekilebilir, o yüzden biraz daha bekleyeceğim.bu adamlar dediklerini yaparsa tahmin bile edemeyeceğimiz yerlere gelir matrix.tek diyeceğim uygun gördüğünüz yerden alın ve unutun
şöyle bir geriye dönük bakıyorumda yeni projeler eskisi gibi yukarılara gelemyor artık. ya bu düşüş trendinin verdiği bir psikolojk algı ya da başka bir şey. Smiley 4.0 lar çıkmaya başladı proje olarak ama 3.0 ı tam olarak aktif piyasada çalıştıran olmadı. Cheesy bu da işin başka bir traji komik tarafı.  Roll Eyes
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
February 11, 2018, 11:54:57 AM

Blokzincir 3.0'a bu lavuklar girecek yani? Ya her fukarada ico yapıp blokzincir 2.0, 3.0, 4.0, 4.5 diye inlemeye başlamadımı deli oluyorum. Bu blokzincir 3 5 laflarını duyduğum anda yatırım yapmaktan vazgeçiyorum, asla para mara yatırmam.
zotari
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 03:16:50 PM

evet arkadaşlar son güncellemeleri de yaptık. Smiley

proje gerçekten kaliteli olduğunu farkettim çeviri yaparken. yatırım yapmayı bende düşünüyorum açıkçası bakalım son 3 gün kaldı.

coininiz bol olsun.Smiley

Ya umarım yanlış anlamazsın ama gönderdiğin ve kabul edilen çeviri bu mu gerçekten? Herhangi bir kontrol mekanizmaları yok mu, editing proofing falan gibi? "Akıllı Sözleşme Sivilleri" ne demek mesela? Ya da hemen altındaki "Bu yüzden siviller için akıllı sözleşme yapmak ve gerçekten herkes için bir araç olarak nasıl uygulanabilir?" En az bunlar kadar anlaşılmaz 10 tane daha cümle var. En başta blockchain sonrasında blok zincir demek falan gibi şeyler türkçe problemlerinin yanında son derece basit bir sorun olarak kalmış. Crypto dünyasındaki çeviri kalitesi bu mu merak ediyorum?
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 27, 2018, 11:19:38 AM

Şuanda CMC kuru 1$ yakın 92 cent civarı falan. ICO'dan alanlara güzel kar bıraktırdı ICOSU na katılmadığıma pişman oldum ICO fiyatı yalnış hatırlamıyorsam 1 MAN = 36 centti. Neyse sağlık olsun katılan arkadaşları tebrik ederim.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: