Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:32:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Okex Hk.  (Read 342 times)
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
January 13, 2018, 12:21:26 PM

Büyük borsalardan;

Bitfinex, Bittrex, Poloniex, Binance üyesiyim. Ayrıca kucoin vb bir çok sonradan açılmış olan borsada üyeyim. Okex deneyimleyip kullanımı vb konularda videolar veya ekran görüntüleriyle anlatımlı bir konu oluşturulursa eğer tabi kullanımı ve hesap limitleri hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapılırsa kullanıcısı artacak ve yardımlaşma da artmış olacaktır. Şimdi herkes sizin konunuzla birlikte bir deneme isteği oluşuyor. Ancak herkes birbirine soru ile karşılık veriyor bunda bu var mı? Şurada şu var mı gibi?

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 13, 2018, 01:10:52 PM

1-2 hafta once kullandım gayet guzeldı bence, ufak tefek translatıon hataları dısında bı sıkıntı gormedım, deposıt wıthdraw ıslemlerını de sorunsuz sekılde yapabıldım, zaten baya buyuk hacımlı bır borsa.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 03:43:34 PM

Keşke tüm borsaları tek elden görebileceğimiz kontrol edebileceğimiz bir platform olmuş olsa. Bu şekilde biraz zor oluyor.

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
January 13, 2018, 09:53:01 PM

OKEX i bende kullanıyorum bu aralar baya coin ekliyorlar siteye, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Sadece pasword,mail vs. gibi şeyler değiştikten sonra 24 saat çekim falan yapamıyorsunuz.Bunun dışında withdrawal süresi biraz uzun gibi geldi ama değişkenlik gösteriyor sanırım duruma göre.genel anlamda sıkıntısız bi borsa
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 13, 2018, 09:53:55 PM

cok buyuk bir borsa kendileri okadar buyukki kocaman yani. Iyiki var bu borsa olmasaydi ne yapardim bilmiyorum binanceye uye olurdum sanirim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 13, 2018, 10:29:52 PM

cok buyuk bir borsa kendileri okadar buyukki kocaman yani. Iyiki var bu borsa olmasaydi ne yapardim bilmiyorum binanceye uye olurdum sanirim.
Ne saçma bir yorum ya, boş boş konuşuyorsun arkadaş.

Ben kullandım okex'i hocam, bir sorun olmadı sıkıntısız bişekilde kullanabilirsiniz.
geforce94
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
January 13, 2018, 10:57:05 PM

Daha önce eth yatırdım ve çekim de yaptım herhangi bir problem yaşamadım şu an hacim olarak 3. sıraya yükseldi borsa. Tek sıkıntı şifre değişikliği vs. olunca 24 saat çekim yapamaman.

Sana değil o maksimum post sınırı koymayan envion yöneticilerine sövmek istiyorum embesil herifler.
zafa
Newbie
*

Activity: 136
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 12:23:06 AM

Binance ile birlikte kullanıyorum, güzel borsa tavsiye ederim.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 14, 2018, 06:43:03 AM

Çinin en büyük altcoin borsası bir sıkıntı olmaz yani şuana kadar bitek sıkıntı eth deposit etmiştim hesabımda gözükmedi onlardan kaynaklıymış supporta yazınca 30dk da işimi hallettiler.
BlackRed21
Member
**

Activity: 228

View Profile WWW
January 14, 2018, 10:40:49 AM

Okex e  2 gün önce eth deposit ettim çok güzel. Neyse bir iki trade yaptıktan sonra bugün withdrawal yapmak istediğimde verification istiyor.
Hayır anlamadığım doğrulama istiyorsan deposit te kabul etme arkadaşım, depositte birşey sormuyor, withdrawal deyince vay efendim üst düzey doğrulama. Daha 2.level doğrulamamın yapılmasını bekliyorum. Pasaport lu yazılı selfie resimli falan, filan..

Doğrulama bitince daha asla kullanmayı düşünmediğim sinir bozucu bir site..

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 14, 2018, 12:09:29 PM

bu onayli hesap isini biraz abartmaya basladilar borsalar. yani sonucta fiat cekmiyorsunuz. kriptodan kriptoya donusumlerde hicbir onay aranmamasi lazim bence. bunu en iyi hitbtc yapiyordu. okex hic kullanmadim. bi el atarim ona da. ama onay isine uyuz oluyorum.
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 14, 2018, 03:16:23 PM

bu mal burayadamı yazdı yaa bırader uyuzmusun ne boksun forumun içine sıçtın attın
arkadaşlar okex'dekı bu %100 e cekılan bar ne işi yarıyor
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
March 26, 2018, 12:43:30 PM

OKEX i bende kullanıyorum bu aralar baya coin ekliyorlar siteye, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Sadece pasword,mail vs. gibi şeyler değiştikten sonra 24 saat çekim falan yapamıyorsunuz.Bunun dışında withdrawal süresi biraz uzun gibi geldi ama değişkenlik gösteriyor sanırım duruma göre.genel anlamda sıkıntısız bi borsa

yorumumu geri alıyorum bi dahada kullanmayı düşünmüyorum yarım saattir siteden withdraw işlemi yapamıyorum.yolladığım tokenleri geri çekmek istedim çekemezsiniz diye uyarı aldım, sinirlenip eth olarak çekmek istedim ama oda ne yine çekemedim.hemde tam 0,30 eth zararına sattım başka bir borsadaki fiyatına göre.şimdi bekliyorum hala bi dahada kullanmayı düşünmüyorum
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
March 26, 2018, 06:35:08 PM

Ben birkac aydir kullaniyorum.  Bazen yogunluktan dolayi cekim islemleri uzun suruyor ama bu genelde butun borsalarda yasanan birsey.  Musteri hizmetleri gayet yeterli,  her soruma cevap verdiler.  Limit yukseltme islemi sadece pasaport ile oluyor kimlik kabul etmiyorlar.  Limit ise 10 btc gunluk.  Zaten bu limit bircok kisiye yetecektir.  Daha fazlasi icin islem yapmak isteyenler pasaport onayindan sonra 100btc gunluk islem limitleri oluyor,  daha ustu icin iletisime gecerseniz yardimci oluyorlar.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
aquaris19
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
May 01, 2018, 09:42:10 PM

Withdrawal işlemi kısa sürede onaylaniyor, oldukça başarılı borsa. Okex, Binance, Kucoin hicbirisinde sorun yaşamadım. Hitbtc harici tanınmış borsalarin hepsi iyi.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 01, 2018, 09:46:00 PM

OKEX hiç kullanmadım aldığım coinlerin hiç biri işlem görmedi orda genelde binance ve idex kullanıyorum ileride belki kullanırım bu borsayı
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: