Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:11:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Billionaire Token  (Read 212 times)
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 10, 2018, 06:18:51 PM

Arkadaslar oneriler her yerden alınabilir fakat direkt arastirmadan etmeden uygulanmaz. Aklimiz var, vaktimizi ayirip onerilen coinleri pekala biz de arastirabilir buna gore yatirim yapariz veya yapmayız.

1715461891
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715461891
Reply with quote  #2

1715461891
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
January 10, 2018, 07:56:08 PM

bu ne sinir harbi abi Smiley adam ekşi veya bir başka yer neyse duymuş ve hakkında bilgi almak istiyor. nedir bu kadar sizi kızdıran anlamadım. bir şekilde burada olmayan bir başlık açılmış ve bu sayesinde insanlar bilgilenebilir...

Abi adamlar kıskanıyor, parayı önce ekşideki adam keşfetti diye kafayı yiyorlar  Grin

Yahu ekşi geyiğin döndüğü bir yer. Burası ise kripto para forumu. Ekşiyi kaynak alıp buraya konu açıyorsanız işimiz var, forum sirke döndü iyice. Konusu yoksa, diğer koinlere açılan konular gibi bir konu hazırlar açarsınız, insanları bilgilendirirsiniz. Diğer yandan burada konusu açılmadıysa, siklenecek bir koin olmadığı içinir.

hahaha küfürden başka bir şey yazamayan adamlar burada analiz yapmaya kalkıyor, sen yazana kadar para 1,53 oldu  Grin ss aldım zamanı gelince başka yerlerimle de güleceğim sana  Grin

Sen diğer arkadaşı benim yan hesabım sandın herhalde ama neyse, şu an 1 dolara düştü, götüne girmiştir umarım. Son zamanlarda bir çok pump dump grubu türedi, reklamları ekşide kol geziyor, kolları da gittikçe uzuyor. Yeni gelin gibi her şeye atlamayın, şimdiki gibi elinize verirler.

Bu token çıkalı 6 ay olmuş. 6 aydır Türkçe bölümde ne bir başlık açılmış, ne de çevirisi yapılmış. Bir de pump&dump gruplarının son zamanlarda dadandığı, bi sik bilmeyen adamların üstat kesildiği, neredeyse her başlığı referans linkleri içeren ekşiden token görüp de burada sormayın. 6 aydır burada konusu açılmaması zaten bir cevaptır.

Bu tokenda eline vermişler sen de küfretmeye başlamışsın mesajlarında. Yakışır. SS almışmış, zamanı gelince başka yerleriyle gülecekmiş. Ebeninkiyle gül. Amk ekşici denyosu.
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
January 10, 2018, 08:15:57 PM

Adresim Kadıköy'de Osmanağa mahallesinde, her gün oradayım. Gelmeden önce mesaj at, tam adresi vereceğim, hiç bulmak için uğraşma. Gelmezsen orospu çocuğusun.

Hadi çok sevdiğin ekşiye, ekşideki kocalarına geri dön sen, sinirini alsınlar senin.
isocak (OP)
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 08:21:10 PM

Oğlum siz mal mısınız? Ne zamandan beri ekşi bu işlerin kaynağı olmuş kaynak gösteriyorsunuz. Daha 6 ay öncesinde adamlar Bitcoin nedir, Ethereum nedir bilmiyordu bile çoğunluğu itibariyle. Hayır oraya güveniyorsanız bu işlerde defolun gidin burayı kirletmeyin.

Bu konusunu açtığınız tokene gelince siz newbieler ve ekşideki kaynaklarınız ethereum nedir bilmiyorken bu token benim elimde vardı 10 centten almıştım. Cryptopia'da fake bir volume oluşmuştu sonra volumede sert bir düşüş olunca elimden çıkardım zarar etmeden. Bir esprisi de bulunmuyor total supply az bu yükselir abi yaa kafasında hareket ediyorsunuz. Bunun ilk globalde konusu açıldığında 3-5 salak 1 dolar olacak totemi yapıyordu daha yeni olabilmiş.

Biz 5e katladık kıskanıyorlar abi yaaa diyen salağa gelince bizim 10a katlamadığımız coin, token yok son dönemde. Zaten son dönemde katlamayan coin, token yok senin özel keşfettiğin bir durum yok ortada.

burda bu şekilde küfürlü aşağılayıcı şekilde konuşmamış olmanızı dilerdim.ekşiden veya başka yerden duymuş olabilirim bu forumun ben danışmak için doğru yer olduğunu düşünerek yazdım bişeyler hakkında bilgi sahibi olan birisi var mıdır dedim ama nedense gelen ilk mesajdan bi aşağılamayla azarlar gibi bir üslubla karşılaştım.ekşiden duyduğuna güvenme ya da bu shitcoin boşver gibi bir iki kelime de olsa bişeyler yazılsa bile yeterli olurdu ama biz millet olarak da çok farklı yerlere geldik insanların birbirine hiç saygısı kalmamış boştan sebeplerle tartışacak yer arar olmuşuz.siz ikinci paragrafınızda coin hakkında bişeyler söylemişsiniz ben bu cevabı almak için yazmıştım sadece.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: