Bitcoin Forum
May 11, 2024, 07:05:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Billionaire Token  (Read 212 times)
isocak (OP)
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 09:11:49 AM

ekşide rastgeldiğim token birkaç gün önce yazmış yeni borsalara gireceği haberleri var diyor.
şu an:1.31 dolar  3.315.000 total supply var.market capi de 4milyon civarında.son 1 haftada 10x yapmış.ciddi anlamda bir hareket var bunda.acaba farklı borsalara gireceğine dair haberi mi yükseltmiş bu tokeni ama 4milyon marketcap çok hafif kalır sağlam borsalara girerse hareket devam eder 10x 100x yapar mı? takibinde olan var mı acaba ? varsa bilen bu sefer kaçırmayalım Cheesy
bu da ekşide okuduğum sayfa https://eksisozluk.com/entry/73329525
1715454324
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715454324
Reply with quote  #2

1715454324
Report to moderator
1715454324
Hero Member
*

Ignore
1715454324
Reply with quote  #2

1715454324
Report to moderator
1715454324
Hero Member
*

Ignore
1715454324
Reply with quote  #2

1715454324
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715454324
Hero Member
*

Ignore
1715454324
Reply with quote  #2

1715454324
Report to moderator
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
January 10, 2018, 09:51:40 AM

Amk coin bilgi kaynağı olarak bu forumda ekşisözlük verildiğini de gördüm, artık ölsemde gam yemem. Şaka mısınız nesiniz arkadaş.
isocak (OP)
Newbie
*

View Profile
January 10, 2018, 09:54:10 AM

Amk coin bilgi kaynağı olarak bu forumda ekşisözlük verildiğini de gördüm, artık ölsemde gam yemem. Şaka mısınız nesiniz arkadaş.

burda başlığı olmayıp ekşide milletin hakkında bişeyler yazmış olduğu coinleri de ben gördüm amk
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
January 10, 2018, 10:02:41 AM

burda başlığı olmayıp ekşide milletin hakkında bişeyler yazmış olduğu coinleri de ben gördüm amk

Haklısın valla Smiley
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
January 10, 2018, 10:07:06 AM

İsmi fazla dikkat çekici, özellikle seçilmiş gibi, söyleyeceğim şey tuhaf gelebilir ama zenginlik çağrışımı yapıyor. Bir tokenin adına takılacağım aklıma gelmezdi fakat bana güven vermedi. Benim nazarımda isimden kaybetti:))
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 10, 2018, 10:14:19 AM

Arkadaşım lütfen buraya bir coin ismi yazarken doğru dürüst araştırmadan ekşi sözlük ü baz alarak yazmayın, burada bir sürü yeni başlamış bilgisi çok az olan insan var, gider o dediğiniz coini en tepeden alır bir daha o fiyatı da belki göremez, coinin bir anda 10x yapmasının sebebi total supply nin çok az olması, yatırım aldıkça artar ama dump yemesi de bir o kadar kolay, o yüzden projesini araştırıpta koysanız daha iyi olur.

isocak (OP)
Newbie
*

View Profile
January 10, 2018, 10:23:17 AM

Arkadaşım lütfen buraya bir coin ismi yazarken doğru dürüst araştırmadan ekşi sözlük ü baz alarak yazmayın, burada bir sürü yeni başlamış bilgisi çok az olan insan var, gider o dediğiniz coini en tepeden alır bir daha o fiyatı da belki göremez, coinin bir anda 10x yapmasının sebebi total supply nin çok az olması, yatırım aldıkça artar ama dump yemesi de bir o kadar kolay, o yüzden projesini araştırıpta koysanız daha iyi olur.

ben zaten yeni başlayanlara ya da kimseye tavsiye niyetiyle yazmadım dikkat ettiyseniz.forumda bununla ilgili bilgi sahibi olmak için bir başlık bulamadığım için yazdım olur da hakkında birşeyler bilen birisi vardır başlık altından bizi de bilgilendirsin görüş alalım dedim.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
January 10, 2018, 10:27:16 AM

bu ne sinir harbi abi Smiley adam ekşi veya bir başka yer neyse duymuş ve hakkında bilgi almak istiyor. nedir bu kadar sizi kızdıran anlamadım. bir şekilde burada olmayan bir başlık açılmış ve bu sayesinde insanlar bilgilenebilir...

TheCryptoChaser
Member
**

Activity: 154
Merit: 25

View Profile
January 10, 2018, 10:39:02 AM

Yatirim yapmadan once iyice arastirmanizi tavsiye ediyorum. Baliklama atlamayin hic bir coine  Wink
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1299

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 10, 2018, 03:10:19 PM

Neyin kafasındasınız, ekşi nerenize ne yaptı da hemen böyle küfürlerle saldırıyorsunuz anlamadım. Ya da yazan newbie olunca (kim olduğunu, piyasa hakkında ne kadar tecrübeli olduğunu falan bile bilmeden) hakaret etme hakkınız olduğunu mu sanıyorsunuz?
Bak ne yazmış: takibinde olan var mı acaba ? varsa bilen bu sefer kaçırmayalım
Daha da gelmiş burada reklam ya da ukalalık yapıyormuş gibi çemkirmenin anlamı var mı?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
shulio
Legendary
*

View Profile
January 10, 2018, 03:12:09 PM

bu ne sinir harbi abi Smiley adam ekşi veya bir başka yer neyse duymuş ve hakkında bilgi almak istiyor. nedir bu kadar sizi kızdıran anlamadım. bir şekilde burada olmayan bir başlık açılmış ve bu sayesinde insanlar bilgilenebilir...

Abi adamlar kıskanıyor, parayı önce ekşideki adam keşfetti diye kafayı yiyorlar  Grin

Yahu ekşi geyiğin döndüğü bir yer. Burası ise kripto para forumu. Ekşiyi kaynak alıp buraya konu açıyorsanız işimiz var, forum sirke döndü iyice. Konusu yoksa, diğer koinlere açılan konular gibi bir konu hazırlar açarsınız, insanları bilgilendirirsiniz. Diğer yandan burada konusu açılmadıysa, siklenecek bir koin olmadığı içinir.
shulio
Legendary
*

View Profile
January 10, 2018, 03:14:04 PM

Neyin kafasındasınız, ekşi nerenize ne yaptı da hemen böyle küfürlerle saldırıyorsunuz anlamadım. Ya da yazan newbie olunca (kim olduğunu, piyasa hakkında ne kadar tecrübeli olduğunu falan bile bilmeden) hakaret etme hakkınız olduğunu mu sanıyorsunuz?
Bak ne yazmış: takibinde olan var mı acaba ? varsa bilen bu sefer kaçırmayalım
Daha da gelmiş burada reklam ya da ukalalık yapıyormuş gibi çemkirmenin anlamı var mı?

Ekşi bize birşey yapmadı ama benim mesajım sana bir şey yapmış, böyle çemkiriyorsun. Forum sirke döndü iyice saçma sapan konulardan. Forumda konusu yok ki kimse siklememiş, takibine almamış.

DH'de, inci'de, ekşide gördüğümüz her coine konu açarsak işimiz var amk.
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
January 10, 2018, 03:45:30 PM

Direk ismi hoşuma gitti ekşiden görüp burda yazmak biraz enteresan olmuş biraz araştırıcam potansiyeli varsa alabilirim 10x yapmış gerçi ama

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 10, 2018, 03:49:02 PM

Oğlum siz mal mısınız? Ne zamandan beri ekşi bu işlerin kaynağı olmuş kaynak gösteriyorsunuz. Daha 6 ay öncesinde adamlar Bitcoin nedir, Ethereum nedir bilmiyordu bile çoğunluğu itibariyle. Hayır oraya güveniyorsanız bu işlerde defolun gidin burayı kirletmeyin.

Bu konusunu açtığınız tokene gelince siz newbieler ve ekşideki kaynaklarınız ethereum nedir bilmiyorken bu token benim elimde vardı 10 centten almıştım. Cryptopia'da fake bir volume oluşmuştu sonra volumede sert bir düşüş olunca elimden çıkardım zarar etmeden. Bir esprisi de bulunmuyor total supply az bu yükselir abi yaa kafasında hareket ediyorsunuz. Bunun ilk globalde konusu açıldığında 3-5 salak 1 dolar olacak totemi yapıyordu daha yeni olabilmiş.

Biz 5e katladık kıskanıyorlar abi yaaa diyen salağa gelince bizim 10a katlamadığımız coin, token yok son dönemde. Zaten son dönemde katlamayan coin, token yok senin özel keşfettiğin bir durum yok ortada.
TheFiendishOne
Full Member

Activity: 147

View Profile
January 10, 2018, 03:54:41 PM

Billionaire token gelecekte değerlenmez, çok umutlanmayın.

Cybele
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile WWW
January 10, 2018, 03:58:50 PM

İsmi güzel ama iyi incelemek lazım, elde patlamasın.
slmn
Sr. Member

View Profile
January 10, 2018, 04:07:30 PM

Oğlum siz mal mısınız? Ne zamandan beri ekşi bu işlerin kaynağı olmuş kaynak gösteriyorsunuz. Daha 6 ay öncesinde adamlar Bitcoin nedir, Ethereum nedir bilmiyordu bile çoğunluğu itibariyle. Hayır oraya güveniyorsanız bu işlerde defolun gidin burayı kirletmeyin.

Bu konusunu açtığınız tokene gelince siz newbieler ve ekşideki kaynaklarınız ethereum nedir bilmiyorken bu token benim elimde vardı 10 centten almıştım. Cryptopia'da fake bir volume oluşmuştu sonra volumede sert bir düşüş olunca elimden çıkardım zarar etmeden. Bir esprisi de bulunmuyor total supply az bu yükselir abi yaa kafasında hareket ediyorsunuz. Bunun ilk globalde konusu açıldığında 3-5 salak 1 dolar olacak totemi yapıyordu daha yeni olabilmiş.

Biz 5e katladık kıskanıyorlar abi yaaa diyen salağa gelince bizim 10a katlamadığımız coin, token yok son dönemde. Zaten son dönemde katlamayan coin, token yok senin özel keşfettiğin bir durum yok ortada.

Başka yan hesabın varsa oralardan da yaz, yoksa senin bu yaran kolay kolay geçmez  Grin sen kısa pantolonunla gezerken 2011 yılında bitcoinle oynuyordu o adamlar https://eksisozluk.com/entry/23708837

Lan Allah'ın beyinsiz newbiesi beni iyi dinle. Belki de o ekşide konuyu açan elemansın zoruna gidiyor yazdıklarımız. Ben yukarıda ne yazmışım "Daha 6 ay öncesinde adamlar Bitcoin nedir, Ethereum nedir bilmiyordu bile çoğunluğu itibariyle. Bu boldladığım kısım sana girsin. Üşenmedim verilen linkteki elemana baktım adamın bitcoin ve türevleriyle ilgili ilk yazdıkları 2-3 ayı geçmiyor. Son 2-3 ayda Türkiye'nin yarısı bu furyaya katıldı zaten. Benim yukarıda yazdığım total supplysi az bu yükselir kafasıyla alıyorsunuz cümlemi de doğrulamış zaten total supplysi az olanları alıyorum diye. Hadi şimdi siktir ol git ekşine beyinsiz 2 ay öncesine kadar bitcoin ne bilmiyordun bize ahkam kesiyorsunuz.
slmn
Sr. Member

View Profile
January 10, 2018, 04:16:50 PM

Ekşi sözlük'te ezelden beri takılıyorum, buraya herkes üye olabiliyor ama oraya olabiliyor mu? Senin gibi bir mal oraya giremeyeceği için zoruna gitti geldin burada ağlıyorsun, yetmedi şimdi de yan hesaplarınla yazıyorsun.

Durduk yere ekşi'ye laf atan yavşaklara sonuna kadar ağzının payını veririm, sende 2011 yılının linkiyle göt oldun kaldın, başka yan hesabın var mı? Durma oralardan da yaz  Grin

Aynen hep hayalim ekşiye üye olup senin gibi iq seviyesi ekside olanlarla erkekler neden göğüs sever, kızlar neden vermez gibi konuları konuşmaktı.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 10, 2018, 04:34:24 PM

ulan hakkaten bu ekşi her zaman kendini gümdemde tutmayı başarıyor ilk cıktıgı zamanlardaki gibi Cheesy sözlükteki insnalar gerçekten araştıran okuyan insanlar ve fiyat su olur bu olur demeden proje açıklıyolar ama bunun linki göremedim
finbad
Full Member

Activity: 215

View Profile
January 10, 2018, 05:51:19 PM

Ekşi sözlükte yararlı şeyler var ama token önerisi alınmaz oradan.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: