Bitcoin Forum
May 17, 2024, 03:49:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][PRE-ICO] matrix.space - BlockChain 3.0' a Giriş  (Read 669 times)
Turkoin (OP)
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
January 09, 2018, 08:39:19 PM
Last edit: January 12, 2018, 09:13:20 PM by Turkoin

Diğer Yerel Dillerdeki Duyuru Konularının Bağlantıları:

Çince | Rusça | Endonezya ( Konu | Whitepaper )| Filipin ( Konu | Whitepaper )| Hintçe ( Konu | Whitepaper )

ICO Başlamak Üzere!!!
Tarih : 16 Ocak 2018 — 15 Şubat 2018

BlockChain 3.0' a Giriş
BlockChain Sektöründe Sivil Uygulama Dönemi

MATRIX Anlamak İçin 5 Dakika

HAKKIMIZDA

MATRIX Nedir?
Yeni nesil blockchain olarak tasarlanan MATRIX, kripto dünyasında devrim yapmak için en son yapay zeka tekniklerini kullanır. MATRIX, kendine has özellikleri ve kendi kendini optimize eden blockchain ağlarında çığır açan yapay zeka teknolojileri sunarak kendisinden önceki blockchain'lardan ayırır. Çoklu zincir özelliği, verilerin ayrıştırılması, blok kontrolleri..
MATRIX Özellikleri —— Akıllı Blockchain
Daha Kolay- Herkesin açık programlama olmadan akıllı sözleşmeler tasarlamasına izin verme
Daha Güvenli - Kötü amaçlı saldırılarda daha sağlam blockchain
Daha Hızlı - Uygulamaların ve işlemlerin daha hızlı etkinleştirilmesi
Daha Esnek- Uyarlanabilir özelliklerini ortak ve özel zincirlerle birleştirmek

Basında MATRIX

NewsBTC: MATRIX: A Safer, Faster and More Flexible Intelligent Blockchain
Cointelegraph: Bitcoin Mining Can Power Neuroscience, Says Matrix Chief AI Scientist
Yahoo!Fanance: A MATRIX Chain Seeking to Define Blockchain 3.0 by Incorporating Blockchain and AI
Yahoo!Fanance: First "Alliance for the Development of Artificial Intelligence and Block Chain Technologies" will be Established in China for the Development of Integration of the two Technologies
Bitcoinist: MATRIX: A Safer, Faster and More Flexible Intelligent Blockchain.
Turstnodes: MATRIX launches the next generation of Intelligent Blockchain
Bitcoin Garden: MATRIX announces the launch of Blockchain 3.0 – Artificial Intelligence Network
Coinidol: MATRIX: A Safer, Faster and More Flexible Intelligent Blockchain
Howtotoken: How is the Blockchain Changing Our Day to Day Lives

Turkoin (OP)
Sr. Member

View Profile
January 09, 2018, 08:40:42 PM

Güncellemeler en kısa sürede yapılacaktır.

coininiz bol olsun. Smiley
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 09, 2018, 09:33:52 PM

Yine çekiklerin bol olduğu sağlam bir proje gibi görünüyor, pre-ico başarıyla tamamlanmış icoda da kısa sürede hardcap yapacak gibi bi izlenim bıraktı bende bu ay 2 ico ya gireceğim bunuda bi araştıralım bakalım.belki bi miktarda buna ayırabiliriz
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
January 09, 2018, 10:05:44 PM

Bountyleri oransal değil de MAN olarak verdiği için çok düşük kalmış . Ama ICO cular için bence avantaj sayılır . Bounty yapılmış desinler diye  yapmışlar sadece .
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 09, 2018, 10:23:00 PM

Bountyleri oransal değil de MAN olarak verdiği için çok düşük kalmış . Ama ICO cular için bence avantaj sayılır . Bounty yapılmış desinler diye  yapmışlar sadece .

bende bi heves imza kampanyasına baktım meger çok düşükmüş. ama süresi kısa bu yüzden girilebilir belki
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 09, 2018, 10:25:34 PM

Bence düşük diye bakmayın arkadaşlar proje kaliteli bişeye benziyor incelemeye aldım, borsaya çıktığında çabucak katlayacağa benzer o yüzden şans vermek lazım bence.Zamanında ICON da böyle az token dağıttı ama şimdiki hali ortada.tabi her proje böyle prim yapcak diye bişey yok
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 10, 2018, 03:15:02 PM

Whitepaper açılmadı ama isim dolayısıyla beni kendine çekti blockchain 3.0 olarak tanıtmaları güzel olmuş.
kriptom
Hero Member

View Profile
January 10, 2018, 03:48:26 PM

Whitepaper açılmadı ama isim dolayısıyla beni kendine çekti blockchain 3.0 olarak tanıtmaları güzel olmuş.

İsim çok iddaa lı . Unutmamak gerek yeni zincir projeleri yatırımcılar için geri dönüşü hep uzun olmuştur. Boscoin ve Tezos yatırımcıları halen bekliyor mesela.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
January 10, 2018, 06:19:56 PM

güzel projeye benziyor. bir yerde daha görmüştüm. Bitcoin 1. Ethereum 2. ve Matrix 3. sü olacak demekki. Smiley hayırlısı bakalım. özelliklerinde "Daha" kelimesi heyecanlandırdı beni de. Cheesy

Artık heyecan veren projeler görmek istiyoruz.  Cool
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 10, 2018, 06:38:27 PM

Yapay zeka teknolojileri sunması Matrix isimli olması açıkcası ilgimi çekti diyebilirim. Proje bana çok kötü gözükmedi. Cheesy
DByte
Member
**

Activity: 164

View Profile
January 10, 2018, 07:55:44 PM

Ian Balina buna patates demişti, pek umut dolu değilim fakat kendi araştırmama göre; radarım içerisinde yer almakta.
nthere
Member
**

Activity: 229
Merit: 11

View Profile
January 11, 2018, 11:13:17 PM

Projeyi boşverin, hype fena değil gibi Smiley
Pixsius
Member
**

Activity: 99

View Profile
January 12, 2018, 01:55:13 AM

üye olduktan sonra  KYC kısmında kimlik filan istiyor, bunları doldurmamız gerekiyormu ico dan alabilmek için ?
Solarminer
Hero Member

Activity: 826

View Profile
January 12, 2018, 11:11:27 AM

Başlık gerçekten ilgi çekici durumda . Blockchain 3.0 Girişle güzel bir lansman sağlıyorlar .

KYC mevzusundan dolayı sıcak bakamadım maalesef . Katılmayı düşünen var mı ?
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 12, 2018, 11:47:14 AM

İlginçmiş güzel bir projeye benziyor white listi ne zaman açılır acaba ona göre yerimizi alalım bekleyelim ben buna birkaç ethereum atmayı düşünüyorum.Bluzelle ve nucleustan sonra 3.ico
kriptom
Hero Member

View Profile
January 12, 2018, 11:50:49 AM

KYC istiyorlarmı ? Artık pekte istemeyen kalmadı ama bir umut . Sonra Utrust ICO su gibi derdimizi Çinlilere anlatmaya çalışmayalım .
Pixsius
Member
**

Activity: 99

View Profile
January 12, 2018, 11:57:53 AM

KYC istiyorlarmı ? Artık pekte istemeyen kalmadı ama bir umut . Sonra Utrust ICO su gibi derdimizi Çinlilere anlatmaya çalışmayalım .

ben çektim kimlik selfie vs yolladım, onaylanırsa alım yaparım sanırım  Smiley
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 12, 2018, 12:10:54 PM

Bende kyc yaptım ve onaylanmasını bekliyorum.girecek arkadaşlar şuna dikkat etsinler minimum 10.000 MAN alabiliyorsunuz arkadaşlar yani 3600 dolar a denk geliyor.Daha az alım yapmak isteyenler varsa boşuna KYC ile falan uğraşmasınlar bence.Veya bikaç kişi birleşip girsinler projenin kazandıracağını düşünüyorum
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 02:33:33 PM

Ooo sağlam ICO gelmiş alırım bende bi dal.KYC yi yaptım inşallah approved olurda katılırım şimdiden para toplamaya başladım bu proje için ama limiti yüksek tutmuşlar  amk.3600 dolar nerdeyse 15 milyar yapıyor.Geri dönüşünün iyi olacağına inancım tam bu yüzden gireceğim.şu KYC bi onaylanırsa gerisini hallederim yüksek ihtimalle

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Turkoin (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 09:12:29 PM

evet arkadaşlar son güncellemeleri de yaptık. Smiley

proje gerçekten kaliteli olduğunu farkettim çeviri yaparken. yatırım yapmayı bende düşünüyorum açıkçası bakalım son 3 gün kaldı.

coininiz bol olsun.Smiley
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: