Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:25:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: kripto para ile uğraştığınızdan çevrenizdekilerin haberi var mı(aile,ark vs)  (Read 407 times)
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
January 12, 2018, 06:46:40 PM

Babam ve yakin arkadaslarim biliyor.Cok fazla miktar da coin im olmadigi icin sorun olucagini düsünmedim.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
January 12, 2018, 08:34:18 PM

Çok samimi olduğum 6 7 yıllık arkadaşlarımla şu anda bu işin içerisindeyiz.Ailemin pek haberi olduğunu söyleyemem böylesi daha iyi sanırım =)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 08:46:32 PM

Yok arkadaşlarımı bırak benim ailemden bir kişi bile bilmiyor söylemedim söylememde milyoner olsam yine kimseye söylemem uğraşmaya devam ederim
hocam senin niyetin farklı sanırım zengin olup kiimseyi tanımayacaksın sanırım çevrendekilerin vay haline bari annene babana söyle zengin olursan Cheesy
gribalenfeksiyon (OP)
Full Member

Activity: 546

View Profile
January 12, 2018, 08:48:35 PM

Benimle iletişim halinde olan arkadaşlarım biliyor.Aile olarak anlatma ihtiyacı olmadım kripto para olduğunu normal borsa olarak anlattım lakin bitcoin son zamanlarda çok popüler olduğu için bitcoin desem artık ailemde anlar durumu.
neden anlatma ihtiyacı duymadın dostum? aileni önemsemiyor musun yoksa zengin olunca sen onları tanımazsın gibime geliyor böyle yorumlar görünce gerçekten üzülüyorum
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
January 12, 2018, 09:22:25 PM

herkesin bilmesine gerek yok ya en iyisini yapıyoruz bence anlatması zor ise cevrendekilere boşver kafan daha rahat olur kesinlikle ailene de biraz para kazanmaya başladıktan sonra söyleyebilirsin

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 12, 2018, 10:01:26 PM

Ben kardeşim dışında kimseye söylemiyorum. Akrabalar bir duysalar zaten soru yağmuruna tutarlar: Nereden aldın, nasıl aldın, para var mı bu işte, vs... Bunlarla uğraşmak acayip zor geliyor. Soranlara zaten tavsiye etmediğimi ve bilmediğimi söylüyorum, çıkıyorum işin içinden. En mantıklısı bu geliyor bana Cheesy
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
January 12, 2018, 10:03:06 PM

beni bir arkadaşıma bu konuya olan merakımı anlatmıştım ve o bana yol gösterdi ondan sonra buralara kadar geldi serüvenim ama halen de o arkadasım dısında kimse bu konuda oldugumu bilmiyor, aileme söylesem panik edecekler kötü oldugunu düşünüp beni vazgeçirecekler diye söylemiyorum ha para kazanacagım desem bu sefer hep kazanmamı bekleyecekler ben de onalrın beklentisi için çabalayacağım ve işler karışacak en iyisi şu an tek tabanca takılmak inanın böylesi şu an daha rahat

heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
January 12, 2018, 11:51:30 PM

Çevre önceleri dinledi sonra boş iş gibi davrandı en azından ben öyle hissediyorum hala da aynı duyguları taşıyanlar var ancak içten içe bir şeyler değişiyor diye biliyorlar ve elinde sonunda bence gelip soracaklar!
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
January 12, 2018, 11:53:55 PM

Çevremin çocugunun haberi var paylaşıyorum twitter instagram gibi sosyal medyalarda teşvik ediyorum soranları bu piyasaya.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 12, 2018, 11:57:20 PM

Benim çevremdeki çoğu insanda biliyor bu işlerle uğraştığımı ve son zamanlarda acyip derecede ilgi gösteriyorlar, ben bile şaşırıyorum desem yeridir.Para vereyim işlet diyenler bile çıktı ama ben kendime güvenipte öyle bir işe girmiyorum tabi.Bu sene dahada yaygınlaşacağını düşünüyorum ülkemizde
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
January 12, 2018, 11:58:25 PM

Etrafım duydukça benden ziyade bitcoin haberlerini duydukça bana zengin olmuşum yaklaşımı yapıyorlar. Bilseler elli sefer sattık holdu öğrenmek için çok dayak yedik.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 13, 2018, 12:08:34 AM

Benimde uğraştığımı bilmeyen kalmadı nerdeyse her gören döndün mü köşeyi diye sorar oldu amk.Bi yandan da fikir alışverişi yapanlar var tabi sistemi öğrenmek isteyenler bazen o yüzden güzel muhabbetler çıkıyor ortaya.Ama çoğu kişi hala ponzi saadet zinciri yaklaşımı falan yapıyor.onlarada he he deyip geçiyorum bende

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
hozdemir
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
January 13, 2018, 12:16:51 AM
Last edit: January 13, 2018, 12:53:13 AM by hozdemir

yakın birkaç arkadaşım hariç bilen yok. insanlar çok kolay heyecana kapılıyor. okumakla arası pek iyi olmayan bir toplumuz. herkesin aklı var ama yine de insanların bilgisizlikleriyle para kaybetmelerine sebep olmak istemem. zira ben de 3 haftalık bir araştırmayla girdim ama sürekli daha fazla okudum ve heyecanla yanlış birşey yapmadan fevri davranmamayı, sağduyulu hareket etmem gerektiğini farkedebildim.
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
January 13, 2018, 01:21:18 AM

benim bir tek kız arkadaşımın haberi var başka kimsenin yok ve söylemeyi düşünmüyorum da öğrenmek isteyen ilgisi varsa kendi kendine öğrenir zaten ya da bir şekilde konuyu açar, ama durduk yere bak ben bunu yapıoyorum diyecek değilim bir de anlatması falan var çok sıkıntılı iş yani öğrenmke isteyen kendi öğrensin
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: