Bitcoin Forum
July 05, 2024, 06:08:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Küfür etmek istediğiniz Coin ?  (Read 725 times)
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 11, 2018, 01:59:37 PM

Trx  çok zarara soktu beni. Burdan trx i saygıyla anıyorum.Birde ripple var beni mahveden.

Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 11, 2018, 02:32:22 PM

Şu bitcoin yokmu bitcoin illet ediyor beni. Bir kerede hızlı transfer düşük fee olsun hadi fee yi geçtim hızı yüksek olsun diyeceğim dediğim ile çelişiyor ne kadar çok fee ödersek o kadar hızlı oluyor onayı. Cümleyi toparlayamadım siz anladınız.

CoinSlayer
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
January 11, 2018, 02:33:22 PM

dgb en çok sövmek istediğim coindir 60 sattan alıp 72 sattan satmıstım uzun vadeli diye almıstım sonrasında 2binküsürlere kjadar çıkmıştı 60 kat fırsatını tepmiştim halen sövüyorum amunyim
Sertii
Newbie
*

Activity: 83
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 02:37:12 PM

Dent ve Bitquence.
Bountysen topladıklarımızı satmış olmasak şimdi kim bilir neredeydik Cheesy
Projelerde iş yoktu ama fiyatlar uçtu. Çok sinir bozucu Smiley
Hocam DENT 'te iş yok diyorsan zaten sen bırak bu piyasayı cidden yani Smiley devrimsel bir planı var, başarılı olacak bence
Paramedic48
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
January 11, 2018, 02:43:55 PM

Arkadaşlar küfür etmek istediğiniz koini ve sebebini yazalım Smiley Herkese geçmiş olsun diyerek Ben başlıyorum ;

En çok küfür ettiğim koin Ethereum'dur.
Sebebi ; Doğru düzgün bir cüzdanı olmadı için ve ledgerle çok geç tanıştığım için yatırım yapamamıştım :/
Kendime küfretmek istiyorum coinlerin hiç bir suçu yok her seferinde alıp satmayacagım diyorum ama mutlaka satıyorum şuanda aldıklarımdam MDA ARN EVX satmasaydım belkide çalıştığım işyerine emeklilik dilekçemi yazmıstım.
MaceBa
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
January 11, 2018, 02:50:08 PM

Bende btc derdim herhalde.arkadaşım 3 sene önce bana önermişti ama ben umursamadım.Şimdi geldiği duruma bak. Cry Cry Cry
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 11, 2018, 03:39:47 PM

Tabiki Waves. Zamanında 5k kadar vardı. Çok yüksek satslardan almıştım. Para etmedi. Ama büyük para bağlamıştım. Sonunda sattım ama alternatif maliyeti çok büyük oldu. 100 dolar olacak diyorlar. 1000 dolar olacağını da bilsem artık benden uzak olsun.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
January 11, 2018, 03:47:30 PM

ripple diyebilirim. düşünce satmıştık bugün yine bi pump yemiş. moneygram mıdır nedir öyle bi şeyle anlamış. 19kya kadar pumplayıp 14kya geri düştü.
furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
January 11, 2018, 08:44:50 PM

prl Sad( bpuntyden 5 k gelmişti erkenden mal gibi sattım ne pişmanım ya her ethploreri açtıgımda 1 kez sövüyorum off of hem prl'ye hem kendime
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 11, 2018, 10:10:20 PM

CryptoKittes yüzündne uçan fee ücretleri ve düşen transfer hızı yüzünden Ethereum'a sövmek istiyorum cidden. Ne güzel hızlı düşük fee ile işlem yapıyorduk bi kedi geldi ortalığın için eetti.
Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 11, 2018, 10:16:48 PM

Monero tabi kii , mahvetti zamanın da bizi.Düşük diye aldık sonra yine düştü bu sefer sattık. Sattıktan sonra arttı geri Sad

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 11, 2018, 10:18:22 PM

VIBE VIBE VIBE VIBE VIBE

Hayatımı değştirecek parayı kaçırdım resmen ben bu coinden, kendime mi küfredeyim coine mi bilemedim şimdi amk.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 11, 2018, 10:21:07 PM

SiaCoin! 1.5 yıl önce bundan ettiğim zararlar yüzünden bıraktım coin alemini. Totalde 0.5 btc zarar edince birkaç defa dedim bunlar beni sövüşlüyor herhalde. Gel gel yaptılar sonra bir çaktılar 10 gün yaprak kıpırdamadı 0.2 zarar ile çıktım. Enayiliğimden olsa gerek yine fırsat görüp girdim bu sefer 15 gün bekledim ve daha çok zararla çıktım ne var ne yok sattım bıraktım o zaman.
Son günlerde de durmadan Ethereum'a sövüyorum. 3 gün önce Etherdelta'dan withdraw yaptım hala pending Cheesy Yahu fail ver bari yine göndereyim yok. Etherscan'a saatlerdir girilmiyor. Dün 50k'ya yakın bekleyen işlem vardı. 1 ay içinde 0.10 gas fee ödeyip şimdi 3-4 dolara transfer yapamayınca en sövülesi coin oluyor.
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
January 11, 2018, 10:24:03 PM

Aslında yanlış zamanda yatırım yapıp o coini kötülememeliyiz kötülemek gerekirse ekibin çalışmadığı bir coini kötülemek lazım örneğin confido adamlar herşeyi silip kaçtı.Asıl küfürü bunlar hakediyor.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
January 11, 2018, 10:48:08 PM

Basta change ripple ve micrpmoney benı yok eden bitiren coinler püğ dıyorum sadece.
legia
Jr. Member
*

Activity: 73
Merit: 1

View Profile
January 11, 2018, 11:06:07 PM

Tron gormeye geldim  Grin
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 12, 2018, 12:44:27 AM

Tabikide EMC2 .

Bundan 3 4 hafta önce elimdekinin yarısını götürdü bu lanet coin . Dahada elimi ayağımı sokmam buna .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 12, 2018, 08:33:27 AM

Küfür etmek değil de, bayağı uzun süredir herhangi bir ciddi çözüm getirilemediği ve durumu arap saçına dönen Bitcoin için hafif sinirlilik hali mevcut. Satoshi reis gelecekte Bitcoin' in bu kadar rağbet görebileceğini tahmin edememiş olsa gerek ki BTC' nin şiddetle Segwit gibi bir hardfork' a ihtiyacı var. Bu arap saçı nasıl çözülecek hiç göremiyorum.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
January 12, 2018, 10:33:16 AM

waves hocam, bi yanımız bahar bahçe ötekisi hüzün dolu vallahi, bekletmek koyuyo bekletmemek koyuyo ne yapacağını kestiremiyo insan Cheesy
freedivers
Jr. Member
*

Activity: 56

Free Divers

View Profile
January 12, 2018, 11:15:19 AM

su aralar en cok kufur etmek ıstedıgım coın ripple o kadar beklettı bızı paramız yalandan bekledı cıktık yukseldı uctu gıttı , sımdı tekrar dustu ama al sat yapılırdı cok guzel

Free Divers
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: